Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mnie wkurza pytanie co byś chciała. Wtedy mam ochotę odpowiedzieć :"żyrafę już w godzinę od urodzenia sama chodzi i je"- gdzieś przeczytałam o tych żyrafach, ale nie pamiętam gdzie.
Wiadomo że zdrowe a płeć nie jest ważna.

Ja przez pierwszy trymestr miała zakaz seksu ze względu na zagrożoną ciąże. Teraz mogę, ale delikatnie-tylko jakoś nie mam ochoty- i widzę że nie jestem osamotniona, bo zaczęłam myśleć że już coś ze mną nie tak. bo przed ciążą że tak powiem byliśmy bardzo aktywni 🙂
Dobrze że mam wyrozumiałego i kochanego męża.

co do pryszczy o mnie meczą takie podskórne wypryski, nie są to typowe pryszcze, raczej takie "kaszki", używam żelu do mycia twarzy z nivea z mikrogranulkami potem tonik i krem. A raz w tygodniu robię sobie małe SPA, maseczki o oczyszczanie twarzy- oczyszczanie pozostawiam mężowi bo jest w tym dobry.

Oho mężuś kolacyjkę przygotował idę jeść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anett:
A można w ciąży brać tabletki??

Kochane Mamusie:
ja do 12 tc nie mogłam się w łóżku spotkać z moim kocheniem, ale jak to minęło to niestety on jest biedny, mam taka chcice na seks, że po prostu mój już ucieka z domu, albo po prostu mówi "kochanie może poczytasz książkę? albo poogladasz sobie coś? ja musze odpocząć" no i od niedzieli mam celibat 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia zyrafa powalila mnie na lopatki 😁 😁 😁

Ja rowniez robie sobie pilling raz na tydzien. Nakladam mocno nawilazajacy krem na noc (wreszcie moge, bo przez moja nadwrazliwosc na zapachy musialam wiekszosc kremow odstawic), ale nie za bardzo to dziala. Jak jeden zniknie to obok drugi sie pojawia. Jest to jak jakas reakcja lancuchowa... Mam jednak nadzieje, ze juz niedlugo mi te diabelstwa znikna... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi zawsze na te mendy podskórne pomagała maseczka z zielonej glinki ale odkąd jestem w ciązy to ani razu nie robiłam bo czytałam ,że nie wolno.... a tak to mam z 5/6 pod skóra które najbardziej mnie wkurw.... mój by mógłbyć kosmetyczką ;D tez doskonale oczyszcza twarz 😁

ale żyrafa przebiła wszystko 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, tekst zajebisty 😁 na pewno zastosuje nie raz 😁

Lece sie polozyc, bo tak jak zawsze lezakuje z godznke po pracy, tak dzisiaj ciagle mialam cos do roboty, pozniej nadia miala kolezanki...

Maz na zebraniu, wiec nawet nie mial prania kto przyniesc... wiec sie ide walnac choc na godzine 😁

Moze jeszcze zajrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nospe... no to kupie jak picie wody nie pomoże 🙂

a tak z innej beczki - czytacie na głos do swoich pociech? albo mówicie do nich? czy może puszczacie im muzyke klasyczną żeby były bardziej spokojne ?

Bo ja i mowie, i czytam na głos i puszczam klasyke, i mój piotrek tez gada do brzusia... jakoś mam wrazenie, że pomimo tej skóry macicy łożyska i wód Dzidzia nas słyszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze slyszy, od czasu kiedy ma juz wyszkatalcone uszka... Co, jest udowowdnione naukowo...

Ja mlodej nie czytalam i nie puszczalam muzyki... moze i zle bo ja cala ciaze powidzmy "przebiegala," i mloda tez teraz pieprz w dupie ma straszny 😁
ale ogolnie w drugiej ciazy ten nie bede czytac...

Mimo, ze czytamy teraz bajek od groma i ciut ciut :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, jak przetłumaczyć mojemu chlopu, że o kobiete w ciąży trzeba dbac? bo ja mam wrazenie że on nie rozumie, fakt to nasza pierwsza dzidzia ale jakoś nie do konca... hmm nie widze zeby on przezywał to tak jak ja... 🤨 uwaza ze powinnam chodzic do pracy, sprzatac prac gotowac i jeszcze na budowie robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to fakt chyba za duzo wymaga od Ciebie..ja juz prawie miesiac jestem na zwolnieniu bo moj Adam nie chcial nawet slyszec zebym dalej pracowala..karze mi lezec a autem jezdzic 50 na godzine chyba zglupial 🙂kurcze musisz mu jakos wytlumaczyc ze potrzebujesz teraz odpoczynku ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh... próbowałam... a on dalej swoje... a mi już ciezko się co chwila np schylac, bo boli mnie kregosłup, od dłuzszego stania jest to samo tylko dochodzi puchnięcie kostek, on nie rozumie ze mi sie ciało zmienia i ze bede miala spowolnione ruchy i w ogole. dla niego ciaza to abstrakcja, chciał dzidzie, bardzo ale jak juz do tego doszło to jakby sie tego przestraszył... nie wiem juz co robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie mnie rozwalił!!
napisał mi smsa (bo czesto wyjezdza za granice) ze musiał stanąc przy sklepie, bo ma ochote na slodkie i że chyba dziewczynka bedzie (dodam, że on nie jada słodyczy). cholera to on ma zachcianki a nie ja 🤪 wiec on jest w ciązy a ja połknęłam piłke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu powiedź mu ,że teraz musisz dbać nie tylko o siebie ale i o nienarodzone maleństwo które nosisz w brzuszku... ja zawsze podpieram się tym ,że lekarz mi kazał dużo wypoczywać i na siebie uważać i zwolnić tempo życia... I zawsze mówiłam Robertowi ,że nie robi tego dla mnie tylko dla maluszka... teraz nawet jak mam na coś ochote to biegnie do sklepu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...