Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja go mam przy tetnicy ocznej, leczenie polega na usunięciu go,
lekarze sie dziwia skad ja wiem ze mam tetniaka, poniewaz 90% przypadkow nie wie o jego istnieniu, poprostu daje o sobie znac pękając,
wtedy albo ktoś umiera albo cudem udaje sie go uratowac 🥴
ja sie dowiedzialam przypadkiem, zaczela bolec mnie głowa stwierdzono u mnie migreny , a nawet aury przedmigrenowe, czyli przed nadejsciem bolu glowy czasami mam zaburzenia widzenia 🥴 wiem strasznie to brzmi ale tak mam,. ta aura trwa okolo 30 min i potem dostaje ogromnego bolu glowy 😞
neurolog skierowala mnie na tomografie a potem na angiografie i przy okazji wyszedl drobny tętniak,
jest mały i nie ma mozliwosci usuniecia go poniewaz tetniaki sie klipsuje lub wypelnia tytanowymi sprezynkami , ale to juz dluzsza historia
napewno podjelabym sie operacji ale niestety narazie sie nie kwalifikuje,
i nie wiem na co tu czekac, na to zeby urósł,
czy modlic sie zeby zostal taki jaki jest ?? 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sandroos napisał(a):
Zdecydowanie zgadzam sie z Czarna Mamba,. jakiekolwiek plamienie to koneicznie wizyta u lekarza, jesli nie masz mozliwosci w szpitalu.. absolutnie nie maja prawa odmowic konsultacji!!!!Do soboty duzo czasu wiec naprawde idz..

w takim razie na jutro pojde, moze jeszcze rano mnie przyjmie ktos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska tym bardziej ze plamienia nie przyszly tak sobie tylko po tym jak sie potknęłaś,
moja kolezanka jest w ciazy mniej wiecej w tym samym tyg co ja,
nie wiadomo skąd dostała plamień i zgłosiła się do szpitala,
zbadali ja pod kazdym kątem odrazu zrobili usg,
potwierdzili ze nic powaznego nie dzieje ale dostala leki na podtrzymanie
i puscili ja do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
ja go mam przy tetnicy ocznej, leczenie polega na usunięciu go,
lekarze sie dziwia skad ja wiem ze mam tetniaka, poniewaz 90% przypadkow nie wie o jego istnieniu, poprostu daje o sobie znac pękając,
wtedy albo ktoś umiera albo cudem udaje sie go uratowac 🥴
ja sie dowiedzialam przypadkiem, zaczela bolec mnie głowa stwierdzono u mnie migreny , a nawet aury przedmigrenowe, czyli przed nadejsciem bolu glowy czasami mam zaburzenia widzenia 🥴 wiem strasznie to brzmi ale tak mam,. ta aura trwa okolo 30 min i potem dostaje ogromnego bolu glowy 😞
neurolog skierowala mnie na tomografie a potem na angiografie i przy okazji wyszedl drobny tętniak,
jest mały i nie ma mozliwosci usuniecia go poniewaz tetniaki sie klipsuje lub wypelnia tytanowymi sprezynkami , ale to juz dluzsza historia
napewno podjelabym sie operacji ale niestety narazie sie nie kwalifikuje,
i nie wiem na co tu czekac, na to zeby urósł,
czy modlic sie zeby zostal taki jaki jest ?? 🥴 🥴 🥴 🥴



strasznie 😞 😞 😞 😞 😞 i w dziwnym miejscu się znajduje. szkoda ,że nie da się go usunąć narazie miałabyś spokojniejsze życie.. moja kumpela też ma przy głównej aorcie gdzies nie mam pojecia gdzie ale też nie może usunąc tego ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia tetniaka mozna miec w glowie i w brzuchu, ja to wolalabym miec w brzuchu,
najbardziej sie boje ze jak dojdzie do operacji to potną mi głowe 😞 😞
jeszcze jest opcja operacja przez tetnice udowa dociera sie az do glowy , ale to nie kazdy sie kwalifikuje 😞 😞 horror poprostu,
takze jak juz wczesniej pisalam, staram sie o tym nie myslec i zyc dniem dzisiejszym, teraz chce aby mój bejbuś był cały i zdrowy 🙂 🙂 i nie odziedziczył po Mamusi zadnych chorób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Tysia tetniaka mozna miec w glowie i w brzuchu, ja to wolalabym miec w brzuchu,
najbardziej sie boje ze jak dojdzie do operacji to potną mi głowe 😞 😞
jeszcze jest opcja operacja przez tetnice udowa dociera sie az do glowy , ale to nie kazdy sie kwalifikuje 😞 😞 horror poprostu,
takze jak juz wczesniej pisalam, staram sie o tym nie myslec i zyc dniem dzisiejszym, teraz chce aby mój bejbuś był cały i zdrowy 🙂 🙂 i nie odziedziczył po Mamusi zadnych chorób 🙂


napewno będzie silny bobas! 🙂 i Ty również bądz silna nie myśl o tym spokój jest nam potrzebny 🙃 zaraz trzeba iść spać bo Adas już mnie kopie nie wiem czy na spacer chce iść czy do wanny 🙃 🙃 🙃 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna jak tez nie wiem na co lekarze czekaja. I tak jak piszesz, ludzie dowiaduja sie o nim podczas badan na cos innego albo jak juz ktos umrze - co zdarzylo sie mojej bliskiej kolezance w marcu. 😞 To byl szok dla wszystkich. 😞 Upadla w lazience i juz jej nie bylo 😞

Zuzowska ja bym raczej pobiegla do lekarza. Ja bym tego nie ignorowala 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Zuzkowska a dzwoniłaś do szpitala w celu konsultacji czasem telefon uspokaja ale miejmy nadzieje ze bedzie ok 😘

hej, probowalam sie dodzwonic po 22, ale nikt nie odbieral
dzis sprobuje sie dodzwonic na ginekologie w przychodni, a po prostu za 30 minut tam pojde i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie ide na 13. od rana wymiotuje, co mi sie nie zdarzalo, boli mnie brzuch i kreci mi sie w glowie. do tego bezdomny jechal w autobusie, smrod niesamowity i drapal sie nachalnie. rety co za poranek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie z pracy wróciłam zjadłam obiad zaraz jadę odebrac paczkę a pózniej też się gdzieś wybiore do galerii bo ostatni weekend teraz i nawet sie nie bede w ten tłok pchała 😁 także musze w tygodniu latać i szukam kurtki 😞 mam nadzieje ,że wkońcu coś znajde!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem i żyję 🙂
tylko jakaś chandra mnie dopadła...okna pomyte na święta,sprząta się na okrągło,zero czasu dla siebie,Klaudia złośnica mała ostatnio jakby diabeł w nią wstąpił 😮 ciągle robi na złość i ciągle wymusza płaczem i rzucaniem się na ziemie jak się powie,że czegoś nie wolno. 😮 pełne ręce roboty,czasu mało,zmęczenie bierze górę i ogólnie już chyba wysiadam. noszę moje "maleństwo" jednocześnie gotując i sprzątając,a w zamian za to zero wyrozumiałości i ciągłe płacze i złośłiwości mojego dziecka,nawet zaczyna mnie bić 😞 w dodatku psychicznie wysiadam i fizycznie też,nie wiem jak dotrwam do końca ciąży bo dzisiaj już z tego wszystkiego myślałam,że padnę tak bolał brzuch 😠 nerwy,bieganina i noszenie Klaudii wszystko to na mnie jedną 😞 😞
ale Wam pomarudziłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...