Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Czesc Wam,

rano mnie szef do szpitala zawiozl, ale opr dostalam ze tak pozno i ze dzis to i tak juz nic pomoga bo trzeba bylo wczoraj, ale zbadali i akcja serca byla wiec OK. co mojego stresu, placzu i nerwow to moje.
na 1300 poszlam na usg do siebie i ogolnie ... no co, chlopiec no 😆

jest ok, ale mam uwazac, zadnego seksu, zadnych nerwow, nie biegac, nie wysilac sie, najlepiej NIC.
uf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuzowska napisał(a):
Czesc Wam,

rano mnie szef do szpitala zawiozl, ale opr dostalam ze tak pozno i ze dzis to i tak juz nic pomoga bo trzeba bylo wczoraj, ale zbadali i akcja serca byla wiec OK. co mojego stresu, placzu i nerwow to moje.
na 1300 poszlam na usg do siebie i ogolnie ... no co, chlopiec no 😆

jest ok, ale mam uwazac, zadnego seksu, zadnych nerwow, nie biegac, nie wysilac sie, najlepiej NIC.
uf.


Tak szybko Ci płeć powiedzieli?:OOOOOOOOOOO u mnie w 11 nawet widac nie było .... ale dobrze ,że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzowska cieszę sie ze wszystko jest o.k.! p.s. uwazaj na siebie

Kozinka nareszcie jestes 🙂 te Nasze forum tez jest po to zeby pomarudzic i wyrzucic wszystkie żale 🙃 🙃 😘 😘 😘:kiss

Ja tez sobie w sobote po cichu poplakalam w łazience, bo sprzatalam i sprzatalam i w pewnym momencie pomyslalam sobie ze te swieta i tak beda do dupy 😞 nie tak ja sobie marze , tylko pod dyktando tescia, mój mąż widzial ze cos jest nietak, pytal sie mnie co sie stalo, ale mu nie powiedzialam nie chce niczego psuc, musze to stłumić w sobie, i przetrwac jeszcze te jedne swieta, i wkoncu na nasze mieszkanko pojdziemy oby jak najszybciejjjjjjjj 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Zuzowska cieszę sie ze wszystko jest o.k.! p.s. uwazaj na siebie

Kozinka nareszcie jestes 🙂 te Nasze forum tez jest po to zeby pomarudzic i wyrzucic wszystkie żale 🙃 🙃 😘 😘 😘:kiss

Ja tez sobie w sobote po cichu poplakalam w łazience, bo sprzatalam i sprzatalam i w pewnym momencie pomyslalam sobie ze te swieta i tak beda do dupy 😞 nie tak ja sobie marze , tylko pod dyktando tescia, mój mąż widzial ze cos jest nietak, pytal sie mnie co sie stalo, ale mu nie powiedzialam nie chce niczego psuc, musze to stłumić w sobie, i przetrwac jeszcze te jedne swieta, i wkoncu na nasze mieszkanko pojdziemy oby jak najszybciejjjjjjjj 🤔 🤔 🤔


jeszcze rok przeżyjecie a za rok już święta z Waszym małym skarbem w waszym wymarzonym domku :* nie dziwie się ,że tak reagujesz ten Twój teść to jakiś terrorysta ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Porażka z takim lokatorem który nic nie robi a sam wymaga. Czarna nie jesteś niewolnikiem, rób co uważasz za słuszne a gadanie teścia mniej po prostu w dupie.
Nie ma co się przejmować upierdlistwem jakiegoś pryka. Szkoda nerwów na to i strata czasu bo to taki gatunek że i tak nic nie zrozumie.


Ja część prezentów w końcu mam z głowy jeszcze połowa została.


Ps. ZUZOWSKA ty nie świruj tylko jak lekarz kazał odpoczywać i nie stresować się to na zwolnienie- w ciąży jest płatne 100%. Ja poprzednio też zamiast odpoczywać i pójść na zwolnienie to pracowałam i co straciłam Aniołka. Pomijam że dobrze się czułam i nic nie wskazywała na to że coś jest nie tak. Podejrzewam że stres w pracy i niby nic nie ważące segregatory i dokumenty, ale zaszkodziło. Dlatego teraz od samego początku relaksik na zwolnieniu. GRATULACJE CHŁOPCA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna ja się obawiam,że nawet jak będziecie na swoim to na święta teść pewnie i tak się wprosi bo pewnie zostałby sam a widać ręce nie palą mu się do roboty czyli sam nic nie zrobi,a jeśli jesteście jego jedyną rodziną to podejrzewam że będziecie na niego skazani (przynajmniej Ty bo to ojciec Twojego męża,nie wiem jakie są między nimi relacje,czy spoko czy są spięcia) . Zmieni się jedynie to,że będziesz u siebie i będziesz panią wszystkiego i Ty będziesz decydować ale według mnie nie obędzie się bez narzekania,że to źle czy nie tak jak on by zrobił 🥴 no ale jeśli naprawdę czeka go perspektywa samotnego życia to jeśli spędzałby u Was przyszłe święta to jakiekolwiek pretensje czy uwagi byłyby nie na miejscu,bo powinien być Wam wdzięczny za to,że świąt nie spędzi sam i że ma cokolwiek na wigilijnym stole 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy tu o prezentach a ja mam tylko nerwy z tego powodu 🥴 dawno już w domu wspominałam u nas że chyba na wigilię pojedziemy do mojej mamy a ostatnio zostałam zawołana przez ciotki że moim zadaniem jest pakowanie prezentów...ja na to,że przecież nas miało tu nie być i usłyszałam,że prezenty są kupione już i wszystko gotowe 😮 ja na to-FAJNIE. no i odpowiedź padła-no ciesz się,że nie musisz biegać i masz to z głowy 😮 A JA WŁAŚNIE UWIELBIAM KUPOWAĆ PREZENTY !!!
nie wytrzymałam,powiedziałam tylko,że fajnie nie temu,że się cieszę tylko fajnie że ktoś znowu zadecydował za mnie bo po pierwsze miało nas nie być na wigilii a po drugie jeśli byśmy tu na niej byli to chciałabym mieć cokolwiek do powiedzenia a nie że jest już wszystko zrobione,zaplanowane i kupione a ja się dowiaduję po fakcie i nie mam nic do powiedzenia bo jeśli chodzi o prezenty dla starszej babci czy cioci to fakt,nie wiem co kupić i do tego się można dołożyć i niech kupi to ciocia ale jeśłi chodzi o prezenty dla męża i córki to chyba mam prawo głosu w tej sprawie 😮 i wyszłam,bo znając siebie doszłoby do większej kłótni,która była zbędna a i tak mam za dużo nerwów ostatnio 😠 nie chce spędzać świąt z teściami i poza tym nikt mnie nie zapytał jak u mnie wygląda wigilia i czy chce jakąś potrawę zrobić po swojemu,bo nasze stoły się różnią,po prostu nie mam nic do gadania,tylko się uśmiechać i najlepiej całować po rękach 😠 co to za święta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a chciałam zrobić tylko dla siebie,męża i Klaudii u nas to przecież nie może tak być bo temu,że my tu mieszkamy i nas jest więcej tu na miejscu to nie jadą ciotki do teściów tylko teściowie specjalnie jadą do nas i jak to można w jednym domu jeść wigilie osobno?
a można! bo to co ja przy teściu przeszłam to babcia nie wie ,bo "serce by jej pękło" i według niej to czas przebaczenia i trzeba się godzić. gówno prawda. nie zamierzam,napewno to nie będzie szczere i nie wybaczę. bo babcia nawet nie ma pojęcia jaki to człowiek,dla niej jest to idealny zięć a gdyby poznała prawdę to ciekawe co by powiedziała. no ale nie chcę być tą która kłóci rodzinę dlatego niech sobie żyją tymi swoimi zakłamaniami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra koniec,bo za ładnie za oknem jest na dobijanie się na chwilę przed świętami 😁 idę jakieś śniadanie zrobić,od rana na nogach,byłam już krew oddać do badania,a mała znowu jakaś taka złośnica jest 🤨 oby jej przeszło bo naprawdę ciężko bywa z nią,nie wiem co to za bunty ją dopadły 😮 i po kim ona to ma? 😁 😁 ja byłam grzeczna 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Kozinka no to tez nie masz za ciekawie, tyle przeszlas przez tescia i jeszcze masz jesc z nim wigilie przy jednym stole 😲 😲 😮 😮
jesli chodzi o mojego tescia to napewno bedzie do nas na wigilie przychodzil ,albo do brata mojego meza, podejrzewam ze bedziemy sie wymieniac co rok....
jesli chodzi o prezenty to musze tylko Mężowi cos sprawic, w dodatku mamy w poniedzialek
2 rocznice slubu, wiec to juz bedzie prezent rocznicowo- swiateczny 🙂 🙂
a tak to w u mojej mamy zrobilismy losy, kazdy kogos wylosowal i kupuje mu prezent, wydaje mi sie ze jest to dobre rozwiazanie, poniewaz jest oszczędnie 🙂 tym bardziej ze potrzebuje kasy na mieszkanie 🙂 😎
w tamtym roku kupilismy tesciowi plyte Ani Wyszkoni bo bardzo lubi jej sluchac a my dostalismy gówno przez wielkie "G", wiec w tym roku nie kupie mu prezentu, i tyle ( stara skarpeta :angry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a tu to wygląda tak,że każdy dostaje jeden prezent zakupiony wspólnie przez wszystkich...dlatego jestem zła bo jak przez wszystkich to dlaczego nikt nie zapytał mnie o zdanie?będzie nas 9 na wigilii i tylko ja nie byłam zapytana o zdanie 😮co z tego że mam 21 lat?swoją rodzinę mimo wieku założyłam świadomie i ja będę za nią decydować i nie pozwolę się traktować jak gówniara do pomiatania 😮
i wyjdzie pewnie tak,że będę się ładnie uśmiechać a pod MOJĄ choinką u nas na piętrze będą czekały moje osobne prezenty dla męża i dziecka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka wspolczuje Ci:* Ja niestety nie wiem co to znaczy upierdliwy tesc ani tesciowa, bo moi zmarli 2 lata temu(oboje w tym samym roku) 😞
I wiecie co...moj Marek chociaz ma kilka siostr t po prostu nie majuz ich rodziny od tego momentu, nie ma swiat 😞 Co prawda nie chce jechac ze mna do moich rodzicow bo nie smakuje mu kuchnia mojej mamy ale za to w swieta wzial sobie specjalnie sluzbe w pracy, bo jest zolnierzem 😞
Na sama mysl chce mi sie juz plakac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta, dlaczego nie spędzicie tych świat razem we dwoje ?? wydaje mi sie ze tak byloby najlepiej .... ugotowalabys takie potrawy jakie oboje lubicie .. 🤔
kozinka dobrze to wymyśliłas , kup osobno dla was prezenty i juz 🙂
ja bralam ślub 19 grudnia, ale cywilny tylko, poniewaz w niewielkim odstepie czasu zmarla moja tesciowa, nie wypadalo robic zadnej wiekszej imprezy,
a teraz mam problem bo co ksiądz przychodzi na kolędę to caly czas męczy nas o slub koscielny, nie pomagaja tlumaczenia ze kasy nie mamy, ze mieszkanie w drodze
, dla ksiedza nic nie jest zrozumiałe, a jak idzie sie wziasc slub to się płaci co łaska np 500zł .... szkoda gadac, bede i tak musiala cos wymyslec zeby potem problemu ze chrztem nie bylo..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie ze wolalabym spedzic z nim ale on jest uparty a ja chce jechac do moich rodzicow. Tak zostalam wychowana Wigilia mimo wszystko razem 🙂 Z kolei u moich rodzicow tez nie bedzie za radosnie, bo moja najstarsza siostra wdepnela w kolejny super zwiazek z facetem z Egiptu i nie chce spedzac z nami swiat, bo jak to powiedziala ze ich nie lubi...
Za rok Markowi nie przejdzie juz to bo przeciez on nie wezmie kolejnej sluzby jak co roku a ja pojade do rodzicow z maluszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...