Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia

Anett ja oliwkę nie stosuję na sucha skórę tylko mokrą od razu po kąpieli.

Rozmawiałam dziś z lekarzem w sprawie ospy Lusi- mojej chrześnicy- mam się nie martwić bo nic mi nie będzie. Półpasiec mi nie grozi skoro nigdy na niego nie chorowałam a półpaścem nie można zarazić się tak jak ospą. Przez dwa tygodnie szlaban na zabawy z Lusią i odwiedziny u rodziców.

Dziś mam w planie też pierniczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamuski,
Ja wczoraj wlasnie kupilam sobie krem dla ciezarowek. Nie byl bardzo drogi, a sprawdzilam wczesniej opinie i laski go chwalily. Wiem, ze nie ma gwarancji iz bedzie dzialal, ale tak jak wspomnilam juz kiedys tam, wole sie smarowac (bez wzgledu na to czy bedzie dzialal czy nie) niz pozniej pluc sobie w brode, ze nie zrobilam nic by zapobiec tym wstretnym rozstepom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mialam na kazdej wizycie, ale byly one krotkie o lekarz sprawdzal tylko serduszko 🙂
No poza tym mialam to genetyczne w 13 tygodniu. Z tego co mi mowil to nastepne gruntowne czeka mnie kolo 20stego tygodnia to bedzie juz polowkowe chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam prezenty juz kupione?
Ja wczoraj i dzisiaj probowalam, ale nic z tego 😞 Wszedzie tyle ludzi ze mi sie slabo robilo 🙂
Chyba w tygodniu rano bedzie najlepiej 🙂
Pomysły jako takie sa 🙂
Czy wam tez sie czasem robi slabo? Mi zwlaszcza w sklepach nie wiem czemu, czasem az tchu nie moge zlapac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta wczoaj spdzilam caly dzien w centrum handlowym i musialam dosc czesto robic przerwy na herbate i jedzenie (co 2,5 - 3 godziny). Za duzo zapachow, perfumy, ludzki smrodek, jedzenie z restauracji itd. Musialm wychodzic na zewnatrz co jakis czas. Do tego zaczelo bolec podbrzusze, a wczesniej mi sie to nie zdarzalo. Takze mysle, ze to normalne... 🤢 Wrocilam zmeczona na maxa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My rowniez nie robimy prezentow w tym roku 🤪 Szukalismy ociaplanych butow na wyjazd do Pol - niestety bezskutecznie 🥴 i nowej wiekszej kutrki zimowej dla mnie, tez na swiateczny wyjazd, bo jak pod te co mam zaloze sweter to sie juz nie zapne 😞 Grubieje powoli 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie 🙂 jesli chodzi o prezenty to ja juz mam kupione 🙂
USG mam robione przy każdej wizycie,
tez jakos nie wierze w dzialanie kremow na rozstepy, wydaje mi sie ze psychicznie sie uspokajamy stosujac te kremy a na koniec i tak wyjdą rozstepy, to zalezy od organizmu , od elastycznosci skory takze chyba nie kupie tej musteli,
Mi się też słabo robi, np ostatnio musialam wyjsc z kosciola w polowie mszy , myslalam ze zemdleje 🤨
ostatnio znowu mam ataki śpiączki, a jakie sny mam porąbane, ostatnio byly niedziedzie a minionej nocy pantera mi sie snila 🤪
chyba musze jechac do zoo 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie doskonale dzaje sprawe, ze te kremy to tylko dla psychicznego spokoju 😉 😉 😉

Piszecie, ze USG macie na kazdej wizycie, ale oprocz Anett, nie napisalyscie ile ich bylo 🙂 Ja niestety nie wiem jak czesto sie chodzi do lek w Pol. Ja oficjalnie mam tylko 3. Nie wiem tylko, czy ze wzgledow oszczednosciowych czy zdrowotnych robia tak malo 🤨 , dlatego Was pytam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...