Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tysia bardzo się cieszę, że z Adaśkiem wszystko w porządku 🙂
Co do diety bez słodyczy.. masakra, ale czego sie nie robi dla Malucha, myśle że nastepne wyniki na pewno bedą OK 😘 😘 😘

Ja już za 3 godzinki do gina 🙂 Nie moge sie doczekać, z tym, że odebrałam wyniki moczu-ok, a w krwi mam 3 strzałki w góre i jdna w dół .. w tym LIMFOCYTY 15, 6 a norma 18-51 chyba.. i sie zastanawiam czy to ma jakies znaczenie i co to jest 😮 😮 😮

Ja mam fasolke po bretońsku od mojego tatusia i jest przewyśmienita 🙂

Anetka dziś pewnie jak diva 🙂 Ja lubie fryzjera 🙂 Ja mam za to kolorowe pazuraski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no miejmy nadzieje ze będzie ok bo aż mnie trzesie na widok ,że znowu to będę musiała pić ;/ ale od dzisiaj nie jem słodyczy 😜 musze tylko wiedzieć czego jeszcze nie mogę jeść ;D


Chyba z marchewki trzeba zrezygnować i na pewno niektórych owoców, tych słodkaśnych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Tysia bardzo się cieszę, że z Adaśkiem wszystko w porządku 🙂
Co do diety bez słodyczy.. masakra, ale czego sie nie robi dla Malucha, myśle że nastepne wyniki na pewno bedą OK 😘 😘 😘

Ja już za 3 godzinki do gina 🙂 Nie moge sie doczekać, z tym, że odebrałam wyniki moczu-ok, a w krwi mam 3 strzałki w góre i jdna w dół .. w tym LIMFOCYTY 15, 6 a norma 18-51 chyba.. i sie zastanawiam czy to ma jakies znaczenie i co to jest 😮 😮 😮

Ja mam fasolke po bretońsku od mojego tatusia i jest przewyśmienita 🙂

Anetka dziś pewnie jak diva 🙂 Ja lubie fryzjera 🙂 Ja mam za to kolorowe pazuraski 🙂


Maju wyniki sa napewno ok, w ciązy są podwyższone lub zmiejszone różne rzeczy, są inne wartości 🙂

Tysiu:
najlepiej poszukaj cos w necie czego nie jesc przy cukżycy ciążowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
powiedział mi ,że ze cukierki, winogrona, cukier czyli głowne słodycze miejmy nadzieje ,że kolejne wyniki będą ok 🙂

Majka jak zwykle piekne pazureczki 😁


haha, ja to zawsze 🙂 mam kolor różowy, pomaranczowy, fioletowy, zielony i ciemnoniebieski 🙂 każdy paluszek inny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
dotachałam się z zakupami...eh ciężko tak bez auta 😞 ale fajny jogurcik pitny w biedronce dostałam i już cały 700g wtryniłam 🙂 przerwa po tachaniu musi być 🙂
zaraz idę wstawić zupkę, dziś ulubiony przez moich chłopaków żurek 🙂
Justnka współczuję diety, Ty i tak taka chudzinka a tu jeszcze jakieś ograniczenia 🙂 ale fajnie że z bąbelkiem wszystko oki 🙂 a herbata bez cukru nie jest taka zła, też taką piję 😉
Maja wiosna na całego widzę? 🙂
ja chyba też się do fryzjera wybiorę, mam dość tych moich długich prostych włosów....koloru nie robię, będę jeszcze miała czas jak siwa się zrobię 😉
Emi a brzuszek faktycznie jak cyrklem narysowany 🙂 taki równiusieńki 🙂
Kasia doczekasz się i Ty swojej wizyty 🙂 ale wiem że się czeka z utęsknieniem żeby usłyszeć dobre wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wruciłam wrrr i nic nie załatwiłam, wyniki nie dojechały, lekarz mnie dzis nie przyjmie bo się spóźnił i przyjmie tylko "swoje" pacjętki, jakby to była moja wina że się spóźnił wrrrr, zapisała mnie pielęgniarka na poniedziałek ale nie wiem czy juz tam pujde, robię teraz obiadek a potem na plotki do kumpeli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia mam nadzieje, ze dietka pomoze i za 2 tygodnie bedziesz sie mogla znowu opychac slodyczami.

Ja bylam z Majkai psiakiem na specerku i poszlysmy sobie powrzucac kmyki do morza, nie bylo nas moze godzinke ale jak wrocilysmy to czulam sie jakbym maraton przebiegla.

Emi po co chcesz jechac do szpitala, nie przesadzasz troszke? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie Emi coś nie tak się dzieje?
Wiola ty to masz tam dobrze. pewnie pogoda już super co? eh...jak sobie pomyślę jak powietrze pięknie u was pachnie zwłaszcza latem to już bym się pakowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha no tak....no to faktycznie może lepiej pójść. mnie wczoraj jak wyszłam ze sklepu to tak kości między nogami zabolały ale za chwilkę przestało więc to jednorazowy ból, ale wiem o czym mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Powinien być jakiś domowy sposób mierzenia tej szyjki


tak, trzeba naszych mężów na przeszkolenie wysłać i będą nam badać 😁 😁 😁 ja ostatnio z moim ćwiczyłam mięśnie Kegla 😉 kazałam mu mówić czy odpowiednie zaciskam i czy w ogóle coś czuje 🙂 ubaw był 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Mąż z autem na warsztacie naprawa ma kosztować 400 zł 😞 😠
ach jaka mnie nerwica bierze jak pomysle co mogłabym za to kupić Synusiowi


no to ci wierze.....synusiowi albo coś do domu....heheh też tak zawsze przeliczam.
my na razie musimy pozostać przy jednym aucie. tak się napaliliśmy ale nie damy rady wszystkiego mieć. jak nam wycenili drzwi które chcemy przed porodem wymienić w domu to auto poszło się bujać....a wiadomo że remont teraz najważniejszy bo przecież przy maluszku nie będę brudziła i kurzyła...więc zostają własne nogi. najbardziej wkurza mnie to ile rzeczy ja do południa zawsze mogłam zrobić a teraz nawet do fryzjera z młodym to muszę czekać aż mąż wróci...a wybieramy się już chyba z miesiąc. i tak ze wszystkim...teraz czekam na mężatego żebyśmy łóżka pojechali oglądać a tak już bym miała co nieco wypatrzone. eh...ma ktoś może drukarkę do kasy? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Emi a masz skurcze? Bez skurczy to ci sie raczej szyjka nie skroci.... po prostu sie rozszerzasz, cialo przygotowuje sie do porodu.


a to też fakt. wczoraj lekarz mi też mówił że martwić się mogę dopiero jak skurcze będę miała to oznaka skracania się szyjki. hehehe ale nasi i tak mogli by umieć ją sprawdzać 🙂 i rozwarcie też 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...