Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Maju cieszę sie ze wszystko dobrze 🙂 najwidoczniej to było to naczynko on4e własnie pękają m.in od ciepła, mi gin własnie tak powiedział w tedy bo mi w tedy jak pękło to wziełam cipła kąpiel, i spaliśmy w tedy na dole w salonie przy rozaplonym kominku takze tez miałam mega ciepła w tedy, od tamtej pory tez mam unikac ciepła i kąpieli, no i z seksem tez nie bardzo dlatego pozwalam mojemu tylko główke moczyć 😁 😁 😁 😁 😁 a co do wagi to w tym tyg. włsnie tyle maluszki waża 🙂, teraz beda mega przybierać na wadze 🙂 ja mam wizyte jutro tez mnie ciekawi ile wazy 🙂


To tak jak mówisz Emi, to na pewno od ciepła było w takim razie .. musze uważać!
Na którą jutro śmigasz do ginka?


Mam dopiero na 17:15 🤢


też mam czasami na po południe i się doczekac nie mogę 🙂
Będziemy czekać na wieści 🙂
na pewno już waga przyzwoita będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
ja zaczynam 34 według karty ciąży więc ten fenoterol pewnie do 37 tygodnia będę brać,nie wiem narazie mój lekarz mnie widział tyle co w szpitalu a jedyną możliwość dotarcia do niego mam w środę rano więc wtedy się dowiem wszystkiego,ale podejrzewam,że w takiej sytuacji będzie chcial się ze mna częściej spotykać


Ja wg karty zaczynam 36 tydz. jutro ma mi pobrac własnie gin tez ta próbke na paciorkowca, wogule ciekawe czy jeszcze bedzie kazał mi przyjść 🤢
A Ty Aniu to pewnie najlepiej idz do tego swojego gina w środe 🙂
Ja tez zawsze robię sobie prezent na urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ja leżąc w szpitalu z perspektywą tego co mówił ordynator,że bardzo możliwe jest zostanie tam do czasu kiedy dzidziuś nie byłby wcześniakiem czyli 36-37 tydzień to nie planowałam żadnych urodzin ani nic,a tu w czwartek rano powiedział,że po badaniu wszystko jest ok,tylko troszeczkę skrócona szyjka i te skurcze (w środę wieczorem miałam nie spadające poniżej 70 na ktg) i że jeśli w domu będę leżeć i uważać to wypuści mnie z receptą do domu 😉 nie wiem dlaczego tak nagle,pewnie młyn i brak łóżek a widocznie mój stan się polepszył,więc pewnie dlatego 😉 no więc ani wcześniej nie planowałam urodzin,ani nic z tych rzeczy więc nie spodziewam się kompletnie nic z tej okazji,dlatego może sama sobie kupię coś fajnego jak będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Muszę iść do sklepu, bo dziś na obiad pstrągi robie a mój sobie zarzyczył z bułką, ja tam jem z frytkami, no ale w kazdym badz razie pieczywa brak 🤢

ja to się dzisiaj wysiliłam- rosół z makaronem a na drugie jajko sadzone z ziemniakami i tyle,a co ,oszczędzać się mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Maja no to super że wszystko w porządku 🤪 🤪
Aniu koniecznie sobie musisz coś funnąć z okazji urodzinek 🙂 🙂

ale mi młody fale dunaju robi z brzucha 🙂 🙂 i to tak co dzień teraz 🙂

u mnie non stop w dzień i w nocy 😉 bardzo rzadko kiedy się nie rusza wogóle,raz rusza się delikatnie,raz mocniej a raz tak,że dostaje skurczy bo główka w dole,a ona nóżkami się odpycha chyba od góry i naciska mi na dół 🥴 🥴 tak,że ja się cieszę raczej kiedy ona śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja generalnie też często aktywna, najgorsze są takie kopniaki z mega zaskoczki, takie silne,.. ale też je lubie 🙂 🙂 🙂

Kozinka no u Ciebie to wiadomka z urodzinami, że generalnie planu nie miałaś, bo sytuacja awaryjna, najważniejsze, że wszystko pod kontrolą, a na prezent może się trafi coś fajowego 🙂

Emi szalejesz z tym pstrągiem, a jak go przyrządzasz? Może też bym zrobiła w tym tygodniu 🙂 ale musze dorwać gdziec ładne pstrągi 😮 😮 a z tym to gorzej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój też już głową do dołu leży sobie i czuję jak mi nogami napiżdża po bebechach 🤪 🤪
Maja po rybkę to do nas wpadnij 😁 😁 ja robię zawsze pstrągi w warzywach i w piekarniku piekę w folii także moi chłopcy zawsze mega ucieszeni jak są rybcie na obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja bardzo sie ciesze, ze wszystko u was w porzadku!

Aniu wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


Ja sobie pospalam z moja Majusia, teraz zjadlysmy obiad i idziemy wieszac te mikroskopijne ciuszki. Ja chyba mam najmniej z was albo mam mega pojemna pralke bo same ciuszki to tylko 1 pranie rozmiary 56/62 😁 2 pranie to posciel bedzie i cala reszta.

Viki nie jest ciagle w ruchu, w ciagu dnia ma swoje 2 okresy gdzie jest aktywna pozostaly czas spi, no chyba ze cos zjem to sie zaczyna ruszac na pare minut i tyle, takze generalnie mam spokoj. Podobno jak sie zachowuje w lonie mamy tak sie bedzie zachowywac po urodzeniuh wiec sie ciesze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
no mój też już głową do dołu leży sobie i czuję jak mi nogami napiżdża po bebechach 🤪 🤪
Maja po rybkę to do nas wpadnij 😁 😁 ja robię zawsze pstrągi w warzywach i w piekarniku piekę w folii także moi chłopcy zawsze mega ucieszeni jak są rybcie na obiadek 🙂


Mój mąż kocha ryby, ja mniej, ale serio chyba zrobie w tym tygodniu.
A ta folia to jakaś specjalna?
Ja to mega czop jeśli chodzi o robienie ryb.. 😮 😮 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
a w jakiej temp pierzecie? bo nie pamiętam 😁 chyba w 95 stopni ubranka niemowlęce się pierze czy coś pokiełbasiłam?
a takie rzeczy jak np mata edukacyjna w jakiej temp najlepiej wyprać?


u mnie na większości ciuszków było 40 stopni.. bałam się na więcej, żeby się nie pokurczyły.. i tak są mini 😁

Bo właśnie rożek też trzeba uprać, no nie?
I te maty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kocik napisał(a):
no mój też już głową do dołu leży sobie i czuję jak mi nogami napiżdża po bebechach 🤪 🤪
Maja po rybkę to do nas wpadnij 😁 😁 ja robię zawsze pstrągi w warzywach i w piekarniku piekę w folii także moi chłopcy zawsze mega ucieszeni jak są rybcie na obiadek 🙂


Mój mąż kocha ryby, ja mniej, ale serio chyba zrobie w tym tygodniu.
A ta folia to jakaś specjalna?
Ja to mega czop jeśli chodzi o robienie ryb.. 😮 😮 🤢 🤢


hehehe no ja też nie przepadam za rybami ale ponieważ są zdrowe to dziecko musi raz na jakiś czas jeść rybki 🙂
a taki z niego rybak że sam nawet potrafi obrobić mi rybkę bo ja to nie wybebeszę czegoś takiego bo bym pawia puściła 🙂 i nawet muszę kupować całe ryby bo tak lubi je obrabiać 😁
folię Maju to ja używam taką spożywczą , napycham rybę masłem z czosnkiem, warzywami (przyprawionymi vegetą) i zawijam ją w tą folię (każdą rybcię osobno) i sru do piekarnika 🙂 na około 45-60min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkońcu wszystko wyprasowałam uffff masakra...
teraz piorą się kocyki i reszta rzeczy oprócz pościeli i prześcieradełek ,które zostawie na sam koniec, żeby były świeżutkie i pachnące 🙂
Ja prałam ciuszki w 30 stopniach..

Ania pochwal się później co tam sobie kupiłaś 😉

Teraz czas coś zjeść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Kocik napisał(a):
a w jakiej temp pierzecie? bo nie pamiętam 😁 chyba w 95 stopni ubranka niemowlęce się pierze czy coś pokiełbasiłam?
a takie rzeczy jak np mata edukacyjna w jakiej temp najlepiej wyprać?


u mnie na większości ciuszków było 40 stopni.. bałam się na więcej, żeby się nie pokurczyły.. i tak są mini 😁

Bo właśnie rożek też trzeba uprać, no nie?
I te maty?


hahaha no właśnie i tak są mini 🙂 to coś pokiełbasiłam bo wydawało mi się że w takiej wysokiej temp się pierze...nawet w pralce jak mam program "ciuszki niemowlęce" to jest on ustawiony firmowo juz na 95 stopni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
a w jakiej temp pierzecie? bo nie pamiętam 😁 chyba w 95 stopni ubranka niemowlęce się pierze czy coś pokiełbasiłam?
a takie rzeczy jak np mata edukacyjna w jakiej temp najlepiej wyprać?


Ja pralam ciuszki na 40 stopni.

Mate i takie rzeczy bede prala na 30 w szybkim praniu.

Pieluszki tetrowe i posciel sie pierze w 95 z tego co wiem
ale tak czy siak wszystko trzeba przeprasowac wiec co za roznica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kocik napisał(a):
a w jakiej temp pierzecie? bo nie pamiętam 😁 chyba w 95 stopni ubranka niemowlęce się pierze czy coś pokiełbasiłam?
a takie rzeczy jak np mata edukacyjna w jakiej temp najlepiej wyprać?


Ja pralam ciuszki na 40 stopni.

Mate i takie rzeczy bede prala na 30 w szybkim praniu.

Pieluszki tetrowe i posciel sie pierze w 95 z tego co wiem
ale tak czy siak wszystko trzeba przeprasowac wiec co za roznica.


no tak, to to wiem że trzeba przeprasować 🙂
dzięki za rady 🙂
zmykam się szykować bo zaraz młodego muszę na basen zawieźć
do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Moja generalnie też często aktywna, najgorsze są takie kopniaki z mega zaskoczki, takie silne,.. ale też je lubie 🙂 🙂 🙂

Kozinka no u Ciebie to wiadomka z urodzinami, że generalnie planu nie miałaś, bo sytuacja awaryjna, najważniejsze, że wszystko pod kontrolą, a na prezent może się trafi coś fajowego 🙂

Emi szalejesz z tym pstrągiem, a jak go przyrządzasz? Może też bym zrobiła w tym tygodniu 🙂 ale musze dorwać gdziec ładne pstrągi 😮 😮 a z tym to gorzej..


Maju ja to kupuje zawsze już wypatroszone, pozostaje tylko zedrzec łuskę i wydłubać oczy bo ja smażę w całości (nie chce mi sie bawić z piekarnikiem) no wiec jak już wyłuskam i wydłubie oczy to myje je potem do środka daje czosnek, bazylie sól pieprz, optaczam w mące i na patelnie, i to szybki obiad do tego masełko czosnokowe to znów wycisniety czosnek mieszam z masłem i bazylią i frytaski no jakas sórówka kto jaka tam lubi, potem ja np skóry nie jem wiec sobie sciągam i smaruje masełkiem pycha i jak dla mnie to szybki nawt obiadek dziś zrobiłam go w 30 min, no bo w sumie co to tam 2 rybki wyczyścić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boże jaki u nas upał na dworze 😁 poszłam na długi spacer z siostrzenicą bo dzisiaj z nią zostałam i teraz wróciłyśmy zjadłyśmy obiadek 😁 przyszła mata dla małego 😁 rewelacja 🙂

Majka super ,że z Wami wszystko w jak najlepszym porządku 😁 i Polunia też klopsik 😁 ja mam wizytę raczej w środę jeszcze nie wiem dokładnie bo nie ma ciocia rozpiski kiedy mój gin jest 🙂 jutro się dowiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...