Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
midorada psa nie wolno zastrzelić,ale może to zrobić chyba leśniczy jeśli pies jest bez smyczy. leśniczy to nie był,podejrzewam,że albo kłusownik albo amator,a to był przypadkowy cel,rozrywka.no ale co ja mogłam zrobić? zadzwonić na policję? nie znaleźliby nikogo w lesie bo ja szukałam go godzinami i nic,zapadł się pod ziemię,poza tym pies nie był na smyczy więc i ja mogłabym mieć problemy więc i tak nic by to nie dało 😞 tyle,że my mieszkamy na takim odludziu że u nas psy chodzą na smyczy tylko wtedy gdy nikogo nie ma i te psy znają wszyscy letnicy którzy tam przyjeżdżają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze, juz sobie wyobrazam przez jaka traume przechodzilas!!!! 😞 😞 😞 Ludzie sa naprawde beduszni i okrutni!!!! Ja rowniez ciezko przechodze strate zwierzat i dlatego nie mam w tej chwili zadnego. Jak sie na cos zdecyduje to chyba tylko beda rybki - mniejszy bol jak zdechna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też myślałam o rybkach,ja wogóle kocham zwierzęta,zaraz po stracie Luny wzięłam ze schroniska mieszankę dalmateńczyka i wyżła żeby jakoś się skupić i zastąpić tą pustkę,ale niestety się nie udało...poza tym pies był trochę głupi i zostawiłam go w domu żeby nie stwarzać zagrożenia dla dziecka jak się urodzi,no i teraz pies zmężniał i ostro pilnuje domu u mojej mamy 🙂
a ja zdaję sobie sprawę,że tu w mieście z dużym ogrodem itd i masą Cyganów za płotem jakiś pies by się przydał. A napewno i nie raz usłyszę -mamo,ja chcę pieska 🥴 to chyba nieuniknione 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Dzień dobry

Co do kwasu foliowego to biorę cały czas (o ile pamiętam :silly 🙂, coprawda nie zapatyłam sie czy mam zminić na coś innego.
Zuzowsaka ładny brzusio, mój jest podobny więc zakupiłam wkońcu dzinsy dla mam. Kupiłam też parę ciuszków na allegro i czekam na paczuszkę.


Ja tez juz kupilam dzinsy z "worem" 😉 z przodu, ale sa jeszcze roche za duze na mnie. Jak ide gdzies na dluzej to je zakladam, bo podczas chodzenia mi brzuch wywala... 😁 Ciekawe czemu? 🤨 Z ubranek i rzeczy dla dziecka, to nie mam ani jednaj sztuki - kompletnie nic. ☺️ NIe che sie spieszyc. Mam jeszcze troche czasu (5,5 m-ca) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
parke tylko z innej hodowli tylko suczka jest pomieszana z westem ale madra i sliczna oszukali nas przy zakupie ale co zrobic mam nauczke i proponuje zawsze spisywac umowe jaka kolwiek bo pozniej juz nic sie nie zrobi


No nasza tez jest troche wieksza niz przypuszczalismy ale nie oddalabym jej za zadne skarby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nic idę robić zupkę i ryzykujemy-na żołądku ogromnym i sercu,na naszą trójkę wystarczy bo w małym garnku się gotuje,a na drugie wątróbka z indyka,ja uwielbiam ale muszę sobie odpuścić,ale mąż i mała od niego dziubnie troszkę 🙂 no wszystko trzeba wykorzystać,zresztą to same dobre rzeczy są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale się rozpisałyście, chwilkę mnie nie było i tyle stron do nadrobienia!!! Ja robiłam dziś kapuśniak, zjadłam wieeeelki talerz i mi zaraz brzuch pęknie 😉
Śliczne macie pieski, ja niestety nigdy nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...