Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Emi powinien opasc tuz przed porodem. Mi np wogole nie opadl a czop odpadl chyba dopiero jak mi odeszly wody plodowe.


To jeszcze miesac czasu na dobra sprawe 🙂
Ostatnio mój M. zapytał mnie dlaczego niektórym kobietom w ciazy brzuch tak nisko wisi 😁 😁 😁
Dodatkowo stwierdził ze jak sie przytula tak ze jego brzuch dotyka mojego to mały go tak kopie ze az go brzuch boli, go brzuch boli a co ja mam powiedziec 😁 😁 😁 😮 😮 😮 to było jakies 2 dni temu ale zapomniałam napisac wam i teraz mi sie przypomniało własnie 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Emi powinien opasc tuz przed porodem. Mi np wogole nie opadl a czop odpadl chyba dopiero jak mi odeszly wody plodowe.


To jeszcze miesac czasu na dobra sprawe 🙂
Ostatnio mój M. zapytał mnie dlaczego niektórym kobietom w ciazy brzuch tak nisko wisi 😁 😁 😁
Dodatkowo stwierdził ze jak sie przytula tak ze jego brzuch dotyka mojego to mały go tak kopie ze az go brzuch boli, go brzuch boli a co ja mam powiedziec 😁 😁 😁 😮 😮 😮 to było jakies 2 dni temu ale zapomniałam napisac wam i teraz mi sie przypomniało własnie 😮 🙃


hahaha no właśnie to co my mamy dopiero powiedzieć ? 🙂 🙂 jak nas boksują po bebechach i żebrach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ja tak sie zastanawialam ostatnio... heh, bo niunia nie dosc, ze ta cukrzyca to ona tez dosc powaznie chora byla... 😞((

Kurcze, moze jej sie choroba zaostrzyla 😞( Juz nie wiadomo, co o tym myslec, bo chyba juz dobry tydzien sie nie odzywa, nie???? 😮


Kurde wydaje mi się ,że nawet dłużej jej tu z Nami nie ma....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
http://allegro.pl/mata-edukacyjna-mleczna-kraina-canpol-i2272561464.html

wylicytowałam matę 😁


Super ta mata Tysia. Juz chyba wczesniej tez sie czyms na forum chwalilas co bardzo mi sie podobalo. Mamy chyba taki sam gust.
Ja mam taki problem, ze nie potrafie licytowac na aukcjach. Nie mam chyba do tego smykalki. 😞 🥴 Za bardzo moze sie obawiam, ze ktos mnie oszuka. No nie mam pojecia co to jest... 🤔 🤔 🤔 🤔 Maja kumpela to cale dziecko obkupila na ebayu. Wozek warty 1000 funtow (nowy) kupila za 150 (uzywany tylko rok). 😮 Ale za to sprzedwac umiem. Sprzedam kazdy film - nawet za 1 funta, ale sprzedam 😁

Z innej beczki - czy kocyki tez trzeba prac?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja prałam wszystko kocyki ręczniki jeszcze została posciel do łozeczka i wózka piore wszystko co ma styczność z dzidzią 😜 ja pierwszy raz licytowałam 😲 weszłam jak była poniżej minuty i odświeżałam ;D aż wkoncu dałam cene 😜 a wtedy mówiłam chyba o tym bujaku którego dostałam od siory:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To byl ten bujak wlasnie. 😜 Podobaja mi sie te spokojne pastelowe kolory. Moje dziecko ma wlasnie w takich kolorach wozek 😁 Wy macie jeszcze o tyle dobrze, ze dostajecie rozne rzeczy w prezencie. Ja do tej pory nie dostalam absolutnie nic 🥴 Nawet jednego glupiego sliniaczka. Wszystko musze kupowac. Dlatego dla mnie przeceny sa jak zbawienie. Zastanawiam sie czy gdybym mieszkala w Polsce, to czy ktos by mi cos podarowal? 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...