Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
uwaga, uwaga
idę prasować hehehe bo mi pranie już z fotela się zsuwa 😁 😁 😁
nie cierpię prasowania więc ciekawe jak długo przy desce ustoję 😜 jeszcze nic w tv nie ma..tyle kanałów i sama kicha...trza jakąś muze zapodać coby się szybciej prasowało 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejoo kobiety 🙂
Ja wlasnie spakowalam wszystko do kartonow i czekam na mojego i przyszlego tescia jak przyjada 😜
Tesciowka bedzie prac moj prasowac 😁 ale w poniedzialek jade do niego dowiedziec sie do przychodni co z polozna 😉 a juz mi sie nie chce 😮 Nygus sie zrobilam 🤢 ja zostaje do porodu u mamy jeszcze troszke spedze z Nia czasu 🙂 🙂 nie wyobrazam sobie mieszkac odzielnie ale trzeba wkoncu odciac pepowine 😞 😞 powiedzialam jej ze ma byc moim czestym gosciem bo jak nie to utuke 😆 Ja sie czuje jak nowonarodzona gdyby nie zgaga i moj big brzuchol 😜 😜 buzi w brzusie 😘 😘 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
http://demotywatory.pl/3772786


hahaha trzeba się w takiego kota zaopatrzyć 🙂 🙂 hihhi


no to się naprasowałam....głowa coraz bardziej boli więc przerwa. zresztą zawsze jak dochodzę do setki koszul mojego męża to aż mnie odrzuca 😁 także mogę ci podrzucić koszule a ja się młodą zajmę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Koszul nie przyjmuje 😁 😁 😁 😁 tez nie znosze ich prasowac 😉


🤪 🤪 🤪no właśnie to jest największy ból 🤪 🤪 🤪a ma ich setki bo do pracy co dzień w innej, a jak jesteśmy tylko gdzieś w sklepie to patrzy za kolejnymi.....aż mnie trzęsie jak widzę te koszule 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski,

Super kocurek 😆

Ja Wam wspolczuje z tymi koszulami. Pod tym wzgledem mam jednak lepiej. Moj maz sam sobie koszule do pracy prasuje, ja zajmuje sie cala reszta 😜 😜 😜 Zreszta to chyba rodzinne, bo meza starszy brat tez sam swoimi koszulami sie zajmuje. Nie wiem jak to jest z meza bratem blizniakiem, ale w sumie dobre geny chlopaki maja. 🙂 Mi to na reke 😁 😁

Tysia trzymaj sie tam dzielnie. Moze rzeczywiscie Adasia czas nadchodzi... 🙂 🙂

Co do porodu. NIe powiem, ze o tym nie mysle, ale tak jak mowicie - nie my pierwsze i nie ostatnie 🙂 Poki co jestem zdecydowana na basen. Daje duzo mozliwosci, a jak cos bedzie nie tak przechodze na zwykle lozko i powinno byc ok. Wczoraj sie wasnie dowiedzialam, ze jesli chce to moge prosic o cc w panstwowym szpitalu 🤪 🤪 🤪 Malo osob o tym wie i nie wiele o to pyta... Bede musiala zrobic rozeznanie...

Milego dnia dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja po wizycie u gin i zmartwiona i to bardzo bo:

młoda waży tylko 1900 nie rośnie tak jak trzeba bo jest wg obwodu brzuszka dopiero w 29tc (a nie w 35 jak powinna) - lekarka tez się zaniepokoiła

szyjka miękka - taką miałam w poprzedniej ciąży dopiero w dniu porodu!!!!

zmasakrowane łożysko - wg gin w IIIstopniu - z ego co czytałam to jest to ostatni stopień od ok 38tc i w każdym omencie może przestać działać

słaby przepływ w krwi pępowinowej

😞

nast wizyta 30kwietnina - chyba będę siwa! a do tego czasu leżeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to rzeczywiscie nieciekawe wiadomosci...
Przy jakimkolwiek nawet minimalnym krwawieniu udaj sie do szpitala, bo roznie z tym lozyskiem moze byc... dzidzius pewnie slabo rosnie, bo lozysko juz jest malo wydolne i nie dostarcza wsyztkiego co potrzeba do wzrostu plodu 😞
i tez z tego samego taki a nie inny przeplyw krwi pepowinowej...

Uwazaj bardzo na siebie!!!!!!!!!!!

A co do szyjki, to az tak bym sie mocno nie martwila, bo przy drugiej iazy zdarza sie , ze szyjka dojrzewa zdecydowanie szybciej i czasem kobiety juz od 24 tygodnia maja np, 2cm rozwarcia.. ale trzeba jednak uwazac.. i lez duzo i odpoczywaj!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandros dzięki za odp - lekarka powiedziała dokładnie to samo że wszystko wynika z tego łożyska i że mam leżeć i odpoczywać - bardzo się boję że dzidzi padnie mi z tego "niedożywienia" przez kiepskie łożysko 😞 a ja nie zauważę i będzie za późno!
najchętniej już bym urodziła !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
noc przespana zero bolu na szczescie 🙂ale jak leze na plecach i sie rozkracze to mi ulga przychodzi dla bolacej pachwiny wiec dzisiaj spalam rozwalona na maxa 😁
dzieki za mysli o mnie to bardzo mile 🙂
co do cc to fakt kazda kobieta inaczej dochodzi do siebie moja kumpela tydzien po cc skakala na weselu 😁
co do sn to tez roznie bywa jest duzo powiklan ale to juz mozna sobie poczytac w necie 🙂
w sklepach rehabilitacyjnych sa fajne pasy sciagajace po cc do kupienia bo w aptekach raczej tylko po sn mozna kupic ja moze po niedzieli sie przejde do takiego sklepu..
Aaana to nie fajne wiesci 😞a dlaczego lozysko jest zmasakrowane przeciez chyba nie palisz nie pijesz czemu tak jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shit - takie właśnie szybkie i dziwne ruchy - jakby 30sekund trzęsawki / telepania miała młoda od kilku dni :/ i ostatnio mniej ruchów - to powiedziałam gin ale stwierdziła że to od tego że dzidzi urosło i nie ma już miejsca - ale to było przed badaniem usg - a moja gin jest bardzo zakręcona....
ech.... muszę chyba wyluzować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz po obiadku dzis był szybciej bo mężus do pracy na popłudnie.

Maju: mój mężuś też nie mówi że strasznie sie ze mna spi i zakłada stopery 🤢

Co do koszul to mój naszczescie nie nosi ich do pracy 🙂

Jeśli chodzi o poród to też nie boję sie bulu, aby tylko dzidzi zdrowe wyszło 🙂

Ana kurcze wieści rzeczywiście niezaciekawe 😞 mam nadzieje że będzie wszystko dobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gin powiedziała mi że to mogło być z przemęczenia ale ja raczej dbam o siebie chociaż fakt - moja dwulatka daje w kość mimo że pół dnia w żłobku spędza

mam tylko nadzieję że jeśli łożysko przestanie działać to jakoś natura zadziała i po prostu urodzę a nie będę chodziła z niedokarmionym/niedotlenionym dzieckiem w brzuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, w lutym urodziłam córcię i już z wielu rzeczy wyrosła, jeśli jakaś jest zainteresowana zapraszam

http://allegro.pl/zestaw-ubranek-dla-dziewczynki-0-3-m-i2288483063.html

szybkich porodów wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna znalazłam
1. Zestaw butelek+smoczki+szczotka do mycia
2.Podgrzewacz do butelek
3.Herbatka na laktację
4. Pieluchy tetrowe
5. Spirytus do pępuszka
6.Maść do sutków
7.Pojemnik na smoczek
8. 2 Koce
9. Śpiworek do spania
10.Okrycie kapielowe
11. Wkładki laktacyjne
12. Podpaski
13. Termometr elektroniczny
14. Balsam/oliwka do ciała
15. Płyn do kąpieli
16. Proszek do prania
17. Silikonowe osłonki na piersi
18. Sudocrem
19.Łapki niedrabki
20. Majtki poporodowe
21. Podkłady higieniczne
22. Pampersy
23. Chusteczki do pupki maluszka
24.Podkłady
25.Krem z filtrem
26.Termometr do wody
27.Myjki
28.Szczotka do włosków
29.Laktator do noska
30.Herbatki dla maluszka
31. Waciki
32. Patyczki do uszu
33. Bezpieczne nożyczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...