Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki!

Odwiedzam was codziennie ale jakos mi sily brak na pisanie, w niedziele robilismy kinder bal dla Majki i z chalupy mi szczatki zostaly 😮 😲 dobrze, ze mam kochanego meza ktory to wszystko ogarnal bo ja nie bylam w stanie, w polowie imprezy tak mnie glowa rozbolala ze mialam ochote wszystkich wyprosic 🥴

Ja nie robie swiatecznych porzadkow, bo porzadki robie na bierzaco, raz na jakis czas pomyje szafki w kuchni, okna itp.

Pierwszy raz od slubu (4lata) spedyimy w koncu wigilie razem w domu bo tak to maz byl zawsze na statku, nawet jak sie mloda urodzila to go nie bylo bo pojechal na 2 dni przed peknieciem wod plodowych 🤢 wiec bede robic osobna kolacje wigilijna, na obiad do tesciow a wieczorek w domku ale mam problem z potrawami bo kompletnie nie mam pom,yslu na ta cala kolacje oprocz oczywiscie barszczu jak mi sie uda dorwac buraczki i pierogi, ktore uwielbiam 🤪 wlasnie susze grzybki na farsz. Co wy robicie na kolacje wigilijna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
midorada napisał(a):
Zrobilam sobie dzis wlosy (tzn fryzjerka mi zrobila 😁) i znow wygladam jak czlowiek 😁 😁 😁


poka poka 😁DD


Tysia, tam nie ma za bardzo co do pokazywania. Wlosy farbniete z lekkimi pasemkami (nawet pewnie na zdjeciu by nie bylo widac). 😉 Jakbym sobie zielonego irokeza strzelila, to bez watpienia bym sie nim pochwalila 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
midorada ja tez musze sie wybrac to fryzjera bo mam łeb jak sklep 😁 😁 tylko nie mam zaufania do żadnego fryzjera, zawsze obetnie mnie nie tak jak ja bym chciała 😮 😮
jesli chodzi o pomoc rodziców to wiem , ze dam rade , i wiem ze nigdy nikt mi nie wypomni czegos 🙂 dzisiaj dostalam zaproszenie na wesele znajomych i tak z głupot obliczylam ile mnie wyjdzie wesele jakbym chciala zrobic takie skromniejsze na 40 osób - okolo 16 tys zł 😲 😮 😮 🤔


Znalezienie dobrego fryzjera to jest jednak troche roboty. Ja szczesliwie mam swoja od prawie 4 lat - zawsze niezawodna i zaufana.
Co do wesela, to ja nawet nie wiem ile moje kosztowalo... 😮 Ale 16 tys to nie mala sumka. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka no to zalezy jaka macie w rodzinie tradycje.. u mnie nie ma napewno 12 potraw,
jest zupa rybna z grzankami, nastepnie karp ( smazony w bulce tartej ) , ziemniaczki, kapusta z grochem, kapusta z grzybami , kompot z suszonych owoców , no i makówki, oprocz tego robie sernik, w tym roku z mama podzielilysmy sie zrobimy dwa rozne ciasta, i tak powiem , ze po kolacji to wszyscy maja dosc na drugi dzien nawet obiadu nie robie , nikt nie chce jesc 🤨 wszyscy sa pełni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
dziewczyny , czy któras z was zna dobry srodek do pastowania podłog , chodzi mi o pcv , podobno sidolux jest dobry ..... a ładnie by było jakby podloga błyszczała na święta 🙂 🙂
musze powiedziec ze niedawno mi szczęka opadła , poniewaz moj tesciu dorzucil sie 150zl do świąt i do tego kupi karpia 😲 😲 🤪 🤪 🤪
chociaz tyle....


ważne ,że ma gest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Wiolka, witaj w klubie kucharek z dwiema lewymi rekami 😁 Ja przynajmniej talentu do gotowania nie mam 🙃


Ze mnie jest cukiernik do dupy ale kucharka zem niezla 😜 😜 😜 brakuje mi tylko pomyslu bo niestety tutaj wiekszosci artykulow nie ma ktore sa mi potrzebne do mojej rodzinnej tradycyjnej kolacji, np. glupiego sledzia nie dostane 🤢 karpia tez nie, grzyby susze sama wiec najwiekszy w tym problem. Szukam inspiracji 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka trzesienie ziemi ?? wszystko u was wporzadku??

wiem ze tego nie mozna porownac do trzesienia ziemi ale tutaj na slasku czesto sie ziemia trzesie ale jak sa tąpniecia na kopalni,
kiedys to szafka mi sie otwarła, kieliszki zaczely sie o siebie obijac .... zawsze wtedy boje sie o mojego meza czy nic mu sie nie stało.....
tyle zniszczen , popekane budynki , dziury na drogach, zalamania na drogach, to efekty pracy kopalni niestety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawsze uzywalam plynu do higieny intymnej lactacyd ale w ciazy stwierdzilam ze lepiej kupie perfecte dla ciezarnych i strasznie sie podraznilam tym plynem dostalam taki jednorazowy krem ktory utrzymuje sie w miejscu intymnym 5 dni i juz jest dobrze 🙂teraz mocz bede robic po swietach i morfologie mam nadzieje ze bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja właśnie też laktacyd używałam i jak mi się skończył to pytałam położnej cze ten jest dobry a ona,że tak ale są lepsze,kiedyś miałam z ziajii i teraz ostatnio jak szukałam wśród masy tych płynów to wybrałam właśnie ten,bo wiem,że wtedy pasował 🙂zobaczymy 🙂 ja do tego mam jakieś specyfiki z poprzedniej ciąży schowane właśnie na mocz,ale poczekam aż lekarz mi je zaleci a pewnie to zrobi jak wyniki wyjdą znowu złe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnich 5 stron nie dozytalam.. ale widze e tenat mega koscielny.. to ja tez jestemmega antychryst... mam mnostwo kolegow ksiezy i to z parafii garnizonowej i rozne rzeczy naprawde tam sie dzieja... wiec ja jestem ogromnie za zeby zniesc celibat.. ksaid tez czlowiek.., apozniej wszyscy zdziwieni, ze molestuje ministrantow...ale ogolnie potepiam i do kosciola laze na pogrzeby i wesela...

Dalej przeczytam jutro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!! dziewczyny mam pytanie co myślicie o pamiętniku w którym będziecie mogły opisywać ciąże, wizyty u lekarza badania , wklejać fotki brzuszka test ciążowy , z usg- tzw dziennik ciąży oraz w tej samej książce prowadzić pamiętnik pierwszych 2 lat życia malca , opisywać , dodawać fotki, przechowywać pamiątki ważne szpargałki itd...??????
po prostu " CZAR 1010 DNI - od fasolki do dwulatka " !!!!!!!!!!!!!

kupiłybyście coś takiego????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
WITAJCIE...przytyłam juz 2,5kg 🤢co do takiego pamietnika to moze byc fajna sprawa tylko pozniej jak dzidzia sie urodzi nie wiem czy bedzie czas na uzupelnianie danych dni 🙂


pamietnik jest czesciowo wypisany wiec trzeba tylko doklejac fotki i dopisywac daty, i po kila slow co jakis czas ! duzo pracy przy min nie ma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...