Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wrocilam z gimnastyki i zajadam jablko 🙂
Co do mamy to temat rzeka ja stoje cala soba za tata bo mama nie tylko tate obgaduje ale i rowniez wiesza koty na swojej rodzinie czyli babci, siostrze i baracie. Wszyscy zli i niedobrzy tylko ona swieta i na dodatek biedna bo ja skrzywdzili( tylko ze wszyscy jak mogli to pomagali i przez z nia w dlugi powpadali) a ona i tak ma to gdzies. Dla mnie ten temat od dzis zamkniety i tak nie zmienie zdania i bede stala twardo za tata i go bronila. I tak wiem ze jak nie teraz to za pol roku ona bedzie chciala do domu wrocic a wtedy nikt jej reki nie poda. Sama nawinila sobie.

Emi to wspolczuje takiego siedzenia i czekania ale bym sie wkurzyla.
Maja fajne autko
Wiola twoja corcia to sliczny aniolek :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wstalam dzis o 3w nocy zeby jechac do kielc oczywiscie pojechalam ale z takimi bolami jak na miesiaczke i z bolami krzyzowymi dopiero zjechalam na stacje i kupilam apap bo juz bym kierownice z bolu gryzla,ale wzielam tez calą teczke z dokumentami jakby sie cos stalo w podrozy..wrocilam o 13.30 i padlam wstalam o 17.30..ale juz wszystko zalatwilam 🙂
pogoda do dupy ,alergia mnie dobija i jak tu funkcjonowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
NIe dojechalam do tego sklepu, nie wiem wiec czy maja juz wyprzedaz czy nie. 😞 Zrobilam po drodze zakupy w miesnym i stwierdzilam, ze lepiej z tym miechem do domu wracac bo sie ukisi w aucie (dzis 11stopni). Wkladek laktacyjnych w sklepach brak, podkladow tez (bylam w dwoch) - szok 😲 😲 😲 Kupilam za to elektroniczna nianie - dobrze, ze chociaz to mieli. 😉 😉 😉 Czekam teraz na serylizator - upatrzylam sobie taki jeden model, ale tez musze czekac na dostawe. W gre wchodzi tylko ten sklep bo mam na niego 20% znizki. Jutro jade odebrac nosidelko do auta i inne akcesoria 🙃 🙃 🙃 Szykuje sie crazy dzien 🙃 🙃 😁

Czarna dobrze, ze poszlas na zakupy dla malego, bo tez mi sie wydawalo, ze troszke malo tych ciuszkow mialas, ale nie chcialam juz nic pisac bo pewnie bym jeszcze bardziej Cie dobila 😉 Dobrze jest 😉 W sumie ja i tak mam mniej w porownaniu z dziewczynami, ale kilka tygodni temu zrobilam inwentaryzacje i stwierdzilam, ze starczy. 🙂
Co do spioszkow i polspioszkow. Zroblam male rozeznanie w rodzinie i wsrod znajomych. Wbrew pozorom sa to ubranka, ktore sie najczesciej zmienia, a wiec i najczesciej pierze, a zatem najszybciej sie zurzywaja - mam ich wagony... (ok 15-20 razem).

Kasiu troche dziwna sytuacja z mama. Dziwnie sie zachowuje - troche nieracjonalnie - moim zdaniem. Cos mi sie wydaje, ze ktos ma na nia jakis negatywny wplyw w tej chwili. 😞 🥴 Ja chyba bym probowala z nia rozmawiac i dociekac co jest przyczyna jej zachowania... 🥴 🥴 Ale w sumie znasz ja dobrze, chociaz cos musi lezec u podloza jej decyzji... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Kasiu nie chcę tak glupio napisac zebys mnie zle nie zrozumiala ale moze mama przechodzi menopauze i ma takie humory przeciez jak kobieta przekwita to rozne rzeczy mogą jej przyjsc do glowy....


haha nie no a jakie sa objawy menopauzy? Bo ona okres ma regularnie ciagle i taki sam jak miala z tego co wiem. Co do jej humorow to ja mam wrazenie ze za "dobrze" jej bylo w domu i wiem ze jest pod wplywem kogos z zewnatrz. Pojawil sie jakis czas temu jej dawna milosc ale od 30 lat sie jeszcze nie widzieli tylko telefonicznie i zdjecia. On jej maci w glowie chociaz wydaje sie w porzadku facetem ( nie chce posadzac czlowieka jak go nie znam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra 😁 😁 mała fajne ma teksty 😁

Midorada
no ja wczoraj nie umiałam zasnąć 😲 tak się przejełam ze tych ciuszków za mało.... ale powolutku sie jeszcze dokupi 🙂 Jedno pranie się już suszy, jutro robie następne.
Jutro jade oddać krew i mocz do badań.
Nie wiem czy Wam , ale mi się juz nie chce jezdzic na te badania, niedosc ze ludzi duzo to jeszcze kazdy trzyma kolejke a kobiety w ciąży nie przepuszczą.... masakra....
Mam w planach odwiedzić jeszcze jakiś ciucholand 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra 😁 😁 😁 😁 😁 ale się usmiałam, Twoja to ma teksty!!!
Wiolka Majunia jest przecudowna 😘

Midorada ja też planuje zakup niani, ile się wykosztowałaś?
Anett kurka wodna, tez zuch dziewczyna jesteś, taka podróż, musisz się oszczędzać pamiętaj 🙂
Tysia czyżby Adaś chciał już chciał słonko oglądać ?

Moja dzikie harce 😁
My już się karnęliśmy nowym autkiem, dziki szał 🤪 🤪 🤪 ale odstawilismy do mechanika, no i jeszcze rejestracja i te wszystkie papierologie...

Na Wspólnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny dopiero wruciłam, padam na suty jeszcze zakupy w realu były tyle dobrego że teściu za moje też zapłacił 🙂 teraz bede szamać bo jestem megga głodna, a o siedzeniu u kolegi to powiedziałam ze mógł uprzedzić ze to tyle potrwa to ja bym jeszcze u babci siedziała mysle ze to w ramach tej rekompensaty za czekanie zapłacił mi za zakupki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Emi za wszystkie wiadomosci. Mam nadzieje, ze lekarze wiedza co robia, a takze, ze Ania zabierze glos w odpowiednim momencie. Nich powie lekarzom, ze sie ma blad w karcie - 3 tygodnie roznicy to nie malo!!!! 🤢 🤢 🤢

Majka kupilam taka chyba najzwyklejsza nianie. Stwierdzilam z mezem, ze nie bedziemy szalec z kamerkami. 😉 Z opini wynika, ze niana spelnia swoje zadanie. Zreszta zalaczam link wiec popatrz i poczytaj 😉
http://www.boots.com/en/Tomy-Classic-Monitor-TA100_1045415/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba ze ten szpital i ci lekarze liczą Ani tyg od zapłodnienia mniej wiecej a nie OM.

Sandra dobre teksty ma Twoja mała 🙂

Kasiu Anetka może mieć racje to rzeczywiście moze być menopauza

Anetka Ty się kobieto oszczędzaj, podziwiam Cie za tą podróż

Tysia mojej kumpeli przepowiadające zaczęły się w 35 tyg a urodziła tydzień po terminie także róznie to bywa, każda inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z tymi tygodniami to przegięli ... 3 tygodnie to masa czasu!!!

Emi zapłacił i jeszcze powinien na lody zabrać 🙂 hihi
Midorada no niania fajowa, ja też nie mam zamiaru kupować z jakimiś gadżetami, których i tak nie bede używać..
ja mam dwa piętra, wiec u mnie niania obowiązkowo musi być!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...