Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):
mnie coś nerki bolą 🥴


mnie coś prawa boli i w ogole jak w nocy się przebudzę to z łózka wstać nie mogę tak mnie zakuwa... dziwne uczucie bo zanim wstane to mam wrazenie ,że zaraz się posikam 🤨


no mnie nerki nie bolą ale też mam dziwne uczucie ucisku na dole jak mam parcie na siusiu, taki jakbym miała nie dolecieć to wc 😉 a nocne wstawanie to już tradycja...normalnie idę z zamkniętymi oczami ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka napisał(a):
mnie coś nerki bolą 🥴


mnie coś prawa boli i w ogole jak w nocy się przebudzę to z łózka wstać nie mogę tak mnie zakuwa... dziwne uczucie bo zanim wstane to mam wrazenie ,że zaraz się posikam 🤨


no mnie nerki nie bolą ale też mam dziwne uczucie ucisku na dole jak mam parcie na siusiu, taki jakbym miała nie dolecieć to wc 😉 a nocne wstawanie to już tradycja...normalnie idę z zamkniętymi oczami ;D

to samo mam i nie powiem-gonię do wc non stop bo pęcherz aż boli z przepełnienia a jak dolecę to nie ma nic ☺️ więc ucisk dzidziusia na 100% i takie złudne uczucie że pęcherz pełny 🤔
a nerki nie wiem czemu,może temu,że okazało się że niezapowiedziana wizyta dzisiaj gości a ja gonię jak głupia,żeby chociaż troszkę uprzątnąć bo wstyd się przyznać ale tylko robaków mi tu brakuje,tak domek zaniedbany w czasie mojej nieobecności i po powrocie ze szpitala ☺️ ☺️ ☺️ no a jak ktoś przyjdzie to chociaż troszkę musi być posprzątane,nie idealnie,ale troszkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez chodze w nocy do kibla z zamkniętymi oczami 😁 😁

Emi Ty mi tu już wózkó żadnych nie pokazuj bo juz mam łeb jak sklep 😁 😁
podoba mi się od tego użytkownika inny
http://allegro.pl/show_item.php?item=2298723281&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

ale kolor 20 i jakby zamiast zieleni byłby beż 🙂

U mnie jest taki problem ,że ja i mój Mąż jesteśmy wysokimi osobami - ja 177cm a Mąż 185cm i musimy mieć wózek dopasowany do swoich gabarytów. Chodzi mi zeby gondola nie była za nisko... dlatego chciałabym najpierw zobaczyć wózek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna my tez wysocy i ważne by zobaczyć wózek na żywo 🙂 te moje są na allegro ale chyba niewiele 😞

Z tym siusianiem też tak mam, często odczuwam 'chcenie' a potem leci tyle, co kot napłakał..

Aga
okropne jest to co robi Twój były!! Nie potrafie go zrozumieć, przecież to jego syn. Marcin tęski, a ten cioł tego nie kuma, dobrze, że ma Ciebie i Marka 😘 😘 z tym, że tak jak mówisz.. nie ma to jak Tata..

Aniu ciężko miałaś nie powiem, mimo to sama jesteś mamusią i tworzysz dla swoich pociech normalny dom 😘

Emi czekamy koniecznie na wieści!!

Ja nie mam żółtaczki ani cholestazy uf uf uf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
życie niestety lekkie nie jest... 😞 fajnie jest byc dzieciaczkiem takim malusim, bo wtedy niewiele się rozumie, a jak obok są rodzice, zabawki i wiaderko z łopatką, to wszystko jest pieknie. Rodzice często niestety nie zdają sobie sprawy jak krzywdzą swoje dzieci - rozwodzą się albo rozstają ze sobą a nie z dzieckiem przecież. A dzieciaki cierpią 😞

Kasiu, super, że maleństwo rośnie. Emi daj znac jak u Ciebie.

Widzę, że większosc z Was brzuszki już bardzo gotowa jest do przyjscia maluszka. My jeszcze nie mamy łóżeczka, przewijaka, pościeli, wanienki... Męczy mnie to trochę ze jeszcze tyle spraw do pozałatwiania, ale postanowiłam, że skoro ja powybierałam większosc rzeczy które mamy to muszę coś mojej drugiej połówce zostawic do decyzji, on potrzebuje tego 🙂 Wiem, że wybierze dobrze, podrzucam mu jakieś moje pomysły 😉 dziś wybieramy pościel, chyba taką jak Justynka i Maja. Wiem, ze on wybierze dobrze, tylko kiedy się zapytowywuję 😁 Ale ostatnio mój powiedział, po tym jak poopowiadałam, że Wy już popakowane i co i rusz lądujecie w szpitalu, albo skurcze Was łąpią, że też musimy mnie spakowac i malutkiej kilka rzeczy, żeby było gotowe i leżało.
Musimy też wiele rzeczy przewieźc z mieszkania do domku (MASĘ moich książek i podręczników) żebyśmy się mogli w mieszkanku pomiescic z rzeczami dla malutkiej. Szafki zapchane, w szafie palca wcisnąc się nie da. Dlatego też nie mogę na razie prac i prasowac, bo upiorę i co z tym zrobię. A coraz ciężej się robi... No dobrze, już nie marudzę 🙂 zjem sobie kanapeczkę, popiję łykiem, no może dwoma pepsi i będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja extra że wyniki spoko 🙂
Dorota, nie martw się ja też połowy nie mam 😁
co do rozwodów to masz rację, rozwodzą się dorośli a nie dzieci ale one najbardziej na tym cierpią jeśli jedno z rodziców jest niedojrzałe....tak jak w naszym przypadku.

w tym tyg.pod koniec lub na początku przyszłego okaże się czy nasze zamówienie drzwi wskoczyło na kwietniową realizację/produkcję bo jeśli tak to jest szans na to że długi weekend będzie pracowity...to w tedy ruszymy z resztą....oby 🙂 tapetki już zamówione więc tylko te pitolone drzwi 😁 hahaha normalnie chyba sama się rzucę na montaż 😁 😁 tak się doczekać nie mogę hihihi 🙂 🙂 🙂

my juz po obiadku i czekam na mężastego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZARNA mialam ten sam problem ja 178cm Adam 190cm ale JEDO okazal sie idealny 🙂
ten co wysłałaś linka tez fajowy 🙂
odebralam autko udalo mi sie zalatwic akumulator za darmo czyli mam w kieszeni zaoszczedzone 430zl 😁
zalatwilam sobie leki na spanie bo ile mozna nocy nie przespac a przed narodzeniem malego trzeba odpoczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ale sie dziwnie czuje niby slaba niby nie prawie chodzic nie moge z braku sił malego to prawie w cipce czuje 🤢


pewnie to przez pogodę + Twoje niewyspanie i to że koniec tuż tuż. wszystko do kupy i masz takie samopoczucie.
też czasem tak mam że wejdę na to pierwsze piętro do domu a czuję się jakbym co najmniej z pięć pokonała...taka słaba jakby lejąca się. już niedługo będziemy latać do łóżeczka to nie będziemy miały czasu na zmęczenie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...