Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ja mam juz go dwa miesiace i jak przylazl tak nie chce odejsc ..juz dzisiaj wymieklam i jade na to pogotowie nie daje rady ile mozna kropli uzywac do nosa...



o matyldo... 😲 😲 no to faktycznie dłuuugo się Ciebie ten katar trzyma... 😮 😮 😮
oby Ci coś pomogli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
no ja też biorę ubranka na 56 i 62 mam nadzieję jednak ze mały urodzi się gdzieś 55 cm bo szkoda by mi było tych ubranek na 56 ze już za małe


no mi też..
ja mam niektóre ciuszki i tam jest rozmiar podany 0-3mce.. czyli chyba max do 60cm, czy jak to jest?


Majka ja mam tylko taka numerowke, wiec jak piszecie na 56 czy 62 to nie za bardzo nawet umiem sobie wyobrazic jakie to duze 😁 😁 😁 Jak chcesz to poszukam w tabelkach przy ubrankach, bo niektore maja. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez jest przepis, ze bez fotelika w samochodzie to nie wyuszcza Cie ze szpitala. Ida nawet sprawdzic czy na pewno masz... Takei przepisy... 😉
Z rzeczy dla Dominika to mam juz cala liste zrobiona. Musze tylko kosmetyki dokupic typu chusteczki, waciki itp. Biore 5 pieluch tetrowych i tylko bodziaki i pajacyk welurowy na wyjscie. Oczywiscie czapczka, niedrapki i skarpetki. Moja lista w kazdym razie jest juz zamknieta - moge sie wiec szykowac 😜 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, lepiej uwazajcie n siebie z tymi chorobami i katarami. 😞 😞
Aga, nie ma sensu biegac po lekarzach w przypadku wstepnego przeziebienia. Zgadzam sie z Toba w 100% - przetrzymaj synka w domku przez weekend, cytrnka i miodek najlepsze lekarstwa.

Wrocilam niedawno od lekarza. Pani doktor tak sie zdenerwowala, ze podczas 5minutowego monologu oplula sobie cale biurko... Ale ja nic w sumie nie zrobilam, zadalam jej kilka pytan, ktore pewnie sie jej nie spodobaly, i ktorych przecietna angielka by nie zadala. Siedzialam grzecznie na krzesle i patrzalam jak sie zlosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak siedze przed kompem i czytalam swoje strae wpisy na forum co sie kiedys udzielalam ale z dziewczynami zalozylysmy nowy temat bo na tamtym bylo duzo osob ktorym sie nie podobalo ze w ciaze pozachodzilysmy i twierdzili ze zasmiecamy watek wiec sie przenioslysmy.
Juz mnie zmulilo czytanie i ide obiad odgrzac pewnie niedlugo mezul wroci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki słyszałyscie o vita-miner prenatal + DHA bo moja materna się kończy i nie wiem czy nie zmienić widze skład te mają troszkę lepszy niż materna a na ostatni miesiac coś bym kupiła i te kosztują 24,19 zł a materna 75.. na promocji 46 wiec sama nie wiem. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadal nic nie wiemy co u Ani? Może rzeczywiście poszukac kogoś na fb kto moze byc z jej rodziny i podpytac z lekka?
Ruszam produkowac naleśniki - obiecane choremu ukochanemu już na wczoraj, ale jakoś tak wyszło, ze z poślizgiem czasowym będą, więc muszą byc przynajmniej podwójnie dobre 😁
Na 18 ruszam na szkołę rodzenia - dzis na cwieczeniach masaz maluszka, a na wykładzie spotkanie z położną albo z lekarzem - okaże się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota widzę że dziś naleśnikowy dzień, ja właśnie skończyłam jeść 🙂

Ciekawe co Sandrze rośnie w brzuszku? Ja tam nie obstawiam płci, najwazniejsze by zdrowy maluszek był i o 😆

Rzeczywiście chyba Anię zatrzymali w szpitalu, oby z nią i Maluszkiem było wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Dorota to co Ty jej za pytania zadałaś? hehehe pewnie się wściekła bo nie umiała Ci na nie odpowiedzieć? 🙂
też się senna robię ta pogoda...eh...zaraz się do młodego do wyrka wpakuje i może kimnę na chwilkę 😉


Ehhh... mialam robione badania dwa razy na zortaczke - w Pol i w UK. W jednych wynik wyszedl pozytywny, w tych w UK negatywny. Zawsze wydawalo mi sie ze bardzo wazne badanie, dlatego zasugerowalam by je powtorzyc i upewniec jaki jest. A ona wyskoczyla, ze te z Pol sa na pewno zle. Wiec mowie, ze tego nie jestesmy pewni, moze te zrobione w UK nie sa prawidlowe. Wyskoczyla na mnie, ze w krajach europy wschodniej przesadzaja z badaniami - robia je zupelnie niepotrzebnie i zament w glowach wprowadzaja. Wiec mowie, ze moze w Pol troszcza sie o pacjeta i datego robia dodatkowe badania, a w Uk ich nie robia bo sluzba zdrowia oszczedza. No to sie wkurzyla i zaczela gadac az sobie biurko oplula - na serio!!! Wiec spytalam czy moge zobic to prywatnie i gdzie - to wscieku dostala, bo znow podwazylam system zdrowotny dzialajacy w UK. Ale czare przelalo pytanie o paciorkowca... Oczywiscie tego nie robia... Duzo by pisac o tej calej historii. Ostatecznie bede robic badanie na paciorkowca prywatnie, a co do zoltaczki - mam jej dostarczyc dokument w wynikami z Pol... Chcialam tez pyatc o cukrzyce, ale juz sie powstrzymalam. 🤢 Za duzo pytan, zdecydowanie za duzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to niezłe przeżycie taka wizyta u lekarza nie tylko tu ale u Ciebie też. Zrób badania prywatnie - dla swojej i Waszej spokojności i staraj się nie przejmowac kobietą. Dziś 13 i piatek, może miała kiepski dzień, bo jakiś kot przebiegł jej drogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
to niezłe przeżycie taka wizyta u lekarza nie tylko tu ale u Ciebie też. Zrób badania prywatnie - dla swojej i Waszej spokojności i staraj się nie przejmowac kobietą. Dziś 13 i piatek, może miała kiepski dzień, bo jakiś kot przebiegł jej drogę 😉


To raczej nie kot 😁 - ciezarne w UK nie maja po prostu takiej wiedzy jak laski z zagranicy. A lekarze nie lubia jak ktos duzo wie, albo zadaje niewygodne pytania. Zreszta malo lekarzy jest wsrod brytyjczykow bo to bardzo leniwe spoleczenstwo i nie chce im sie uczyc. wiekszosc z nich to hindusi albo inne arabskie narodowosci. I tak mi sie smiac chcialo, bo mowila, ze ostrzegali ich (lekarzy) przed nami (europa - kontynent), ze mozemy rzadac to co w naszych krajach sluzba zdrowia zapewnia. Wbrew pozorom bylam bardzo spokojna. Cisnienie mialam dosc niskie jak mi zbadala 😁 😁 U syneczka seduszko bilo normalnie takze nie bylo jakiegos wiekszego wrzutu adrenaliny 😉 😉 😉 Mysle, ze czas juz zmienic przychodnie. W koncu wciaz jezdze do mojej poprzedniej. Powinnam zmienic po przeprowadzce. Tylko poloznych mi szkoda, bo fajne babeczki tam mam. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki!

Wlasnie wrocilam z miasta, bylam na zakupach wyprawkowych, ja pierole zapomnilam ile to wszystko kosztuje i niezle podrozalo przez 2 lata. D sie chyba zalamie jak uslyszy ile wydalam ale wolalam to wszystko sama zalatwic niz latac z maruda nad glowa.

U malenkiej wszystko w porzadeczku, ma juz 1920gr i rozwija sie dokladnie tak jak powinna w danym tygodniu. Jest nawet ciezsza od Majki w tym tyg. Nastepna wizyta za miesiac i wtedy bedziemy juz uzgadniac co i jak z cesarka JUZ! Na skurcze mam brac nospe, dobrze ze mi mama wyslala bo inaczej musialabym brac relanium.

Teraz lece was nadrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam większość mebli z IKEA w tym taka komodę tylko 4 szuflady i powiem że jest bardzo pojemna. Dla dziecka meble też w IKEA będę kupować, przynajmniej nie będzie mi szkoda mebli zostawiać gdy za jakiś czas będę wynajmować tą kawalerkę.
Objadam się właśnie delicjami i pestkami-najlepsze pestki są w BIEDRONCE 🙂
Kurde przez to że mój mąż wymyślił sobie dietę dziś musiałam ugotować dwa obiady, ale przynajmniej jest już na dwa dni : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...