Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
Kobitki

Mam pytanie, bo pisze prace z badań marketingowych i potrzebuje jeszcze 10 wypełnionych kwestionariuszy ankietowych, zeby móc dokonac analizy tychze kwestionariuszy - czy nie byłybyście tak miłe i nie pomogły mi w tymże zadaniu?? Oczywiscie nie zmuszam, po prostu grzecznie pytam 🙂


Mogę wypełnić ale jak wrócę do domku tak gdzieś o 19. Nie będzie za późno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
Kobitki

Mam pytanie, bo pisze prace z badań marketingowych i potrzebuje jeszcze 10 wypełnionych kwestionariuszy ankietowych, zeby móc dokonac analizy tychze kwestionariuszy - czy nie byłybyście tak miłe i nie pomogły mi w tymże zadaniu?? Oczywiscie nie zmuszam, po prostu grzecznie pytam 🙂


Dawaj Ciezarna ankietke - dla mnie nie ma problemu - ciezarna zawsze ciezarnej pomoze. Za tydzien ja bede w potrzebie to tez bede prosila o pomoc. Przeprowadzam sie i kazda para rak sie przyda... 😁 😁 😁 To tylko taki maly zarcik na dzien dobry 😉

A u mnie pada deszcz - masakra 🤢 a ja dzis w taka dluga podroz sie wybieram. Jade do kuzynki zobaczyc jej synka, ktory urodzil sie w listopadzie - 1,5h w jedna strone... 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapisałam się na USG 4D na jutro na 16.30
W końcu zobaczę mojego maluszka 🙂
Z jednej strony boję się a z drugiej cieszę, oby wszystko było w porządku, cały i zdrowy.
Sądzę że będzie OK skoro pierwsze USG w tym przezierność karkowa wyszło z wynikiem-wszystko w normie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
To musiałybyście mnie zobaczyć w akcji - zero cierpliwości, zero taktu i dre się jak najęta, a mój? spokojny co mnie jeszcze bardziej wku......


Ja na swojego nie moge narzekac - zloto chlopak (prawie), ale trzeba bylo nad nim troche pracowac. Wprowadzalam takie drastyczne metody jak Kozinka - skarpetki zwiniete w ruloniki, wrzucone do brudzika - to doprowadza mnie do szalu!!! Wiec nie pralam mu tego, bo nie bede tego odwijac. Wysypywalam te skarpety na korytarz i tak dlugo lezaly az je odwinal i wrzucil do pralki. W koncu to ja robie pranie, prasowanie, segreguje te skarpety, ukladam lumpy na polkach, a odwiniete skarpety to jedna rzecz o jaka go prosze... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ankietka:

Kwestionariusz osobowy

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego kwestionariusza.
Informacje uzyskane dzięki tej ankiecie pozwolą Ministerstwu Edukacji Narodowej zapoznać się
z tematem: „Czy Polacy chętnie czytają książki?”
Badanie zostało zlecone firmie „A&P-P&A”.

Badanie to jest anonimowe.

Poprawną odpowiedz proszę zaznaczyć znakiem „X” bądź udzielić własnej odpowiedzi w pytaniach otwartych. Prosimy o udzielanie prawdziwych odpowiedzi.


1.Czy preferuje Pan/i czytanie książek?


TAK
NIE
(Proszę przejść do pytania nr 13)




2.Jakie książki Pan/i preferuje najbardziej? (Proszę wybrać maksymalnie 4 odpowiedzi)

Dramaty

Fantastyczne

Horrory

Kryminalne

Poezję

Popularno-Naukowe

Poradniki

Przygodowe

Psychologiczne

Religijne

Romanse

Thrillery

Inne (jakie?)



3.Czy ma Pan/i ulubioną książkę? (Proszę zaznaczyć 1 odpowiedź)

Zdecydowanie tak
Raczej tak
Tak
Nie
Raczej nie
Zdecydowanie nie









4.Ile godzin tygodniowo (średnio) poświęca Pan/i na czytanie książek? (Proszę zaznaczyć 1 odpowiedź)

0
1 – 3
4 – 6
powyżej 6 godzin






5.W jakiej formie preferuje Pan/i książki? (Proszę uporządkować od 1 do 3, gdzie 1 oznacza najbardziej, 3 - najmniej)

Papierowej (forma drukowana)

E – book (forma elektroniczna)

Audio – book (forma elektroniczna - mp3)



6.Gdzie zaopatruje się Pan/i w książki do czytania? (Proszę zaznaczyć maksymalnie 3 odpowiedzi)

Kupuję w księgarniach

Kupuję w antykwariatach

Kupuję poprzez Internet

Kupuję poprzez „Świat książki”

Wypożyczam z biblioteki

Wymieniam się z przyjaciółmi, rodziną

Inne (jakie?)



7.Jak często kupuje Pan/i książki? (Proszę zaznaczyć 1 odpowiedź)

Częściej niż 4 razy w miesiącu
2 – 3 razy w miesiącu
Raz na miesiąc
Rzadziej niż raz na miesiąc
W ogóle nie kupuję







8.Jaką kwotę pieniędzy jest Pan/i w stanie przeznaczyć jednorazowo na zakup książki? (Proszę zaznaczyć 1 odpowiedź)

Mniej niż 30 zł
31 – 50 zł
51- 70 zł
Powyżej 71 zł






9.Ile książek jednorazowo wypożycza Pan/i z biblioteki? ( Proszę zaznaczyć 1 odpowiedź)

W ogóle nie wypożyczam
1 – 3 książki jednorazowo
4 – 7 książek jednorazowo
Powyżej 7 książek jednorazowo





10.Proszę podzielić 100 punktów między wymienione niżej cechy kupowanych czy wypożyczanych książek, tak aby podział punktów odzwierciedlał to, w jakim stopniu ważna jest dla Pana/i każda cecha.

Wygląd zewnętrzny (okładka)

Interesująca z opisu

Oprawa (twarda, miękka)

Staranne opracowanie

Przyciągający tytuł

Tematyka spełniająca oczekiwania

Estetyka książki

Format książki (wielkość, grubość)

Przystępna cena

Książka posiada rysunki, zdjęcia, szkice, itp.

Razem punktów
100

11.Czy wspiera Pan/i biblioteki w swoim miejscu zamieszkania oddając prywatne zbiory, z których Pan/i nie korzysta? (Proszę zaznaczyć 1 odpowiedź)

Zdecydowanie tak
Raczej tak
Tak
Nie
Raczej nie
Zdecydowanie nie







12.Czy książka stanowi dla Pana/i formę prezentu?

Zdecydowanie tak
Tak
Nie
Zdecydowanie nie





13.Płeć.

Kobieta
Mężczyzna



14.Jaki jest Pana/i wiek?

Poniżej 18
18 - 25
26 - 34
35 - 44
45 - 54
55 - 65
Powyżej 65








15.Jakie jest Pana/i wykształcenie?

Podstawowe
Zawodowe
Średnie
Pomaturalne
Student/ka
Wyższe niepełne
Wyższe pełne







16.Jakie są Pana/i miesięczne dochody netto?

Poniżej 1000 zł
1001 – 1999 zł
2000 – 3499 zł
3500 – 4499 zł
4500 zł i powyżej






17.Proszę podać wielkość miejscowości, w której Pan/i mieszka.

Poniżej 10 tys. mieszkańców
10 001 – 49 999 mieszkańców
50 000 – 999 999 mieszkańców
100 000 mieszkańców i powyżej








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde ale to się rozwlekło, przepraszam za to 🙂
jak moge prosic to odpowiedzi udzielajcie na zasadzie
1) tak
2) .....
3) ..... i odpowiedz jaka chcecie udzielić

latwiej bedzie mi to zaznaczac w kwestionariuszu

z gory wam dziekuje,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Zapisałam się na USG 4D na jutro na 16.30
W końcu zobaczę mojego maluszka 🙂
Z jednej strony boję się a z drugiej cieszę, oby wszystko było w porządku, cały i zdrowy.
Sądzę że będzie OK skoro pierwsze USG w tym przezierność karkowa wyszło z wynikiem-wszystko w normie.


Nenia badz spokojna, skoro wczesniej bylo powiedziane, ze z maluszkiem wszytsko dobrze, to czemu nagle mialoby byc zle? 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh, Kozinka , ja tez jestem wredota, tylko u mnie najczesciej buity jego laduja w smietniku.. jak minimum dwa razy sie o nie potkne to leca jak dlugie do smieci 🙂)

Ja sie z Nadusia uczylam i Wam powiem, ze pamiec ma po mamusi 🙂) i wiersze klepie jak ta lala,...
Ja dzisiaj na oczy nie widze, bo pol dnia przed kompem w pracy, bo mi sie inwentura nie zgadzala... grrr...
Wsciekla jestem, bo kumpela wydrukowala stan magazynu, ale nie polioczyla razem ze mna i co?? I w momencie kiedy przejelam magazyn i sie wzielam dzis za liczenie okazalo sie, ze nie zgadza nmi sie kilka rzeczy...
ehhhh, a dzisiaj musze jexszcze do babci jechac... nie mam nastroju wogole....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obawa zawsze się sieje w głowie. Po tym USG będę spokojna bo będę wiedziała na 100% że jest Ok

Od 2 kwietnia rozpoczynam zajęcia w szkole rodzenia od g. 17-19 mam zajęcia 🙂 8 spotkań. Szkoła jest za darmo w szpitalu w którym będę rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiezarnaKobita napisał(a):
To musiałybyście mnie zobaczyć w akcji - zero cierpliwości, zero taktu i dre się jak najęta, a mój? spokojny co mnie jeszcze bardziej wku......

Mam tak samo 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku małżeństwa nie mogłam oduczyć męża by brudne ciuchy wrzucał do kosza na brudy, on namiętnie zostawiał brudne ciuchy tam gdzie akurat stał i je ściągnął-wkurwiające na maksa.
znalazłam w końcu sposób, zbierałam jego brudy ładnie składałam i chowałam z powrotem do szafy. Po kilku dniach nauczył się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego nie mam co narzekac bo zawsze brudne rzeczy do kosza na pranie wrzuca, robocze ubrania sam sobie pierze, zawsze jak piorę to on później to na suszarce wiesza i zawsze składa swoje wyschnięte rzeczy a ja swoje i Patrycji 😉 tak że z tym problemu akurat nie mam 😉 od początku go tak nauczyłam i dośc nie protestuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...