Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Hello 🙂 witam się słoneczkiem 🙂 może w końcu cos sie poprawi w tej pogodzie 🙂

Wczoraj nie chciał mi sie cos brzuszek ładować 🤢

Jutro do gina juhhhu już sie nie mogę doczekać 🙂


Nooo to supcio, że jutro małego pooglądasz 🙂 U nas bardzo słonecznie też 🙂
Widziałam pogode długoterminową.,. na majówkę normalnie upały powyżej 20 stopni! 🙂
Od środy/czwartku ma być dziki szał 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam was troszkę 🙂 i jesli chodzi o cycole to ja przed ciąża miałam stanik D, w ciąży mam E no a do karmienia to juz całkiem namiot hehe 🙂 ja zazwyczaj kupuje staniki w triumfie 🙂
A teraz w ciąży to wogule takie brzydkie sutki mi sie zrobiły, najpierw zciemniały, a teraz to ciemne ściera sie i mam sutku 2 kolorowe ale ochydnie to wyglada jak by mi opalona skóra z sutków schodziła 🤢

Jeśli chodzi o operacje to side nad tym nie zastanawiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobryu dziewczynki!

Wczoraj wieczorem zaczely mnei znowu l;apac skurcze i to w miare regularnie wiec juz sie z wami nie pozegnalam tylko poszlam sie polozyc i na szczescie po nospie przeszlo ale juz sie przestraszylam, ze bedzie si cos dziac w nocy ale spalam jak susel.

Maju ciesze sie, ze idziesz do ginekologa sprawdzic jak tam malutka.

Ja wreszcie ide wrzucic pranie z ciuszkami dla malej, piore na 60 stopni w normalnym cyklu.

Snila mi sie w nocy moja coreczka i byla strasznie podobna do Majki jak ta miala 3/4 miesiace 🙂 cudny sen 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki 🙂 wpadłam na chwilkę zobaczyc co tam u Was slychac, zaraz zabieram się do szybkiego czytania póki Pati śpi a obiad już wstawiony 🙂

U nas ok, budowa idzie w górę, mam nadzieję że do czwartku najpóźniej uda się zalac pierwszą płytę więc parter już bedzie..... ale Wy chyba nie wiecie o co chodzi, najprędzej to Emilka bo ona budowę domu przechodziła 😁

Byłam u mojej diabetolog w sprawie cukrzycy, jak narazie cukry w miarę unormowane więc jak widzac sa efekty z czego się bardzo cieszę 🙂

U mnie wizyta u gin dopiero początkiem maja, jeszcze muszę troszkę poczekac, mam nadzieję że Karolinka dużo nie przybrała bo chciałabym rodzic normalnie a dużego klocka nie wypchnę....

Wiecie muszę się pochwalić ze w sobotę Patrycja zaczęła chodzic, już stawia samodzielnie pierwsze kroczki z czego jestem bardzo dumna - zrobiła mamie prezent na urodziny hehe 🙂

Miłego dnia brzuszki :*- u nas słoneczko wyjrzało teraz więc pewnie jakis spacer z Młodą się szykuje po obiedzie - pewnie pojedziemy na działkę zobaczyć jak postępy w budowie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki 🙂 😘
u mnie wszystko ok prócz tego telepania po fenoterolu 🥴
poza tym z autem stoimy bo gościu już 3 tydzień wiezie to auto z Niemiec i wczoraj się wkurzyłam,pojechałam z bratem tam i zażądałam zwrotu pieniędzy,mamy je dostać końcem tygodnia,bo gościu ma wtedy wrócić z zagranicy a wczoraj widziałam się z jego żoną,która podobno nic nie wie 😮 no więc jesteśmy na ponownym etapie szukania auta z miesięcznym opóźnieniem 😮
no i pakuję torbę,zostało mi poprać ciuszki,których nie wiem ile mam i muszę poszukać no i kupić linomag i pampersy bo jak zawsze wszędzie było ich pełno to teraz,kiedy ich potrzeba to w żadnym sklepie ich nie ma 😮 no ale widziałam jakie tłoki na porodówce,więc pewnie temu 😁
nie mam czasu nawet nadrabiać tych kilku dni 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
Niunia to rzeczywiście szybko z tą budową lecicie jak już strop będziecie lać 🙂 jak w takim tepie bedziecie pracowac i pogoda pozwoli to konca czerwca pewnie spokojnie bedzie już przykryty 🙂

No co ty fundamenty zalane mielismy na jesień więc teraz zaczynamy od podbetonki i w sumie parter już bedzie.... Chcemy przykryc jakoś w wakacje a na razie koniec roboty na budowie bo się trzeba na narodziny córeczki przygotowac, pewnie dalsze roboty dopiero po urodzeniu będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂

Właśnie zabieram się za prasowanie ciuszków 🙂 Ogarnęłam troszkę dom a teraz bede się pocić przy żelazku...
Czy Was tez tak Kaczucha pobolewa? mnie boli jak np przewracam się na łóżku 🤢
jak kucam i pozniej wstaje to jakby ciągnęła mnie do dołu ....
jest to normalne???
Wczoraj wieczorem swędziało mnie całe ciało... mam nadzieje ze to było jednorazowe bo okropne uczucie to jest.. oby to nie była cholestaza 🤢 🤢 🤢 🤢

Niunia fajnie ze budowa idzie do przodu 🙂
Kozinka 100 lat Kochana 🙂
Tysia daj znać co z Tobą... może to juz tuż tuż ???
Maja dobrzre ,że idziesz do lekarza, lepiej się przebadać 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Niunia to rzeczywiście szybko z tą budową lecicie jak już strop będziecie lać 🙂 jak w takim tepie bedziecie pracowac i pogoda pozwoli to konca czerwca pewnie spokojnie bedzie już przykryty 🙂

No co ty fundamenty zalane mielismy na jesień więc teraz zaczynamy od podbetonki i w sumie parter już bedzie.... Chcemy przykryc jakoś w wakacje a na razie koniec roboty na budowie bo się trzeba na narodziny córeczki przygotowac, pewnie dalsze roboty dopiero po urodzeniu będą 🙂


Ze fundamenty już mieliście to wiem 🙂 u nas strop mówi się na wylanie własnie tego że już bedzie parter przykryty, czyli parter bedzie miał sufit a góra podłoge 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Hej Brzuchatki 🙂

Właśnie zabieram się za prasowanie ciuszków 🙂 Ogarnęłam troszkę dom a teraz bede się pocić przy żelazku...
Czy Was tez tak Kaczucha pobolewa? mnie boli jak np przewracam się na łóżku 🤢
jak kucam i pozniej wstaje to jakby ciągnęła mnie do dołu ....
jest to normalne???
Wczoraj wieczorem swędziało mnie całe ciało... mam nadzieje ze to było jednorazowe bo okropne uczucie to jest.. oby to nie była cholestaza 🤢 🤢 🤢 🤢

Niunia fajnie ze budowa idzie do przodu 🙂
Kozinka 100 lat Kochana 🙂
Tysia daj znać co z Tobą... może to juz tuż tuż ???
Maja dobrzre ,że idziesz do lekarza, lepiej się przebadać 🙂




Ja prasowałam na siedziąco bo na stojąco to by mi chyba odpadł kręgosłup 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Ani wszystkiego naj naj naj 🙂
Ja tez z nadrabianiem mam straszne zaległości których juz pewnie nie nadrobie no ale niestety tyle spraw ostatnio na głowie że nawet czasu spokojnie siąśc na kompie nie mam 😞
Autem się nie przejmuj, zdążycie załatwic ale nie powiem ze gościu ładnie w kulki leci:/
Ja ostatnio tylko znosłam ciuszki ze strychu i poukładałam częściowo w szafce żeby miec rozeznanie co trzeba dokupic ale jeszcze nic nie prałam i nie wiem kiedy się za to zabiorę bo tyle tych ciuszków jest że masakra....

Mam nadzieje że zdążę
U mnie torba nie spakowana ale liste przynajmniej mniej więcej juz napisałam co trzeba a większośc rzeczy juz mam, muszę tylko parę drobiazgów dokupic, nawet podklady mi po Patrycji zostały więc nie muszę kupowac hehe 🙂

Emi a Ty nie mów że nam szybko idzie bo Wam to chyba juz w ogóle szybko poszło jak się wprowadziliście w 1,5 roku!!!!! Podziwiam!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
niunia99 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Niunia to rzeczywiście szybko z tą budową lecicie jak już strop będziecie lać 🙂 jak w takim tepie bedziecie pracowac i pogoda pozwoli to konca czerwca pewnie spokojnie bedzie już przykryty 🙂

No co ty fundamenty zalane mielismy na jesień więc teraz zaczynamy od podbetonki i w sumie parter już bedzie.... Chcemy przykryc jakoś w wakacje a na razie koniec roboty na budowie bo się trzeba na narodziny córeczki przygotowac, pewnie dalsze roboty dopiero po urodzeniu będą 🙂


Ze fundamenty już mieliście to wiem 🙂 u nas strop mówi się na wylanie własnie tego że już bedzie parter przykryty, czyli parter bedzie miał sufit a góra podłoge 🙃


No w nam tez się tak mówi, to się musiałam przejęzyczyc czy cuś 🙂 no my właśnie strop bedziemy lać końcem tygodnia no i później się to wszystko musi odstac zeby wysechł beton pięknie - akurat bedzie przerwa zeby rodzic Karolinkę hehe 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
część brzucholki 🙂
widzę że wczoraj królował cyckowy temat 🙂 🙂
ja sie wczoraj tak dotleniłam że jak zasnęłam to nawet nie wiem kiedy a dziś rano jak wypuściłam młodego do szkoły to z powrotem do wyra i po 10tel mnie dopiero obudził 🙂
Ania sto lat 🙂
jeśli coś pominęłam to sorki ale jeszcze jakaś taka przymulona siedze 😁 idę sobie kawkę zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia szybko idzie wam naprawdę 🙂 zobacz że twój dom 2 razy większy od mojego to po pierwsze a po 2 my wzielismy ten kredyt dla młodych małżeństw i tam był określony czas do kiedy mamy sie zameldowac dlatego tak sie spieszylismy, ale przez to straciliśmy duzo pieniędzy niepotrzebnie, bo czas gonił i to co mój M. mógłby sam zrobić tylko że wiadomo że wolniej to musieli robić fachowcy aby szybciej szybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emi-rose napisał(a):
Niunia szybko idzie wam naprawdę 🙂 zobacz że twój dom 2 razy większy od mojego to po pierwsze a po 2 my wzielismy ten kredyt dla młodych małżeństw i tam był określony czas do kiedy mamy sie zameldowac dlatego tak sie spieszylismy, ale przez to straciliśmy duzo pieniędzy niepotrzebnie, bo czas gonił i to co mój M. mógłby sam zrobić tylko że wiadomo że wolniej to musieli robić fachowcy aby szybciej szybciej


no u nas własnie chcemy robic jak najwięcej sami żeby taniej było i wiadomo ze to dłuzej schodzi no ale pieniążków więcej w portfelu zostanie! Ale i tak nawet w 3 lata się nie wprowadzimy, budowa domu w stanie surowym to pikuś, kasy to dopiero trzeba bedzie żeby go wykończyc..... nawet nie chce myslec! No ale mamy gdzie mieszkac i rodzice pomagaja jak mogą więc myslę że jakoś to pójdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...