Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
aaa i mam wysokie ciesnienie wczoraj w przychodni mialam 140/90 i to juz drugie z kolei takie same jakie mam wpisane w karcie. Lekarz kazal mi 4 razy na dzien mierzyc i zapisywac przez miesiac. ... Myslicie ze czeka mnie szpital do konca ciazy jesli bede miala ciagle podwyzszone?


miejmy nadzieje ze szpital cie ominie ja sie nie znam na tym. Ja ogolnie cisnienie mam ok. Naleze do tych co maja niskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
aaa i mam wysokie ciesnienie wczoraj w przychodni mialam 140/90 i to juz drugie z kolei takie same jakie mam wpisane w karcie. Lekarz kazal mi 4 razy na dzien mierzyc i zapisywac przez miesiac. ... Myslicie ze czeka mnie szpital do konca ciazy jesli bede miala ciagle podwyzszone?


Martuś ja w czwartek jak szłam do lekarza to miałam 145/80 ;/ i tak mam wpisane w karcie a poprzednie wyniki 120/70, 100/60,110/60 100/60 a teraz nie wiem czemu takie wysokie ale wróciłam do domu i miałam 119/63 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa zawsze sie ma wyzsze, ponoc sam widok kitla podnosi cisnienie. No coz zobacze mam w domu mierzyc...wczoraj tez zmienilam lekarza, nowy jest o niebo lepszy, cierpliwy i najwazniejsze za polowkowe policzyl tylko 200zl a nie 300 jak moj poprzedni bo do usg doliczal jeszcze cene wizyt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli bedziesz miala nadcisnienie ciazowe, to bedziesz brala po prostu leki...no i bedziesz musiala kontrolowac cisnienie, na pewno do konca ciazy nie uziemia Cie w szpitalu...

Tysiaaa... ja mialam dokladnie jak Twoja siostra.. wtedy bylam laska 🙂) a jka przestalam karmic cycem to zaczelam jesc swinstwa i przytylam z nawiazka... 🙂

Ale teraz schudlam 6kg od poczatku roku, wiec nie jest najgorzej ... Pospalam sobie 1,5 h i jakos mi lepiej, choc oczy mi lzawia, i noc caly obszczypany boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, u mnie też dziś senny dzień, pospałam chyba z 4 godziny 😮 rano na badaniach byłam, zobaczymy co wyjdzie!
Co do wagi to ja w pierwszej ciąży przytyłam 19 kg, mam nadzieję że tego nie powtórzę!!!!
A pierwsze ruchy teraz podobnie jak za pierwszym razem poczułam w 18 tygodniu. I są one jeszcze słaba nie to co u Ciebie Kozinka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
Tyssiiaa zawsze sie ma wyzsze, ponoc sam widok kitla podnosi cisnienie. No coz zobacze mam w domu mierzyc...wczoraj tez zmienilam lekarza, nowy jest o niebo lepszy, cierpliwy i najwazniejsze za polowkowe policzyl tylko 200zl a nie 300 jak moj poprzedni bo do usg doliczal jeszcze cene wizyt...


mój za połowkowe w 4D bierze 350 ale mam przyjść i za 200 mi ogarnie ;p n no ja się wtedy spieszyłam więc pewnie od tego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett no ja płace niestety za to 4D u mnie jest tak ,że tylko w niektórych bardzo rzadkich przypadkach lekarze dają skierowanie na to badanie połowkowe mogę też mieć zwykłe ale wole malucha pooglądać sobie w 4D 😁

Anett Ty płacisz tak dużo za poród prawda? może są wliczone w to koszty badań? bo ja też wszystko na kase chorych a to 4D robie sobie dodatkowo dla świętego spokoju ,że z małym rzeczywiscie wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedy wy idziecie na to polowkowe 4D? Ja ide w nastepny piatek czyli w 20tc, mam nadzieje, ze bedzie wszystko ladnie widac 🙂

Ja nie wiem ile przytylam bo baterie mi w wadze szwankuja ale przypuszczam ze tak gdzies 4/5kg mam do przodu mimo ze sie nie opycham i jem normalnie. No coz taka moja uroda 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no wsumie ja chodzę do mojego na kasę chorych ale jakoś nie odczułam róznicy czy prywatnie czy kasa chorych bo badania też miałam zawsze za free co jedyne teraz ale to z własnej woli. Poczytałam o rozszczepie wargi i podniebienia i się przeraziłam 😮 😮


Zwariowalas - nie czytaj o takich rzeczach!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kiedy wy idziecie na to polowkowe 4D? Ja ide w nastepny piatek czyli w 20tc, mam nadzieje, ze bedzie wszystko ladnie widac 🙂

Ja nie wiem ile przytylam bo baterie mi w wadze szwankuja ale przypuszczam ze tak gdzies 4/5kg mam do przodu mimo ze sie nie opycham i jem normalnie. No coz taka moja uroda 🤢


Szwankujaca waga to nie taki zly pomysl - hihi 😜 😜 Mysle, ze mi tez moglo tak przyrosnac... 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Kiedy wy idziecie na to polowkowe 4D? Ja ide w nastepny piatek czyli w 20tc, mam nadzieje, ze bedzie wszystko ladnie widac 🙂

Ja nie wiem ile przytylam bo baterie mi w wadze szwankuja ale przypuszczam ze tak gdzies 4/5kg mam do przodu mimo ze sie nie opycham i jem normalnie. No coz taka moja uroda 🤢


Szwankujaca waga to nie taki zly pomysl - hihi 😜 😜 Mysle, ze mi tez moglo tak przyrosnac... 🥴 🥴


No no no to nie zadna wymowka 😜 😁 😁 😁 zwaze sie u gin w piatek ale to zawsze ponad pol kg do przodu licze bo w ciuchach i butach jest wazenie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...