Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kozinka trzymamy kciuki kochana ,żeby wszystko było ok i nie musiała zostawać w szpitalu!! mnie boli jak mały się wierci bo brzuch mi się robi taki podłużny chyba mały się prostuje albo coś.. masakra weź spakuj się w jakąs małą torbę albo w plecak weż ręcznik koszule i kosmetyczke w razie czego ktoś Ci dowiezie i nie zwlekaj tylko się przebadaj ,żeby się uspokoić i koniecznie daj nam znać!! 3mam kciuki!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kozinka nie ma na co czekać, tylko trzeba jechać do szpitala, daj znać potem co z Karolinką i Tobą 😘

Czarna kurtałka czadzik Ekwadzik, nie moge z tej pomarańczowej.. OCZOJEBNA hahahah 😁 😁 w ogole to ślicznie wyglądasz 🙂

Tysia
suszarka do krocza... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 N I E W I E R Z E 😁 😁

Wkurza mnie ten typ od KOMODY! Zamówiłam ją 10 dni temu, dzwonie dziś do niego, ten ma telefon wyłączony, na maile nie odpisuje!!! 😠 😠 😠 Co ciekawe w ciągu 7 ostatnich dni dostal 19 pozytywnych komentarzy a w ogole to ma 99,8 % pozytywów..

Szlag mnie trafi!!!

Dziś po 16 idę oglądać moją niunię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Aniu lepiej wez to co bedzie potrzebne!!! a gdzie jest ten Twoj szpital ,że tak daleko?? 😲 lepiej sprawdzic wszystko !!!!


U mnie pogoda fajowska 🙂 dzisiaj ma być 17 stopni jupiiiiii

bielsko biala,powinnaś kojarzyć 🙂 bo my tutaj mieszkamy w małopolskim,ale należymy pod śląsk bo się nie meldowaliśmy tutaj poza tym tam rodziłam a w małopolsce to nie wiem gdzie są szpitale,może akurat tam trafię na mojego lekarza na oddziale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wiem,bo już wczoraj wieczorem sobie to postanowiłam,że pojadę,tym bardziej,że moja położna mi kazała,tyle,że od razu nie mogę jechać bo nie zostawię dziecka w domu,a mama może być najszybciej po Klaudię po 12 i pojadę z nimi a tam musi jakoś dojechać mój mąż po 15 dopiero wróci z pracy,może go kumpel podrzuci,a potem jakoś trzeba dotachać się do szpitala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Aniu lepiej wez to co bedzie potrzebne!!! a gdzie jest ten Twoj szpital ,że tak daleko?? 😲 lepiej sprawdzic wszystko !!!!


U mnie pogoda fajowska 🙂 dzisiaj ma być 17 stopni jupiiiiii

bielsko biala,powinnaś kojarzyć 🙂 bo my tutaj mieszkamy w małopolskim,ale należymy pod śląsk bo się nie meldowaliśmy tutaj poza tym tam rodziłam a w małopolsce to nie wiem gdzie są szpitale,może akurat tam trafię na mojego lekarza na oddziale




No kojarze.... to i tak daleko..... a do szpitala w Tychach nie miałabyś bliżej???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
kozinka napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Aniu lepiej wez to co bedzie potrzebne!!! a gdzie jest ten Twoj szpital ,że tak daleko?? 😲 lepiej sprawdzic wszystko !!!!


U mnie pogoda fajowska 🙂 dzisiaj ma być 17 stopni jupiiiiii

bielsko biala,powinnaś kojarzyć 🙂 bo my tutaj mieszkamy w małopolskim,ale należymy pod śląsk bo się nie meldowaliśmy tutaj poza tym tam rodziłam a w małopolsce to nie wiem gdzie są szpitale,może akurat tam trafię na mojego lekarza na oddziale




No kojarze.... to i tak daleko..... a do szpitala w Tychach nie miałabyś bliżej???

do tychów do fiata mąż ma koło 40 km a to na przedmieściach,więc dalej,poza tym z dojazdem kiepsko bo nawet bezpośredniego autobusu tam nie ma a nawet nie znam ani jednej ulicy w tychach więc bym do szpitala nie trafiła ☺️ a bielsko znamy jak własną kieszeń,do tego jak nie będzie auta to autobusy są co chwilkę więc lepiej tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki 😘
Ja pozamykana hehe mała wazy 3kg klocek jak na 36tydz 😲 chodz sie nie znam szczerze 🤔

Patrzcie to http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-Szczecinie-urodzilo-sie-7-kilogramowe-dziecko,wid,8683631,wiadomosc.html?fb_action_ids=376743052366408%2C2713983463000%2C339671272749189%2C275375482549028%2C305781029494824&fb_action_types=news.reads&fb_source=other_multiline&code=AQChjmm3LEMUe_rMm2gBn6mZoJOt74An-VtWyn-T8v9tV17MoGovLiAOGHqkVyoInjZMGiOZK7aMyQ4ZOud5t8rHJ8sJm9EkIZo9-CmZOkNpVFVlxQH7XIqLANt-yUQj-UF0jMUVLgiwWsESLnf62xXJ985yDVJZM2Ydwwl3nsFzAIS07Ld_TDpJ2X6fnU6Svos&ticaid=1e422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Witam laseczki 😘
Ja pozamykana hehe mała wazy 3kg klocek jak na 36tydz 😲 chodz sie nie znam szczerze 🤔

Patrzcie to http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-Szczecinie-urodzilo-sie-7-kilogramowe-dziecko,wid,8683631,wiadomosc.html?fb_action_ids=376743052366408%2C2713983463000%2C339671272749189%2C275375482549028%2C305781029494824&fb_action_types=news.reads&fb_source=other_multiline&code=AQChjmm3LEMUe_rMm2gBn6mZoJOt74An-VtWyn-T8v9tV17MoGovLiAOGHqkVyoInjZMGiOZK7aMyQ4ZOud5t8rHJ8sJm9EkIZo9-CmZOkNpVFVlxQH7XIqLANt-yUQj-UF0jMUVLgiwWsESLnf62xXJ985yDVJZM2Ydwwl3nsFzAIS07Ld_TDpJ2X6fnU6Svos&ticaid=1e422


To dopiero jest KLOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂Kozinka oby wszystko bylo ok trzymam kciuki...
ale miałam noc tragedia ...mało co spałam jakies lęki mnie dopadły non stop cos slyszalam ,do kibla wstawalam trzy razy bo takie miałam torsje 🤢masakra...
Wera ale to dziecko nie ładne z tego linku co wstawiłaś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
ja dziś leniuchowy dzień, wypuściłam Marcycha mojego do szkoły i siup do wyrka...i dopiero niedawno co wstałam.
napisałyście tyle że was nie nadrobię.
Ania trzymam kciuki żeby wszystko okazało się ok w tym szpitalu, bo rozumiem że na pewno jedziesz?

a takiego klocka to bym nie chciała rodzić....7kg??? na pewno przez cc ale i tak...takiego kloca nosić 🤢 🤢 🤢 🤢

Justyna jak wczoraj u lekarza? bo nie wiem ile się cofnąć/nie mogę tego znaleźć tyle popisałyście jak szalone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka oby bylo wszystko ok z toba i mala 🙂
jedna dziewczyna z czerwcowek z innego forum dzis urodzila chlopca w 31tc maly ma prawie 1700 i wszystko ok. Mam nadzieje ze Aniu u ciebie nie bedzie nic takiego ze to tylko skurcze przepowiadajace.

Dzwonilam do dentysty mowilam ze w ciazy jestem ze chcialabym jak najszybciej zeba zrobic bo mi plomba wyleciala i ta zapisala mnie na 30kwietnia kurde moglabym isc nawet prywatnie a ta zapisala mnie na NFZ a dalaby rade wczesniej tylko kurde one takie leniwe sa tam. Ale tylko do tej jednej chodze bo do kogos innego sie boje...

Kregoslup mnie boli a musze obiad zrobic i cala kupe ubranek malej poprasowac. Nie chce mi sie ale musze to zrobic, na sama mysl o prasowaniu robi mi sie slabo bo to jednak stania a stania jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Kozinka dobrze, ze jedziesz do tego szpitala, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.

U mnie dzisiaj calkiem spoko pogoda, slonce sie przebija przez chmury wiec moze po poludniu przejde sie z mloda na spacer, chociaz nie wiem jak to bedzie bo ostatnio mnie strasznie mecza te skurcze szczegolnie jak chodze.

Katia juz prasujesz ubranka dla malej? Ja poczekam do maja bo jeszzce moim zdaniem to bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...