Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laski
wow w koncu udalo mi sie jakos uruchomic komp w trybie awaryjnym cos dzis moje pudlo zastrajkowalo i wlaczyc sie nie chcialo. Od rana bylam juz kolezanke odwiedzic i ciotke i niedawno wrocilam i jakos nawet komp odpalil ale w trybie awaryjnym 🤢 🤢

NIestety widze mam sporo do nadrabiania wiec ide czytac 😁

ps bylam w sklepie i kupilam rybke po grecku ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
oj Ania to widzę faktycznie nieciekawy dzionek......a mała dobrze że dużo pije bo się nie odwodni 🙂 trzymaj się może to chwilowa przypadłość
Maja zapomniałam dwie rzeczy spytać: 1. ty ten płaszczyk juz zamówiłaś i go masz?bo czytałam opinie i nie mają zbyt pozytywnych. to że bardzo długi okres oczekiwania, to że wykończenie niezbyt ładne, i dlatego jestem ciekawa czy ty już swój masz?no i czy kolorem podobny do zdjęcia? 2. pisałaś że czekasz na książki, pochwal się co ciekawego zamówiłaś, coś o maluszkach? a i widzę że też awatarka zmieniłaś 😉 🙂 słodki brzunio 😉


Z tym czekaniem, to fakt czekałam ok 3 tygodnie, z tym, że zamawiałam przed świętami, to trzeba z tydzień odjąć, ale to z Chin, więc trochę to trwa.
Mi się trafił płaszczyk dobrze wykończony i nic mu nie jest. Ja mam kolor ten pierwszy - różowy, z daleka pewnie wyglądam jak truskawa, jeszcze jak wkładam kaloszki w groszki to w ogóle szał 🙂)

Ja książki w sumie to do pracy 🙂 Przygotowujące młodzież do matury, uzupełniam bilblioteczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiadek już zjedzony, dziś rosół i nic więcej.
Dziś na kolejne zajęcia w szkole rodzenia, ciekawe co tym razem, na ostatnich mieliśmy wycieczkę po salach na których będziemy rodzić. Położna opowiedziała dokładnie co do czego służy, jak wygląda poród, jaka jest kolejność. Najfajniejsze co najbardziej mnie cieszy to to że mąż po tym wszystkim przemógł się i będzie przy mnie przy porodzie 🙂 Aha jeszcze salę będę miała swoją, ma to plusy i minusy, ale ja widzę więcej plusów 🙂
Na czwartą do rodziców na herbatkę a potem na zajęcia, dziś sama bo mąż do pracy, ale na następne idzie ze mną bo będzie kąpiel noworodka a ustaliliśmy że to on będzie dziecko kąpał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Obiadek już zjedzony, dziś rosół i nic więcej.
Dziś na kolejne zajęcia w szkole rodzenia, ciekawe co tym razem, na ostatnich mieliśmy wycieczkę po salach na których będziemy rodzić. Położna opowiedziała dokładnie co do czego służy, jak wygląda poród, jaka jest kolejność. Najfajniejsze co najbardziej mnie cieszy to to że mąż po tym wszystkim przemógł się i będzie przy mnie przy porodzie 🙂 Aha jeszcze salę będę miała swoją, ma to plusy i minusy, ale ja widzę więcej plusów 🙂
Na czwartą do rodziców na herbatkę a potem na zajęcia, dziś sama bo mąż do pracy, ale na następne idzie ze mną bo będzie kąpiel noworodka a ustaliliśmy że to on będzie dziecko kąpał 😁


no to fajnie że się przekonał 🙂 mój to od początku chciał i chce 🙂
ale wy dziś laski się zgadałyście z tym rosołem, co druga dziś rosół wciąga hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Nenia napisał(a):
Obiadek już zjedzony, dziś rosół i nic więcej.
Dziś na kolejne zajęcia w szkole rodzenia, ciekawe co tym razem, na ostatnich mieliśmy wycieczkę po salach na których będziemy rodzić. Położna opowiedziała dokładnie co do czego służy, jak wygląda poród, jaka jest kolejność. Najfajniejsze co najbardziej mnie cieszy to to że mąż po tym wszystkim przemógł się i będzie przy mnie przy porodzie 🙂 Aha jeszcze salę będę miała swoją, ma to plusy i minusy, ale ja widzę więcej plusów 🙂
Na czwartą do rodziców na herbatkę a potem na zajęcia, dziś sama bo mąż do pracy, ale na następne idzie ze mną bo będzie kąpiel noworodka a ustaliliśmy że to on będzie dziecko kąpał 😁


no to fajnie że się przekonał 🙂 mój to od początku chciał i chce 🙂
ale wy dziś laski się zgadałyście z tym rosołem, co druga dziś rosół wciąga hihi 🙂


HAhah ja tez rosol dzisiaj milam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a ja dzis ryz z kurczaczkiem i sosem meksykanskim 🙂odebralam wypis pojechalam do apteki i mnie porazilo wiecie ze luteina juz nie jest refundowana jeszcze w grudniu placilam 4zl a teraz 29zl jest roznica co 😠


O rany co oni zrobili z ta luteina? Roznica kolosalna w cenie 😮 😮
U mnie na obiad dzis nuggetsy i bigos byl, teraz sie zajadam ciastem KROWKA mmm jakie pychota szkoda ze tak malo juz jej zostalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zakupy zrobione 🙂
Kupiłam po drodze ogórasy i trochę kapusty kwaszonej 😁
Ogóry na kolacje a kapustą teraz się degustowałam 😜
Jak ja po sklepach nie lubię chodzić 🤨
Dziś kolegi mama zmarła więc też humorek nie ten 😞
Ale niestety nie znamy dnia ani godzinny kiedy to się stanie.. 😞
A jak u was jak się czujecie? ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie tak do konca, Aneta...

Pytalam wczoraj w aptece jak to wyglada..
A wiec tak do grudnia kosztowala 3,2.
Pozniej w okresie styczen luty kosztowala od 15-18 zl za opakowanie...

No i teraz wzieam recepte od gina i patrze napisala mi odplatnosc 100%, no to wchodze do apteki i pytam czy jest refundowana czy nie,a ona mowi, ze tak. Tylko musi nie byc zaznaczone na recepcie, ze 100% platnosci i wpisane R ( czyli ryczalt) No to poszlam do poradni obok pracy i mi dziewczyny z rejstracji wypisaly odpowiednio recepte i placilam 3,2 , a jak mialam napisane ze odplatnosc 100% to wychodzilo 29zl.
Wiec juz sobie 2 opakowania kupilam i mam nadzieje, ze to beda dwa ostatnie, krtore beda potrzebne.
Zobaczcie jak czlowiek sie nie zna jak gi robia w ch........ Normalnie szkoda gadac...Za dwa opakowania zaplacilam 6,2 a tak by mi wyszlo 58 zl.. nosz ocipieli...

Mi juz minal 12 tc, wiec jestem mega szczesliwa, bo ryzyko poronienia zdecydowanie spadlo.. 🙂) Wiec mam nadzieje, ze bedzie dobbrzze juz, a ze zamiast lepiej to mnie mdli coraz bardziej i czuje sie mega wypluta to nic 😉))
W czwartek do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra super,że już masz 12 tydzień 🙂 no i dzięki za info-w razie jakichkolwiek recept będę od razu prosić lekarza żeby sprawdził i odhaczył odpowiednio żeby nie przepłacać i nie latać-może dlatego za żelazo na receptę zapłaciłam tyle,bo nie wiedziałam 😲
u nas z młodą lepiej-zaryzykowałam jej jajko sadzone na maśle takie delikatne,bałam się że jej nie spasuje przy tych wymiotach, ale ona to uwielbia i wiedziałam,że to zje na 100% i zjadła,także nie ma źle bo i nic jej nie było a jadła je ponad 3 godziny temu 🙂
pokój wymyty,wyprany,wywietrzony balkonem jakieś 20 minut,więc niby jest ok 🙂 ale ja i tak czuje ten zapach 😞 albo jestem przewrażliwiona albo proszki,odplamiacze i wietrzenie nie były wystarczające 😞 w sumie mam to gdzieś,narobiłam się,ugoniłam,naklęczałam bo wszystko ręcznie i ja wiem,że mam czysto,a jak zapach jakiś został to...trudno-małe dziecko w domu więc nie raz się jeszcze zdarzy i każdy kto je ma wie że to normalne 🙂 no i kiedyś pewnie wywietrzeje sam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomocy!!!
Ogolnie chce mi sie ryczej ( baba w ciazy, odwala cos 🙂)
W przyszla niedziele z okazji dnia wiosny mamy kapiel w przebraniach... No i za cholere nie wiem co wymyslic.. Nie mam pomyslu..i coraz bardziej odechciewa mi sie isc..

Problem w tym, z nie chce zeby to bylo cos oklepanego...Czyli Przczolki Maje, Ksiezniczki, mumie itp itd.. 😞(
Ma ktos wyobraznie?? Myslalam o zawodniku sumo, ale nie mam materialu, zeby pozakrywac poduszki a karon sie podrze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Pomocy!!!
Ogolnie chce mi sie ryczej ( baba w ciazy, odwala cos 🙂)
W przyszla niedziele z okazji dnia wiosny mamy kapiel w przebraniach... No i za cholere nie wiem co wymyslic.. Nie mam pomyslu..i coraz bardziej odechciewa mi sie isc..

Problem w tym, z nie chce zeby to bylo cos oklepanego...Czyli Przczolki Maje, Ksiezniczki, mumie itp itd.. 😞(
Ma ktos wyobraznie?? Myslalam o zawodniku sumo, ale nie mam materialu, zeby pozakrywac poduszki a karon sie podrze 😞

myślę,że możesz skorzystać z pomysłów dla dorosłych,czyli np. króliczka playboya ale to zależy czy się odważysz 🙂
coś co będzie pasować to np. zombie bo jak bardzo rozjaśnisz twarz to pasuje do chłodnego klimatu jaki panuje nad jeziorem tym bardziej zimową porą 🙂
wszystko zależy w jakim guście chcesz się ubrać-grzecznie czy nie,albo skromnie czy bardziej przykryć,jakiś oryginalny strój czy bardziej wymyślny albo czy powaga czy humor 🙂 określ się bardziej,jeśli wiesz w jakim stylu byś chciała to może pomogę więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raczej oryginalny.

Ogolnie mysle, zeby obkleic sie poduszkami, na poduszki zaloze kalesony w kolorze cielistym i t=shirt w takim kolorze. No i taka mala kiteczka na glowie, i obowiazkowo gacie z bialego przescieradla... 🙂
Co wy na to???

Maz moj Dariusz przebrany bedzie za menela, czyt. zula... ogolnie troche go wybrudze, wozek do zlomu jest i szafa gra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Raczej oryginalny.

Ogolnie mysle, zeby obkleic sie poduszkami, na poduszki zaloze kalesony w kolorze cielistym i t=shirt w takim kolorze. No i taka mala kiteczka na glowie, i obowiazkowo gacie z bialego przescieradla... 🙂
Co wy na to???

Maz moj Dariusz przebrany bedzie za menela, czyt. zula... ogolnie troche go wybrudze, wozek do zlomu jest i szafa gra 🙂

no pomysł z przykryciem poduszek dobry 🙂 a jeszcze lepszy z menelem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a ja dzis ryz z kurczaczkiem i sosem meksykanskim 🙂odebralam wypis pojechalam do apteki i mnie porazilo wiecie ze luteina juz nie jest refundowana jeszcze w grudniu placilam 4zl a teraz 29zl jest roznica co 😠


Bardzo dziwne bo jest na 100% refundowane, na tej stronie możesz to sprawdzić http://www.bartoszmowi.pl/ wystarczy wpisać nazwę leku i wyświetli się ile ryczałtu jest na dany lek. strone poleciła sistra męża-lekarz.
Cena też może być taka jeśli lekarz nie wpisał ryczałtu na recepcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
http://vod.onet.pl/zycie-przed-zyciem,5782,film.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=allonet1_rozrywkasem_kujpom&utm_term=film%20z%20porodu

ogladalyscie?


nie, nie widziałam ale fajnie że dałaś link to sobie zobaczymy jak będziemy mieli chwilkę 🙂 bo zapowiada się na fajny film 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...