Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
boże nad moimi fufelkami krąży chyba jakieś fatum poronień....

jak byłam w 13 tygodniu to kumpela akurat byla w 6 i do mnie "czy z nią nie pójdę na basen" a ja mówie ,że nie bo to za wczesna ciąża i się boje zeby nie zarazić się infekcją itp a ona mi wysłała link ,że w ciązy wskazane jest chodzenie w ciązy a ja do niej ,że to fakt ale dopiero jak ciąża jest w miare bezpieczna gdzie masz w ogole duży brzuch ,żeby się zrelaksowac przed porodem odciązyć kręgosłup itp a ona ,że nie mam być przewrażliwiona i mam iść a ja ,że nie i koniec no i przed chwilą pisze do niej cyt:

Justyna
I jak tam mamuska? jak sie czujesz ? 🙂
Angelika
zle sie czuje w ciazy nie jestem nic mi nie mow w ciagu 3 tygodni 4 razy dostalam okres 😞 mam caly czas antybiotyki czekaj zaraz Ci powiem nazwe gyhnofemidazol czy jakos tak wieczorem codziennie przed spaniem musze to brac.
Justyna
a przez co? bo z tego co wiem to lek jakiś przeciwgrzybiczny czy jak?
Angelika
dosłałam jakiejś infekcji... nie wiem od czego 😞 😞
Justyna
byłaś na basenie??
Angelika
no byłam
Justyna
aha.... o.O


czyli jednak przez basen? A ona poronila wywnioskowalam tak? Bardzo to przykre bo sama wiem jak to jest 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Ej wiecie tak patrze na tabelke i nie ma u nas jak na razie zadnej dziewczynki tylko sami chlopcy rzadza 🙂 😁 😁 😁 😮 😮 😮 😮

Jak to nie ma?????!!!!!!!

A JA I WIOLA?????? 😮 😮 😮 😮 my mamy kobitki 😉


Och to dobrze wiedziec 🙂 poprosze imiona do tabelki :P wlasnie ja uzupelniam naliczylam ze jest nas na forum uczeszczajacych sie 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia nie mamy jeszcze wybranego! Trwają gorące spory co do imienia i pewnie tak jak za pierwszym razem okaże się dopiero jak się córcia urodzi..... jak ją zobaczymy to stwierdzimy jakie imię do niej pasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Nie pomyślałabym że przez basen można stracic dziecko 😮 😮 😮 straszne to 😞


nie wiem czy przez basen.. powiedziała ,że miała jakąs infekcję ja tam się nie znam ale mówi mi ,że przez to... ale powód wydaje mi się trochę inny. ostatnio miała opis ,że "dziś pijana nocka z misiem" więc pewnie piła itp siana nie było na tabletki więc po najmniejszej lini oporu kwasu foliowego nie jadła dzidzia była słaba i może od tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Może jakośc nie najlepsza bo było robione na szybkiego....... [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/1008712pw.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9790/1008712pw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]oto mój brzuszek[/url] sprzed chwili 😉


A ja dzis nie mam brzucha moze tylko taki ciut ciut ale jadlam wczesniej i wogole wazylam sie ale uwaga weszlam na wage po jedzeniu i waze 48,2 czyli waga stoi w miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Nie pomyślałabym że przez basen można stracic dziecko 😮 😮 😮 straszne to 😞


nie wiem czy przez basen.. powiedziała ,że miała jakąs infekcję ja tam się nie znam ale mówi mi ,że przez to... ale powód wydaje mi się trochę inny. ostatnio miała opis ,że "dziś pijana nocka z misiem" więc pewnie piła itp siana nie było na tabletki więc po najmniejszej lini oporu kwasu foliowego nie jadła dzidzia była słaba i może od tego...

Trudno mi się wypowiadac ale mimo wszystko szkoda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):


A ja dzis nie mam brzucha moze tylko taki ciut ciut ale jadlam wczesniej i wogole wazylam sie ale uwaga weszlam na wage po jedzeniu i waze 48,2 czyli waga stoi w miejscu.


chyba zaraz zmierze obwód brzucha 😁 ale dzisiaj też coś mam mniejszy :P tzn w jednym miejscu wybrzuszony podejrzewam ,że Adas ułożył tam swoje dupsko i sobie smacznie śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój obwód brzucha jakiś tydzień temu był 86 cm jakoś więc nie sądzę by się jakoś bardzo powiększył 😉

A mój rocznik to 88 🙃 termin porodu 2 czerwca, druga ciąża i nie pamiętam co więcej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
U mnie imię dla dziecka , bedzie Olaf albo Bianka, niby w 12 tyg powiedziano mi ze moze bedzie syn ale jeszcze musi sie to potwierdzic 🤨
a moj rocznik 1984 🙂
Spadam laski .... padam na pysk 😁 😁

DObranoc, kolorowych snów


to raczej z chłopczyka nie zrobią córeczki 😁 chyba ,że to była pępowina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
najbardziej prawdopodobne to wydaje mi się to ,że przez zaniedbanie ale nie chce jej oceniać bo niby się cieszyła z ciąży... ale ma 20 lat... i mamie się bała powiedziec 😮 bo z kolesiem jest hmmm 2 miesiace nawet nie a już była w 6 tygodniu....

Ho ho ho no to faktycznie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
termin mam na 2 czerwca bedzie Oliwier a ja jestem rocznik 81...ten lek Tysia co ta Twoja kumpela miala to tabletki dopochwowe na grzyba ja zawsze przed ciaza sobie aplikowalam zapobiegawczo po basenie bo duzo plywalam 🙂ale mysle ze to nie jest przyczyna poronienia tylko brak jej odpowiedzialnosci ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Mój obwód brzucha jakiś tydzień temu był 86 cm jakoś więc nie sądzę by się jakoś bardzo powiększył 😉


mój ma 93.5 😁 to wsumie nie taka duża róznica 😁

Tysia tak sobie pomyślałam że przecież Ty możesz urodzic już na początku maja 🤪 🤪 Tak się zarzekasz że się przeterminujesz a znając życie to urodzisz dużo wcześniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
hmmm słyszałam ,że chłopcy wychodzą po terminie 😁 ale ja juz od około 10 maja będe się starała go wypchać 😁

a ja słyszałam że to właśnie dziewczynkom się nie spieszy i u mnie się sprawdziło urodziłam dzień po terminie 😁
Tysia a masz jakiś sprawdzony sposób na wypchnięcie?? 😁 Bo ja nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...