Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiola to kruszynka z Twojej córci! Pewnie będzie po wybiegach chodzic jako modelka 😉
Moja na pewno zrzuci jak zacznie chodzic, teraz taki klocuszek bo się ruszac za bardzo nie może. A zęba nie ma jeszcze ani jednego 😮
I coś mi dziś kaszle, wczoraj też ja trochę brało ale dziś już co chwila. I do tego katar....kurcze zeby jej tylko mocniej nie rozłożyło bo w środę kontrola u ortopedy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Kozinka to podrzyc córcię do mnie 🙂 u mnie mąż dziś zrobił zakupy więc nie wychodzę z domu bo na dworze zimno i znów wieje strasznie!

no chętnie,ale to koło 100km 😁 poza tym nie mam ubezpieczenia od auta 😁
a moja koło 12kg i ubranka 80cm w górę nawet niektóre na ponad 100cm ubierze ale to zależy od numeracji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Kozinka to podrzyc córcię do mnie 🙂 u mnie mąż dziś zrobił zakupy więc nie wychodzę z domu bo na dworze zimno i znów wieje strasznie!

no chętnie,ale to koło 100km 😁 poza tym nie mam ubezpieczenia od auta 😁
a moja koło 12kg i ubranka 80cm w górę nawet niektóre na ponad 100cm ubierze ale to zależy od numeracji 🙂

No własnie z ta numeracją to czasami cyrki są. Dlatego ja wolę sama kupowac Patrycji ubranka niż żeby ktoś inny bo ja przynajmniej się wzrokowo orientuję czy dana rzecz bedzie pasowała. Nie lubię gdy ktoś pyta: jaki rozmiar ma twoja corcia bo chce jej kupic to czy tamto. A później się okazuje że za małe albo za duże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz fotelik dla córci? bo jestem teraz na kupnie i się nie znam wogóle a nosidelko już za male. A byc może się okaże ze w środe bedzie już w foteliku wracac do domu bo tak to zawsze ktoś ja musiał trzymac na rękach bo się z gipsem nie miesciła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Jaki masz fotelik dla córci? bo jestem teraz na kupnie i się nie znam wogóle a nosidelko już za male. A byc może się okaże ze w środe bedzie już w foteliku wracac do domu bo tak to zawsze ktoś ja musiał trzymac na rękach bo się z gipsem nie miesciła

http://www.bebebeni.pl/index.php?go=taxi ja mam ten czerwony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Kozinka to podrzyc córcię do mnie 🙂 u mnie mąż dziś zrobił zakupy więc nie wychodzę z domu bo na dworze zimno i znów wieje strasznie!

no chętnie,ale to koło 100km 😁 poza tym nie mam ubezpieczenia od auta 😁
a moja koło 12kg i ubranka 80cm w górę nawet niektóre na ponad 100cm ubierze ale to zależy od numeracji 🙂

No własnie z ta numeracją to czasami cyrki są. Dlatego ja wolę sama kupowac Patrycji ubranka niż żeby ktoś inny bo ja przynajmniej się wzrokowo orientuję czy dana rzecz bedzie pasowała. Nie lubię gdy ktoś pyta: jaki rozmiar ma twoja corcia bo chce jej kupic to czy tamto. A później się okazuje że za małe albo za duże

jeszcze jak kupią duże to dorośnie,a małe? no teraz wiadomo-drugie dziecko uierze,ale u nas kupują same różowe albo dziewczęce prawie,a jak powiem,żeby nie kupowali takich to się mogą obrazić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
U ,mnie to samo, wszystko mam dla dziewczynki!! A ile dałas za ten fotelik?

nie wiem bo dostałam go od taty,a jego kolega ma sklep i podejrzewam,że kupił to poza sklepem po hurtowej cenie,ja tylko mogłam wybrać i wyjść z fotelikiem do auta a on został i załatwiał resztę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
320zł na sklepie kosztuje bo sprawdziłam u nich na stronie 🙂 nie wiem czy to dużo czy mało,bo nawet nie interesowałam się tym,po prostu wspomniałam o zmianie fotelika,akurat miałam urodziny kilka dni później i tata przyjechał,zabrał mnie i przywiózł z fotelikiem 😜 moja mała jeździ w nim od kwietnia,miała wtedy 8 miesięcy ale już stała sama a miesiąc później już sama chodziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Niunia moja Maja nie jest kruszynka nie jest tez pulpetem, jest taka akurat 🙂

Ja dalej zakatarzona 🤢 dzisiaj rano zjadlam ciastko i mnie muli, fuj 🤨 🤨 🤨

U nas piekna pogoda wiec sie wybierzemy cala rodzinka na spacerek po sprzataniu chalupy bo w niedziele robie kinder bal dla majki wiec trzeba ogarnac 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
idę spać dziewczynki 😘 😘 kolorowych snów "ucałujcie" brzuszki od cioci Tysii i kumpla Adasia chyba zostane przy Adasiu 😁 strasznie mi się to imię spodobalo. Stwierdziłam ,że Alex to żeczywiście dla dziewuchy i to nie polskie imie ;p wole chyba Adasia 😁 ostatni dzień i weeeeeekend moje drogie 😁 😘 😘 😘 😘


Tez myslalam o Adasiu 😁 ale chyba zostane przy Dominiku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zamierzam kupic od 9-25 kg bo akurat bedzie dobry pisze ze od 8-9 miesięcy więc akurat. No i tyle gdzieś trzeba wydac, poszperam jeszcze na allegro. Narazie najwyższa cena jaka widziałam za taki fotelik to 1700 zł 🤪 🤪 🤪 na taki mnie nie stac!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Adam to mi dał do myślenia!! Też się mi podoba!!! 😉
A ja jutro do szkoły i w niedziele też! Do tego egzamin mamy 😠 😠
Mnie od rana na coś nosiło i doszlam na co - własnie jem loda 😮 😮 a jaki dobry 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
No ja zamierzam kupic od 9-25 kg bo akurat bedzie dobry pisze ze od 8-9 miesięcy więc akurat. No i tyle gdzieś trzeba wydac, poszperam jeszcze na allegro. Narazie najwyższa cena jaka widziałam za taki fotelik to 1700 zł 🤪 🤪 🤪 na taki mnie nie stac!!!

mój jest 9-25 🙂 i jest naprawdę fajny,mój tata wiedział co wybrać-jak dziecko zaśnie to można rozłożyć na pół leżąco fotelik i nie goni tak głowa bo jest ta poduszka po bokach,pasy są osłonięte ochroniaczami,żeby nie gniotły,łatwy w użyciu,kilka regulacji pasów itd. do tego całość pokryta delikatnym jakby zamszem 🙂 polecam 🙂
akurat mój tata ceni bezpieczeństwo w aucie itd więc jak powiedział,że ten jest dobry to wybrałam kolor tylko i nie protestowałam 🙂 moja siostra jeździ w takim samym albo bardzo podobnym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
No ja zamierzam kupic od 9-25 kg bo akurat bedzie dobry pisze ze od 8-9 miesięcy więc akurat. No i tyle gdzieś trzeba wydac, poszperam jeszcze na allegro. Narazie najwyższa cena jaka widziałam za taki fotelik to 1700 zł 🤪 🤪 🤪 na taki mnie nie stac!!!

mój jest 9-25 🙂 i jest naprawdę fajny,mój tata wiedział co wybrać-jak dziecko zaśnie to można rozłożyć na pół leżąco fotelik i nie goni tak głowa bo jest ta poduszka po bokach,pasy są osłonięte ochroniaczami,żeby nie gniotły,łatwy w użyciu,kilka regulacji pasów itd. do tego całość pokryta delikatnym jakby zamszem 🙂 polecam 🙂
akurat mój tata ceni bezpieczeństwo w aucie itd więc jak powiedział,że ten jest dobry to wybrałam kolor tylko i nie protestowałam 🙂 moja siostra jeździ w takim samym albo bardzo podobnym 🙂

Jak patrzyłam to wszystkie foteliki tego typu sa jednakowe. Różnią się tylko ceną no i własnie bezpieczeństwem. Te które dobrze "zdją" testy są droższe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Czesc dziewczyny!



Ja dalej zakatarzona 🤢 dzisiaj rano zjadlam ciastko i mnie muli, fuj 🤨 🤨 🤨

Wiolka, mnie tez wciaz muli. Noc to w ogole mialam nie przespana, bo wiekszosc czasu spedzilam nad kibelkiem. 🤢 Zupelnie nie wiem co mam jesc, bo zoladek wiekszosc odrzuca... 🤢 Czuje sie jak na poczatku ciazy, a powinno juz mi sie poprawiac! 😞
Co do slodyczy - to w ogole nie przejda, ale za to lody jak najbardziej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam. Czasem bardzo dziwne, ale zazwyczaj krew sie leje i strzelaniny... 😮
Ostatnio snila mi sie moja praca, z ktorej odeszlam dobrowolnie kilka miesiecy temu... 😮
A minionej nocy snily mi sie jakies zupelnie dziewne rzeczy, nie tak bardzo koszmarne - opiekowalam sie malym sloniem 🤪 Najdziewniejszy sen jaki w zyciu mialam - przysiegam. Ale slonik byl bardzo fajniutki... tylko nie mam pojecia skad on sie w ogole wzial? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przesylam linka do filmiku o cudzie rozwoju dziecka od zaplodnienia do urodzenia. Zdjecia w wiekszosci autentyczne, niektore to grafika komputerowa. NIestety w spisie nie bylo jezyka polskiego, wiec na poczatku, przez chwile ten pan bedzie mowil, ale to mozna przewinac.

http://www.ted.com/talks/alexander_tsiaras_conception_to_birth_visualized.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...