Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laski,

Dziekuje bardzo za wszystkie zyczenia. Jest mi bardzo milo - buziaki dla Was 😘 😘 😘

Tysia jak prad idzie to juz chyba blisko - tak mi kolezanka mowila. Skorcze porodowe wspomina jak potastanie pradem, tyle ze nie takie krotkie i jednorazowe, ale dluzsze, ciagle... 🤢 🤢

Do jutra Mamuski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wczoraj padłam jak skarpeta, przyłozyłam tylko głowe do podusi, za to dzis czuje sie juz wyspana, ale nie robie dzis nic odpoczywam, bo wczoraj sie tyle nalatałam ze az zakwasy w nogach mnie dopadły i wydaje mi się że brzusio nawet troszku opadł, ale bardzo mało w sumie to tak tyci chyba.

Tyle stron natrzaskałyscie wiec zabieram sie za nadrabianie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia super że z małym wszystko oki 🙂 jednak ja też sugeruje sie terminem OM i mój gin też, cały czas mam jednak nadzieje ze wyjdzie tydzien szybciej 🙂

Anetka, Wiola
brzuszki czadzio 🙂

Wiola pochwal się bryką dla małego 🙂

Kozinka uważaj na siebie oszedzaj sie jak najwiecej

Kocik
czekamy na fotki z sesji 🙂

A co do wymazu paciorkowca mnie nie bolało jak pobierał, widocznie Tysia za daleko Cię zachaczył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej porannie - my dziś o niebo lepiej - wczoraj myślałam że urodzę tak mnie wszystko bolało :/ i nawet nospa nie pomagała :/ qurcze i kto to wymyśłił powiedzenie że ciąża to stan błogosławiony????? 🙃

jakby "cós" to ja mieszkam k. Kocika więc też chętnie do kawki dołączę 😜

miłego dnia babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie
rany ale mi ostatnio brzuch twardnieje i przez to ciezko sie mi oddycha. Dzis w miare spalam w nocy ale mialam wrazenie jakbym spala na brzuchu bo mnie bolal. Mala malo sie rusza ale zaraz zrobie sobie kakao i moze wtedy sie obudzi 🙂
Dzis tez mam ostatnie zajecia w szkole rodzenia a jutro wizyta u gin.
Jak nogi puchna to czujecie takie jakby pieczenie stop? Ja wczoraj lezalam i takie pieczenie czulam.
Jeszcze co do twardnienia brzucha to wczoraj tak mi twardnial ze nawet sil chodzic nie mialam nawet jak obiad robie to min i musze usiasc bo nie wyrabiam.

aaana wyslalam zapr do znajomych 🙂

Dziewczyny fajne brzuszki macie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
u mnie tez noga reka wszystko wystawiane 😁
zamowiłam wlasnie na alegro materacyk do wozka i przescieradla do wozka 🙂
kobita mnie dzisiaj wkurzyla bo pytam w sklepie czy sa przescieradelka do wozka a ona na to"przescieradelka???pieluche pani podłoży "a ja zdretwialam drugiej sie pytam czy sa leżaczki hybrydowe a ona "jakie??? czegoś takiego nie ma i pierwsze slysze"no i wziasc tylko takiej myszy naslac babsko 😠


Anetka poślij linka z tym materacykiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

AAna wysłałam zaproszenie 🙂
Wiolka fajny brzusio i nie widać ,żebyś przytyła 🙂


zapomniałam wczoraj napisać, ale nie mam na szczęście cholestazy 🙂
Dzwoniłam po wyniki i są o.k. 🙂 😎 😎 😎 😎 Aż mi ulżyło hihi 🙂
Dzisiaj przejde się z siostrą nad zalew , porobić jakieś foteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haaaaaaj Hipciuszki 😘 😘

u nas pogodna przepiękna 😁 już mnie tyłek swędzi na spacer 🙃 🙃

Kozinka brzuniacz dorodny i śliczny 🙂
Anetka Ty taka blondi to w ogole sexy mama 🙂 hihihi, ale brzusiak też śliczniusi 🙂
Wioli zdjecie mi się nie wyświetla..

Czarna uf uf z tą cholestazą, dobrze, że tego nie masz!!! Udanego fotkowania 🙂
Ciekawe jak tam Kocik po fotencjuszach ??

Tysia Ty już bądź REDI all day all night, bo to może być lada chwila 🙂 😘 😘 😘

Jutro przyjeżdza fura dla Polusi 🙂
Wiola pochwal się fura dla Viki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Maja sexi mama to bede jak sie wszystko wchlonie i nic nie bedzie wisiec 😁 😁 😁
Ania fajny brzusio sporawy 🙂
Kasia to ten link http://allegro.pl/materacyk-piankowy-do-wozka-77-x-35-x-3-cm-i2275599493.html
a mi byly maz dal zajecie musze isc na poczte zusy mu oplacic bo bidny nie ma czasu bo non stop w trasy lata 🙂
wejde jeszcze do sklepu rehabilitacyjnego po ten pas po porodzie i kupie sobie krem ujedrniajacy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
ale dostalam wlasnie po żebrach i pęcherzu, miałam wstac, ale muszę teraz trochę dojsc do siebie bo gwiazdy zobaczyłam 🙂 ale mamy piękne brzuszki - a w nich nasze słoneczka malutkie.

Czy któraś z Was zrezygnowała z zakupu poscieli do łóżeczka? Poczytałam w necie, że nie powinno się malenstwa od razu po kołdrę wpakowac, zwlaszcza jak rodzimy na lato. Radzą wstrzymac się trochę z zakupem. Ostatnio rozmawiałam z przyjaciółką, która swoją córcię dopiero po 2 latach położyła pod kołderkę na poduszce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam od razu bo kupiłam komplet pościeli do łóżeczka,ale w pierwszych 3 miesiącach Klaudia spala z nami w łóżku więc dopiero koło października-listopada poszła do siebie do łóżeczka pod kołderkę 🙂 ale szczerze powiedziawszy kołderki do łóżeczka nie są jakieś super ciepłe więc nie wiem czy przykrywać czy nie,to zależne będzie pewnie od pogody 🙂 ja mam w zapasie pełno kocyków różnej grubości-od polarów do takich delikatnych mgiełek więc jak będzie gorąco to napewno dobierzemy jakiś odpowiedni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂
dopiero was doczytałam a poza tym nie dawno w ogóle tu zasiadłam bo jak wczoraj wróciliśmy po 2 i pół godz.sesji to padłam na cyce nawet nie wiem kiedy i nawet nie wiem kiedy zasnęłam i spałam jednym snem aż do 10 🤪 🤪 🤪 wymęczył mnie hihi 🙂 młody się wynudził na maxiora ale daliśmy radę, do końca miesiąca będą wyniki naszych wypocin 🙂

dziewczyny superaśne brzucholki macie 🙂 🙂 🙂
Wiola fajnie że bryczka już przyszła 🙂 dziki szał dziś będziesz miała przy rozpakowywaniu 🙂
Justyna dobrze że z malutkim wszystko oki 🙂 fajna waga 🙂 ale ten 5-cio prawie kilowy kolos to .....o matyldo!!!! 😲 😲 😲
Czarna dobrze że wyniki dobre 😉
Aaana właśnie wczoraj o Tobie sobie myślałam co tam u Ciebie, jak się czujesz itd 🙂 na 'kawe' to my możemy się tak czy siak zgadać 🙂 ja jestem cały czas dostępna więc tylko daj znać jak samopoczucie i się zgadujemy 🙂

tyle popisałyście że jeśli jakiś wątek pominęłam to sorki 😉

pięknie dziś za oknem aż się w domciu nie chce siedzieć....już nie długo będę miała preteksty żeby wychodzić, bo z wóziem na spacerki 🙂 a tak to co?z pustym nie będę jeździła 😁 😁 😁

miłego dzionka wszystkim brzuszkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...