Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no tylko według lekarza skonczyłam 36 tydzień a tu według suwaczka to prawie 2 tygodnie róznicy 😜 ale myśle ,że wagę ma spoko 😁 mam nadzieje ,że wyjdzie naturalnie bo ja jestem z typu "bezdupia" nawet bioder nie mam hahaha 😁 a Aneta robiłaś już paciorkowca? mi jak wsadził ten patyczek to masakra zabolało 😠

Majka no podryw mu wyszedł 😁 hahahaha jeszcze dodał ,że w rudościach mi do twarzy 😲 hahahaha podrywacz ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to po wizycie ostatniej u Mojej ginekolog :P
Teraz mam czekac do porodu do 9maja powinnam sie rozsypac jak to stwierdzila mam brzuch po kolana haha 😁 rozwarcia brak 🙂 jak mi macała paluchem to mega bolało jakoś ciasno sie zrobilo :O ale powiedziala ze bedzie luzniej heh 🙂)powiedziala ze mala napewno 4kg nie bedzie wazyc bo ja juz bylam przy tuszy dlatego taki big brzuch sie wydaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a przede mną była laska dostała skierowanie na wywoływanie była w 41 tygodniu i 4 dniu a na usg waga małej pokazała 4,870!!!!!!!!! czaicie to?? kur.. rodzić takiego "mutanta" współczuje laska wsumie wymiarów sporych mysle ,że waga lekka sumo by jej stykła nie śmieje sie z grubych ale jej brzuch był taki jakbym ja stała w 3 osobach 😲

a jak wchodziłam do gabinetu to przyszła laska która od wczoraj rana nie czuje ruchów dzidzi w 23 tygodniu jest i dostała taki opierdal ze dopiero teraz przyszła ja bym odrazu leciała a ta od wczoraj rana czeka na ruch 🤨

aaa i dowiedziałam się ,że w niedziele był wypadek pod poznaniem i zginęła 16 letnia dziewczyna w ciązy znałam ją z widzenia tylko bo to sąsiadka mojej cioci z dopiewa... jechała dorożką i wjechał w nich samochód... konia uśpili i ona zginęła... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kuźwa Tysia same horrory w szpitalach i u lekarza.. tej dziewczyny to szkoda masakra.. całe życie przed sobą miała..

Co do laski w 41 tc o żesz ja pierdziele prawie 5cio kilowy KLOC? Ludzi złoci, skąd te dzieci takie Bigsony??
Co prawda położna mówiła, że teraz dzieici rodzą się ogólnie większe i cięższe.. kiedyś cesarka była ok 4kg a teraz ok 4,5kg..

Lekarz jaki kozak 😁 😁 😁 nie moge z niego 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no dziewczyny żal tym bardziej ,że miała 16 lat.... a w ciązy to już w ogole nie była z patologicznej rodziny fakt pewnie wpadła bo chłopaka miała dużo starszego...


a to bobo prawie 5 kg to dlatego ,że mamusia też ładny klocek była 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 Klocek z klocka, wiadomka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam laseczki 🙂
U mnie piękna słoneczna pogoda i ma być coraz ładniej 😁
"Przepis na życie" oglądam, ale wkurza mnie ciapowatość Anki, za to bardzo lobię Beatę i Żabcię, są przekomiczni 🙂
Ja wizytę mam 27 kwietnia, zobaczę moja Hanię, dowiem się ile waży i ile ja przybrałam na wadze, wg. mojej od początku ciąży 7 kg na plusie.
Przyznam szczerze że kopy Hani zaczynają być bolesne, ale co tam ważne że się rusza i jest ok.
Aga sesja to fajna sprawa, moja siostra sobie taka zrobiła 🙂 Zdjęcia czadzio, ale ja nie będę robić sobie takiej sesji 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Wróciłam ze spaceru z pieskiem, wczesniej byla u mnie kumpela z synem 2-letnim i mam taki rozpiździel w domu ,że szooook 😲 😲 😲 😲
Okno to mam takie popalcowane 🙂 🙂......
Dzisiaj miałam taki skurcz i tak bolało w pitulce , jakby mi ktoś nóż wbił 🥴 🥴 🥴
Nie mówię juz o nocy jak mi Mały zboksował jelita i tak mnie zmuliło ,że musiałam lecieć do kibla 🤢 🤢 🤢 🤢
Rusza sie jak jakiś dzikusek , w dodatku to tak boli ,że czasami nie idzie wytrzymać :/
ale i tak go kocham 😘 😘 😘

Tysiu
waga Maluszka całkiem fajna 🙂 🙂
Midorada 100 lat Mamusiu , szczęsliwego rozwiązania 🙂
Aneta ja kupię herbatkę z kopru włoskiego dla Maluszka, myśle ,że warto mieć taką w zanadrzu

W sobotę jadę obczaić wóziole do Tychów. Tam jest taki fajny targ , pełno wózkow mają i w dodatku sprowadzą kolor , jeśli nie mają na stanie 🙂 Może już jakiś kupię ?? 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam padam na ryjek 🤢
kupilam herbatke hipp koperkowa od 1go tygodnia zycia ale tez wzielam dla siebie na laktacje,mleczko kupilam bebiko bo corcia sie moja na nim chowala a wiec maly dostanie to co siostra dostawala 🙂wzielam jeszcze cienki kocyk bo grubszy juz mam,sliniaczki i gabke na dno wanienki 🙂
musze juz do przyszlego tygodnia wszystko miec bo ledwo chodze 😞
Maja Ty normalnie masz teksty Poli z "PNŻ" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
wrocilam padam na ryjek 🤢
kupilam herbatke hipp koperkowa od 1go tygodnia zycia ale tez wzielam dla siebie na laktacje,mleczko kupilam bebiko bo corcia sie moja na nim chowala a wiec maly dostanie to co siostra dostawala 🙂wzielam jeszcze cienki kocyk bo grubszy juz mam,sliniaczki i gabke na dno wanienki 🙂
musze juz do przyszlego tygodnia wszystko miec bo ledwo chodze 😞
Maja Ty normalnie masz teksty Poli z "PNŻ" 😁


Bebiko jest o.k. i niedrogie - zachwalała moja kumpela.
Ja jak narazie mleka nie kupuję ma nadzieję,że mi poleci z cyca 😁
Aneta wrzuć jakieś foto brzuchatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Tysia fajnie, ze u Adasia wszystko ok 🙂 i waga wcale nie taka wielka.

Ja kupilam NAN mimo, ze Maja miala po nim zatwardzenie bo ma duzo zelaza ale mam nadzieje, ze Viki przyjmie spokojnie. Jak nie to bedzie HIPP jak u Majki.

Co do herbatek to maja ich wogole nie chciala pic bo sa obrzydliwe, do tej pory mam cale opakowanie w domu, ja kupilam sabsimplex i z calego serca polecam, bo sie z mloda ukatowalam dopoki ich nie kupilam. Po tych kropelkach kolka jak reka odjal. Mozna tez kupic wode koperkowa.

Przyszedl moj wozek z PL 🤪 🤪 🤪 🤪 szedl az tydzien 😁 Jutro po niego jade 🙂

A wogole to kijopwo bo mam miedzy wizytami az 6tygodni 😞 bo albo pojde 7 bez meza albo 17 z mezem a skoro to ma byc juz ostatnia wizyta to wolalabym z nim, tym bardziej ze beda ustalenia co do cc. Sandra chyba nie ma sie co martwic nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez tak mysle 🙂 Dobrze, ze podzielasz moje zdanie, w razie w nawet si enei bede zastanawiac tylko smigac do szpitala 🙂 chociaz szczerze mam nadzieje, ze nie bede musiala. Wczoraj mialam niezla schize bo myslalam ze mi odchodzi czop sluzowy bo mialam taki gesty sluz z odrobineczka krwi i oczywiscie panika bo to polnoc itd, ale okazalo sie ze pekla mi skora (zrobil mi sie mini rozstep) przy wejsciu do pochwy i stad ta krew. Nawet nie wiecie jak sie przestraszylam bo to dopiero 35tc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...