Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehehe, skad ja znam takich leniuchow 🙂) Tez taka byla, liceum konczylam z paskiem.. ale co lazilam na koncu to moje ;/ Bo nigdy nic mi sie nie chcialo robic, oprocz tego czego nie bylo wolno 🙂 A nauka mi wchodzila, tak latwo, ze nic tylko zazdroscic 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry
Oj zapowiada sie dzis goraco a mnie juz gdzies ponosi byle tylko w domu nie siedziec ale nie mam gdzie i z kim isc wiec sama chociaz wybiore sie do sklepu po te adidasy co mialam sobie kupic.
Zaraz sie ogarne i puki upalu nie ma to pojde i do rossmana musze wejsc zobaczyc co maja.

Kocik zdolnego masz syna i ladnie sie uczy 🙂 Co do puchniecia to ja nie czuje ze mi stopy puchna ale ostatnio szwagierka stwierdzila ze mi spuchly jak bylam ja tam nie widzialam roznicy.

Aneta trzymam kciuki toz to za chwile bedziesz miec cc i bedziesz tulic Oskarka.

Sandra fajnie ze masz dzialeczke i mnie by sie przydala a tak to mieszkamy w bloku i nawet zakichanego balkonu nie mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hehehe, skad ja znam takich leniuchow 🙂) Tez taka byla, liceum konczylam z paskiem.. ale co lazilam na koncu to moje ;/ Bo nigdy nic mi sie nie chcialo robic, oprocz tego czego nie bylo wolno 🙂 A nauka mi wchodzila, tak latwo, ze nic tylko zazdroscic 😉)


ja jak bym sie przylozyla do nauki to tez oceny by byly lepsze ale strasznym leniem pod tym wzgledem bylam ale szkolne czasy przypominam sobie jako fajne chociaz wtedy to byla tragedia ze musze w szkole siedziec a tym bardziej jak byla pogoda jak dzisiaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e no to wiadomo że nam się też nie chciało uczyć to ja wiem ale wiadomo że rodzicom zależy na ładnym świadectwie i wiedzy swojego dziecka 🙂 ja niestety nie byłam taka zdolna jak mój Marcych i męczyłam się przed biurkiem dlatego tym bardziej mu nie popuszczam 🙂

taaak działeczka to fajna sprawa 🙂 też mieszkam w bloku i też nam tego brakuje, dobrze że choć fajny balkonik mamy, odgrodzony słomką od ludzkich oczu i mamy dość intymnie no tyle że wiadomo że to nie to co działeczka 😉
Sandra będziesz miała fajnie z dziewczynami gdzie jeździć i choćby basenik z wodą rozłożyć 😉
Justyna wy śpiochy 😁 😁 😁

idę pod prysznic bo już się zgrzałam a tu jeszcze porządnie słońce nie wyszło a już 26 stopni :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
jak się czujecie? 🙂
Wiola,Aneta dajcie znać i jeszcze raz powodzenia 😘 jak ja Wam zazdroszczę,że to już 😉
Niunia dalej dwupaczek 😉
a mnie tak strasznie swędzi brzuch,rozstępy z koloru fioletowego przybrały krwistoczerwony i wyglądają jakby były zdrapane do krwi 😮 uda bez rozstępów,a też swędzą dzisiaj 😮
czy Wasze maleństwa w brzuszkach też się prawie wogóle nie ruszają?? moja albo tylko przechodzi czkawkę albo ruszy się leniwie kilka razy dziennie 🥴
miłego dnia chociaż już od rana upalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haaaj 🙂
Jeju jakie skwarinio u nas..
Kocik moje palce to też bedą Berlinki 😁 😁
Musze podjechać jaja ze wsi odebrać od mamy z pracy, ale chyba podjade, bo zanim dojde to sie roztopie 😮 😮

Anetka 🤪 🤪 🤪 czekamy na wieści, dzielna kobita 🙂 nie mogę sie doczekać fotki Oskarka 🙂 na pewno ślicznota 🙂
Wiola Ty się tez mocno trzymaj, jesteśmy z Tobą 😘 😘

Kocik no z tymi ocenami to tak jest, na pewno powyciąga 🙂 ja sama wiem jaki jest sajgon na koniec roku.. masakra.. z tym, że ja troche jestem siekierka i nie często pozwalam poprawiać, ale to głównie leserom tym co maja 1/2, a tym co wyżej to sama proponuje coś zrobić 🙂

Czarna i Emi piękne brzusiaczki 🙂 Tez musze domek Poli sfocić, dziś męża poproszę 🙂

My dziś ostatnia lekcja w szkole rodzenia 🙂 a za tydzień ide na wymaz na tego paciorkowca.

Miłego dnia Hipcie 😘

Ps. Znowu spałam do 9:30. Kongo ze mną, niech ta Pola sie urodzi to matke do pionu postawi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Piesek już wykąpany przed fryzjerem , suszy się 🙂
Ja już przeleciałam dzisiaj biedronkę i schleckera i kupiłam dodatkowo z daxa krem na rozstępy , żeby ładnie bladły 🙂
Wczoraj wieczorkiem obżarłam się oscypkiem 😁 😁 Teściu przywióżł z Wisły mniammmm 🙂
Ciekawe jak tam Nasza Anetka,pewnie Oskarek juz na świecie 🙂
Kocik - Młody pewnie podciągnie oceny , jeszcze ma troszkę czasu 🙂 Ja tez tak latałam pod koniec roku i zawsze pasek był 🙂

Ja tam nie mam berlinek 🙂 ale strasznie mi ciężko, już kąpanie psa sprawia mi trudności,
z miłą chęcia pozbyłabym się już brzuszka , chociaż wiem ze będę za nim tęsknić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Super, sprawa, choc dla mnie moglabybyc tam sama trawa 🙂) bo mama to ciagle ryje w ziemi i gada z tymi kwaiatami 🙂)
A fuj 😉))


Też poluję na działkę , ale ceny są oczadziałe 😠 i jak mi się taka trafi,
to będzie sama trawa, zero kwiatków i tuje dookoła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie skwar taki ze juz wstałam opuchnieta a co bedzie do wieczora 😮

Anetka czekamy na info i fotke Oskarka 🙂
Wiola to juz jutro 🤪
Kozinka mój skacze jak szalony mam wrażenie że brzuch mi zaraz rozerwie 🙂
Kocik Marcych pewnie da rade i wszystkie oceny podcoiagnie, ehh pamietam tez jak to sie łaziło za nauczycielami 🙂

Zapraszam wszystkie do mnie na ogród 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja to sklep mięsny możemy otwierać z tymi berlinkami 😁 😁 😁
Emi ja też lecę do Ciebie na ogród...ale bym sobie tak posiedziała z chłodną lemoniadką 🙂
Ania, mój to fika i kręci się ciągle, także ja odpoczynku nie mam 😉

a co do ocen no to zobaczymy, co ma być to będzie 🙂 dla mnie najważniejsze że wiem że na ten pasek on umie, tylko że leniuch z niego 😁 😁 😁

ciekawe jak tam Aneta i Wiola, choć Aneta dziś już z maleństwem 🙂
Justyna no właśnie,.....pokaż siebie 🙂 🙂czekamy na fotkę mamci z Adasiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Maja to sklep mięsny możemy otwierać z tymi berlinkami 😁 😁 😁
Emi ja też lecę do Ciebie na ogród...ale bym sobie tak posiedziała z chłodną lemoniadką 🙂
Ania, mój to fika i kręci się ciągle, także ja odpoczynku nie mam 😉

a co do ocen no to zobaczymy, co ma być to będzie 🙂 dla mnie najważniejsze że wiem że na ten pasek on umie, tylko że leniuch z niego 😁 😁 😁

ciekawe jak tam Aneta i Wiola, choć Aneta dziś już z maleństwem 🙂
Justyna no właśnie,.....pokaż siebie 🙂 🙂czekamy na fotkę mamci z Adasiem 🙂



albo pasek będzie na dupie 😁 😁 zawsze mój Tata tak sobie ze mnie żartował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
My rowniez sie witamy 😁 wlasnie wstalismy 😁


Hej Tysia jak tam Adaś?


dostał mleczko o 23:00 i spał nam do 4:30 przewinięty mleczko wypił i spał do 8:40 😁 strasznie kochany cały czas wsumie śpi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka jescze masz siłę na mycie okien ?? tez bym umyła ale sie boję 🤨

Mam dzisiaj jakaś zamułkę i śpiączkę. Ledwo co dzisiaj zwlekłam sie z łózka 🤢
i siedze taka zamulona ze szkoda gadać :/ to jest jakaś masakra :/
Też bym chciała zeby moje Maleństwo na początku sobie tak spało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Kozinka jescze masz siłę na mycie okien ?? tez bym umyła ale sie boję 🤨

Mam dzisiaj jakaś zamułkę i śpiączkę. Ledwo co dzisiaj zwlekłam sie z łózka 🤢
i siedze taka zamulona ze szkoda gadać :/ to jest jakaś masakra :/
Też bym chciała zeby moje Maleństwo na początku sobie tak spało 🙂

a ja dzisiaj pełnia energii 😁
umyłam sobie okna,bo niby robiłam to przed samą Wielkanocą,ale mieszkamy przy głównej drodze i okna zaraz czarne się robią 😮 no i firanki jeszcze wrzucam do pralki bo siwe z kurzu z tego gorąca 🥴 no,ale to tylko wrzucam,a reszta należy do pralki 🙂 tylko je powiesić potem 😉
jak urodzę dzidzię to już napewno nie będzie tyle czasu a jednak takie świeże mieszkanko się mi teraz wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babcia do mnie dzwoniła,ochrzaniła mnie trochę za te okna ☺️ no,ale za mnie nikt nic nie zrobi,ja muszę sama zadbać,bo jak nie ja to będzie brudno,a jednak chce przyjąć malucha do czystego domku 😉 powiedziała mi,że sąsiadka-kuzynka urodziła wczoraj wieczorem przez cc synka 😉 kurczę a miałam nadzieję,że spotkamy się na porodówce razem byłoby raźniej 😁 wyprzedziła mnie 😁
miała cc bo mąż ją zawiózł rano i potem się okazało,że mały był owinięty bardzo pępowiną i by go inaczej nie urodziła i musieli ciąć 😞 😮 ale dobrze,że wszystko się skończyło dobrze 🙂 pierwsza ciąża też cc i wcześniak,więc widocznie taki już los,że komplikacje przy porodzie biedulka ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...