Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 jestem już po wizycie 🙂 wszystko jest o.k. maluch ma 5,5cm, ułożył się świetnie, no i wychodzi z tego ,że bedziemy mieli syna 😜 wszystko sie potwierdziło 🙂 a ja już to od początku czułam 🙃 jeszcze w poniedziałek mam 4D , więc okaże się na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂 jestem już po wizycie 🙂 wszystko jest o.k. maluch ma 5,5cm, ułożył się świetnie, no i wychodzi z tego ,że bedziemy mieli syna 😜 wszystko sie potwierdziło 🙂 a ja już to od początku czułam 🙃 jeszcze w poniedziałek mam 4D , więc okaże się na 100%


Gratuluję:* Synki sa fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC WAM KOBIETKI 🙂jestem po badaniu mialam usg dopochwowe i brzuszne maluszek ma sie dobrze 🙂 przez tydzien urósł 2 cm ma juz 8,5 cm ale nadal nie chce pokazac co tam ma miedzy nozeczkami 😞nastepna wizyta na poczatku stycznia, chyba wtedy juz nie bedzie ukrywal tak swojej intymnosci.. 😁 CZARNULKA gratuluje synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙃 🙃 🙃
co do usg-w pierwszej ciąży bardzo długo miałam dopochwowe,a teraz ostatnio już miałam przez brzuch 🙂
poduszka rogal jest absolutnie zbędna 🙂
co do wózków i ubranek,ja mam po mojej małej więc nie interesuje się tym jeszcze tak bardzo a uważam,że na takie zakupy jest o wiele wiele za wcześnie 🥴
sandroos wszystko będzie ok 😘
witaminy mam brać oprócz kwasu foliowego to jeszcze inne dodatkowe i mam prenatal 🙂
a co do ruchów dzidziusia to w drugiej ciąży można je poczuć wcześniej i z tego co widzę to czują je mamusie właśnie w drugiej ciąży,pierwiastki chyba jeszcze nie poczuły 😎 u mnie ruchy są czasem i bardzo rzadko a ostatnio lekarz powiedział,że w każdej chwili mogę poczuć 🙂 ostatnio dwa razy przeszedł mnie mocny bezbolesny prąd po brzuchu,takie dziwne uczucie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Hej dziewczynki 🙂 jestem już po wizycie 🙂 wszystko jest o.k. maluch ma 5,5cm, ułożył się świetnie, no i wychodzi z tego ,że bedziemy mieli syna 😜 wszystko sie potwierdziło 🙂 a ja już to od początku czułam 🙃 jeszcze w poniedziałek mam 4D , więc okaże się na 100%


to gratuluje synka 😉 ja w środe może sie dowiem ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂 coś czuje ze dzisiaj za długo nie posiedze bo głowa mi pękała teraz już troche mniej ale jeszcze boli. a co do ruchów dzidziusia to ja też coś czuje wiadomo nie kopniaki ale takie "łaskotanie" w środe wizyta już się doczekac nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja dzisiaj jestem potwornie spiaca, leniwa i wykonczona, taki dzien do dupy niepodobny. Jutro moze uda nam sie z mezem wyskoczyc do kina jak cywilizowani ludzie bo chyba niedlugo swira dostane od tego siedzenia w domu. Co to bedzie jak 2 sie urodzi 😮

Czarna gratuluje synka!!! Ja biore witaminy od poczatku ciazy, sa razem z kwasem foliowym.

Anett super ze u dzidzi wszystko w porzadku, jaki kolos! 🤪 Co ty masz tak czesto wizyty?

Kozinka a gdzie ty sie zgubilas na tak dlugo??



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna dołączam się do gratulacji.
Anett cieszę się że z dzieckiem wszystko dobrze.

Ja przed ciążą brałam kwas foliowy, a po pierwszej wizycie u ginekologa zaleciła mi witaminki prenatal classic i odstawiłam kwas foliowy bo te witaminy zawierają wystarczającą ilość kwasu foliowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi tez lekarz nic nie mowil o witaminach i sama wkoncu sie go zapytałam... i tak bez entuzjazmu mi powiedzial ze jesli chce to moge sobie takie kupic 😮 troche dziwne... bylam dzisiaj u kolezanki zobaczyc małego bobaska ma 2 tygodnie dopiero 🙂 słodkosci az sie zakochalam, tez juz chce mojego utulić 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Lekarz powiedział ,że mój bąbelek jest duży , o 0,5cm większy niż powinien 🙂 mam nadzieje ze w poniedzialek tez sie pieknie ulozy do usg 4D 🙂)

super no i gratulacje synka 😘
dziewczyny które wiedzą,że będą chłopcy-imiona wybrane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa by mi sie przypomnialo cos...
Czy to prawda ze teraz kobieta ma prawo wybrac czy chce rodzic naturalnie czy przez cesarke?
Dzisiaj kolezanka mi o tym powiedziala i sie zdziwilam. Słyszalam tylko ze aby miec cesarke trzeba miec jakies przeciwskazania do porodu naturalnego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
No mi tez lekarz nic nie mowil o witaminach i sama wkoncu sie go zapytałam... i tak bez entuzjazmu mi powiedzial ze jesli chce to moge sobie takie kupic 😮 troche dziwne... bylam dzisiaj u kolezanki zobaczyc małego bobaska ma 2 tygodnie dopiero 🙂 słodkosci az sie zakochalam, tez juz chce mojego utulić 😘 😘 😘 😘


Czarna ja tez nie biore zadnych witamin, na ostatniej wizycie na smierc zapomnialam sie o nie zapytac , ale chcialabym jakies brac bo strasznie wtypadaja mi wlosy i to trwa juz od jakiegos 7 tygodnia.
Zmienilam juz szampon i odzywke ale bez skutku, nie mowiac juz o tym ze zawsze mialam cere tłusta a teraz mam bardzo wysuszona skórę na twarzy i dłoniach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wlasnie myslalam ze jest... U mnie w Szczecinie niestety nie ma prywatnej kliniki z tego co wiem.
Ja bym wolala cesarke musze zaczac kombinowac i cos myslec co by tu zrobic zeby ja miec 🙂
Moze wybiore sie do okulisty na jakas prywatne wizyte....kto wie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chcialabym miec cesarke, w mojej rodzinie wisi chyba jakies fatum, trojka dzieci jest z dzieciecym porazeniem mozgowym i to wlasnie przez niedopilnowanie lekarzy. Pomimo zdrowych ciaz pod opieka specjalistow, przy porodzie dochodzilo do komplikacji, niedotlenienia mozgu dzieciaczka. Moja kuzynka miala zrobiona za pozno cesarke, jej synek mial prawie godzinne niedotlenienie, kolejna moja szwagierka, rowniez jej dziecko urodzilo sie chore no i moja ciocia takze miala komplikacje.
Wiem ze porod naturalny jest najlepszy, ale ja sie po prostu boje 😞
Bo moja rodzina drzy na mysl o porodzie 😞 niestety 😞
I teraz pozostaje tym biednym matkom tylko liczenie na pomoc innych ludzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...