Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
A ja to wszystko skwituję jednym :

CO MA BYĆ TO BĘDZIE, A JAK JUŻ BĘDZIE TO BĘDZIE KOCHANE PONAD ŻYCIE - ZRESZTĄ JUŻ TAK JEST 🤪 😁 😆 😜


No oczywiscie!!! 🙂 🙂Ale musisz przyznac, ze ciagle pytania i zabobonne teksty sa irytujace 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
midorada napisał(a):
...
Nenia podziwiam Twoja cierpliwosc. Tak dlugo nie wiedziec kogo w brzuszku nosisz. 🤪 Masz juz jakies przeczucia? 😉 😉


midorada Nie mam wyjścia. nie dostałam nawet ani jednego zdjęcia mojego maluszka.
Dlatego tez pierdole i prywatnie idę na 4D do lekarza którego sobie chwalą moje koleżanki. Podobno ginekolog nie jest z niego za dobry za to jeśli chodzi o USG to profesjonalista. No i za USG 4 D bierze 160 zł. Dostane nie tylko zdjęcie ale i CD z moim maluszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezarna ma racje.. liscie aloesu sa rewelacyjne na wszelkie zmiany na twarzy, jak i bolace zeby itp 🙂)

Kozinka, masz racje.. choc jesli twardnienia sa zbyt czeste trzeba to zglosic ginowi, bo moze skracac sie szyjka, co moze doprowadzic do przedwczesnego porodu...

Anett, ty nie narzekaj, bo ja mam ( narzucony przez siebie> celibat minimum do 12 tc 🙂 wiec jeszcze tylko 6 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada:
To mało powiedziane, że to denerwujące. Rzekłabym, że za bardzo delikatnie uchwycone to słowo...
Wyraziłabym się inaczej, ale wole, aby Moja Dzidzia takich słow nie słyszała i nie znała jeszcze... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
midorada napisał(a):
...
Nenia podziwiam Twoja cierpliwosc. Tak dlugo nie wiedziec kogo w brzuszku nosisz. 🤪 Masz juz jakies przeczucia? 😉 😉


midorada Nie mam wyjścia. nie dostałam nawet ani jednego zdjęcia mojego maluszka.
Dlatego tez pierdole i prywatnie idę na 4D do lekarza którego sobie chwalą moje koleżanki. Podobno ginekolog nie jest z niego za dobry za to jeśli chodzi o USG to profesjonalista. No i za USG 4 D bierze 160 zł. Dostane nie tylko zdjęcie ale i CD z moim maluszkiem.


To naprawde nie jest wysoka cena. 🤪 🤪 Idz koniecznie, ja mojego syneczka prawie codziennie ogladam... 🙂 Cudowne uczucie, warte kazdych pieniedzy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dziewczyny, jak już tak rozmawiamy o twardniejącym brzuszku to mam pytanie, czy Wy też odczuwałyście ból w brzuchu z prawej strony na wysokości tak mniej więcej pępusia ale bardziej z prawego boku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dopiero doczytalam co naskrobalyscie.
Co do seksu to ja w ciazy nie mam wogole ochoty na niego ale ze wczoraj cos bylo to tylko ze wzgledu na mojego. Teraz pytanie do Sandry kupilam zel nawilzajacy bo w ciazy u mnie susza i zero sluzu. Zel nazywa sie FEMINUM z kwasem mlekowym taki mi doradzila w aptece,ale szczypie mnie jak go uzywam wiec planuje zmienic na inny slyszalam ze dobry jest ten z durexu.

Co do pryszczy to ja nie mam a mam ogolnie cere skora do wypryskow.

Tysia Adas jest przeslodki 🙂

Co do plci ja tez jeszcze nie wiem kogo nosze chcialabym pierwsza corke ale wydaje mi sie ze bedzie synek. Moj maz nie planuje wiecej dzieci i sie wkurza jak wspominam o tym ale i tak jak zdecydujemy sie na drugie to bede dazyc by zajsc :P Najpierw jedno niech sie urodzi i zobaczymy jakie bedzie czy nie da rodzicom popalic :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
SANDRA ale ja juz tak od wrzesnia bide klepe jesli chodzi o seksik 😁 😁 😁


Kochana, moj to sobie wkrecil, ze dziecko uszkodzi i odmawia (dosc czesto - powinnam dodac) 😠 😠 I kto ma gorzej 😉 😉

Kiedys uzywalam Tormentiol (w czasach mlodosci 😉 ) i niestaty nie dzialal 😞 ale poszukam info o aloesie. Jest u mnie taki sklepik z naturlanymi lekami, kremikami i innymi substancjami - moze cos poleca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
Słuchajcie dziewczyny, jak już tak rozmawiamy o twardniejącym brzuszku to mam pytanie, czy Wy też odczuwałyście ból w brzuchu z prawej strony na wysokości tak mniej więcej pępusia ale bardziej z prawego boku?


Tak, ja w zwiazku z tym pojechalam do szpitala. Mialam dwa ataki bolu z prawej strony (cos takiego jak bol wyrostka robaczkowego). Ostatecznie nic nie stwierdzono i nastepnego dnia wrocilam do domu. Sama jednak doszlam do wniosku, ze to jelita szwankuja. Wszystko sie w brzuchy rozrasta i malenstwo rosnie wiec miejsca jest coraz mniej. Co mi na te bole pomoglo to picie duzych ilosci plynow. Jak tylko czuje jakis ucisk to od razu robie sobie herbate lub wypijam szklanke soku. Mi pomaga, no chyba ze masz jakis inny bol. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett:
przebadałam się dokładnie. nie mam nic na nerce, z wątrobą, trzustką wsio ok. morfologia mocz tsh w normie jak u zdrowiej klaczy... a boli, wręcz kłuje...

Co do seksu:
No to u mnie jest do upadłego. Ja chce ciągle, a mój już biedny wręcz ucieka z domu. chyba go "zajeździłam" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
MIDORADA a myslisz ze co moj Adam mowi przez tel albo jak na skype rozmawiamy "ze seks w ciazy jest nie wskazany i ze tez sie boi ze maluszka uszkodzi"wiec ja nie wiem co bedzie po powrocie bede sie fochowac 🙃 🙃


Anett strzelaj fochy - powiedz mu, ze przez te ciaze nie czujesz sie kobieta 😉 😉 😉 Takie teksty dzialaja, sa wyprobowane - mowie Ci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midorada:
zastosuję się do Twojej rady. jeżeli nadal ból nie minie to zgłoszę się do gina, bo może to faktycznie ból w jelitach i dlatego że Dzidzia rośnie i uciska jak i uciska się wszystko inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no u mnie ta maść cynkowa tez dupy nie urywa ,że tak powiem 😁 ale na prodzie często jakaś niespodzianka wyskoczy mała bo mała i w dodatku taka podskórna menda... 😠 😠 😠


Moj maz na te podskorne mowi, ze sa to takie "wredne" pryszcze 😁 😁 Niestety ja te "wredne" wlasnie mam 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...