Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej wrocilam
Wyniki beda dzis po poludniu ale odbiore je sobie jutro. NIedawno do domu weszlam bylam w macu(po jakiegos tosta z bekonem i serem) i poszlam do kolezanki na herbatke, za blisko McDonalda ona mieszka bo jak szlam spowrotem znowu weszlam i kupilam 2 kurczakburgery. Zjadlam jednego i mam dosc... Pękam 😁 😁

tysiaCo do picia glukozy to ciebie to niedlugo czeka bo slyszalam ze tak w 6/7 mies sie ja robi. Pamietaj wez cytryne bo dzis w poczekalni byly dwie ciezarne na glukozie i pani pielegniarka czy ktos tam mowil ze najlepiej wziac cytryne bo jest lepszy smak. One mialy cytrytne i mowily ze z cytryna da sie to wypic i nie chce sie tak wymiotowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Tysia jaki problem idziesz do lekarza i zwolnienie do ręki 😆 😁 😁


tylko czy będzie chciał dać 😮 😲 😲 😲


Powinien. przecież to nie jest początek ciąży i już masz co nosić no nie 🙂 Może być Ci ciężko. Dawaj na zwolnienie. Potem kiedy będziesz się wysypiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):


tysiaCo do picia glukozy to ciebie to niedlugo czeka bo slyszalam ze tak w 6/7 mies sie ja robi. Pamietaj wez cytryne bo dzis w poczekalni byly dwie ciezarne na glukozie i pani pielegniarka czy ktos tam mowil ze najlepiej wziac cytryne bo jest lepszy smak. One mialy cytrytne i mowily ze z cytryna da sie to wypic i nie chce sie tak wymiotowac.


no własnie tak słyszałam ,że cytrynę kumpela teraz była i cytryny nie miała wiec mi zalecila. Chyba od 24 tygodnia sie robi wiec jeszcze 3,5 tygodnia teraz mi pewnie to zleci ;p ja jak pojde do labo. to wyniki odrazu będą wpięte w kartoteke u lekarza ale wole ,żeby mi dali niż iść nieświadomie do lekarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marsjanka89 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Tysia jaki problem idziesz do lekarza i zwolnienie do ręki 😆 😁 😁


tylko czy będzie chciał dać 😮 😲 😲 😲


Powinien. przecież to nie jest początek ciąży i już masz co nosić no nie 🙂 Może być Ci ciężko. Dawaj na zwolnienie. Potem kiedy będziesz się wysypiać 🙂


ostatnio pytał mnie co robie gdzie pracuje mówie że w biurze i na tym ucichło może stwierdził ,że nie jest ciezko fakt teraz w pracy praktycznie nie mam co robić i siedze bite 8 h przed kompem i ściemniam ;/ musze mu coś powiedziec ,żeby mi chcial dac ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):

ostatnio pytał mnie co robie gdzie pracuje mówie że w biurze i na tym ucichło może stwierdził ,że nie jest ciezko fakt teraz w pracy praktycznie nie mam co robić i siedze bite 8 h przed kompem i ściemniam ;/ musze mu coś powiedziec ,żeby mi chcial dac ;D


Tysia dobry bajer nie jest zły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozyczka napisał(a):
z tym zwolnieniem moze byc roznie,ja mimo,ze jestem ekspedientka,sama na stanowisku,to gin nie widzi przeciwskazan do dalszej pracy,a na poczatku ciazy to wlasnie przez ta prace wyladowalam w szpitalu,eh


hej....

no ja siedze przed kompem i codziennie wracam z bólem głowy od poniedizałku, plecy mnie bolą i nie jest łatwo.... a niedługo przenosimy sie z biurowca na fabrykę wiec juz w ogole masakra ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak zaszłam w ciążę to najpierw poszłam do innego lekarza, i mówiłam mu ,że chciałabym iśc na zwolnienie bo źle się czuję i w dodatku pracuję na magazynie, mam stresującą pracę, a tak wogole mój kierownik sam powiedział zebym już szła, bo moj pracodawca się boi ,że kobiecie w ciąży cos sie stanie i beda problemy. Ten lekarz wyjechal mi z kodeksem pracy , ze jak pracodawca nie potrafi mi zapewnic godnych warunkow to powinien zwolnic mnie ze swiadczenia pracy a normalnie wyplacac mi pieniadze 😁
Dal mi co prawda L4 na 3 tygodnie, ale niewiadomo co by bylo przy nastepnej wizycie 🤔 🤔 🤨
Ja sie go zapytalam gdzie tak jest bo chyba nie w Polsce 🤪 🤪 🤪 i juz wiecej do tego lekarza nie poszlam 🙂 Potem kumpela polecila mi tego co teraz do niego chodze i bez problemu mi daje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś zebrać się na badania nie mogę, chyba juro ano pojadę- muszę je zrobić przed 13 stycznia bo wtedy mam wizytę u mojej Pani doktor. Tylko martwi mnie jak wyjdą wyniki skoro jestem chora i biorę antybiotyki.
Wkurza mnie ta podatność na mikroby 😞

Zastanawiam się co na obiad zrobić, może ryz z warzywami i kawałami kurczaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
TYsia powiedz ze jest Ci ciezko wysiedziec, boli Cie kregosłup , masz problemy ze wstawaniem rano , jestes wykonczona i coraz gorzej to znosisz i sam twoj kierownik juz CI mowil zebys najlepiej juz poszla na zwolnienie 🙂
Jak jest wyrozumiały to napewno Ci te L4 da 🙂


no to myślimy podobnie 😁 bo taką wersję tez ustaliłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tak sobie biegam po allegro i znalazłam fajne wyposażenie do łóżeczka. Kołderka i poduszka, poszewki do tego, prześcieradło, osłonki na szczebelki, baldachim, rożek i przybornik przywiązywany do łóżeczka 🙂 całość za 160 zl. Ale mi się to podoba 🙂 🙂 🙂 Ja już chce wiedzieć czy będę miała dziewczynkę czy chłopczyka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc 🙂

Jejku ale wy duzo skrobiecie i skrobiecie;p dwa dni mnie nie bylo a tu tyleeee stron 😉 ale to dobrze 🙂
Ja mam straszny problem.moj lekarz prowadzacy jest juz 2gi miesiac na zwolnieniu, nie dosc ze chodze do niego prywatnie w jego klinice to on jeszcze tak olewa pacjentki... Chyba nie pozostaje mi nic innego jak poszukac nowego lekarza, mam nadzieje ze nie bedzie problemu ze zmiana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marsjanka89 napisał(a):
A ja tak sobie biegam po allegro i znalazłam fajne wyposażenie do łóżeczka. Kołderka i poduszka, poszewki do tego, prześcieradło, osłonki na szczebelki, baldachim, rożek i przybornik przywiązywany do łóżeczka 🙂 całość za 160 zl. Ale mi się to podoba 🙂 🙂 🙂 Ja już chce wiedzieć czy będę miała dziewczynkę czy chłopczyka 🙃


to nie drogo bo jak widze te zestawy do łozeczka za 300/400 to mnie strzela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
czesc 🙂

Jejku ale wy duzo skrobiecie i skrobiecie;p dwa dni mnie nie bylo a tu tyleeee stron 😉 ale to dobrze 🙂
Ja mam straszny problem.moj lekarz prowadzacy jest juz 2gi miesiac na zwolnieniu, nie dosc ze chodze do niego prywatnie w jego klinice to on jeszcze tak olewa pacjentki... Chyba nie pozostaje mi nic innego jak poszukac nowego lekarza, mam nadzieje ze nie bedzie problemu ze zmiana...


no pewnie nie bedzie prblemu zdrowie Twoje i malucha jest ważniejsze wiec zmieniaj 🙂 niech inny Ci prowadzi już do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marsjanka89 ja tez zamowie na allegro bo u mnie w szczecinie nawet pozadnej hurtowni nie ma a sklepy z art. dzieciecymi maja takie ceny ze glowa mala;p
Najpierw chyba musze kupic lozeczko bo sa rozne szerokosci jak sie dowiedzialam wogole nie znam sie na tych rzeczach, dla dziecka nie mamy jeszcze nic ale dzisiaj jade do tesco a tam wielka obnizka dzieciecych ciuszkow. Mam nadzieje ze uda mi sie kupic pierwsza rzecz dla synka 🙂
Jak wejde w dzial dzieciecy to z niego nie wyjde;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...