Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Czesc dziewczyny!

Oooo to sobie Verandzia polezy jesli ja zatrzymaja, moga tez puscic jeszcze do domu, ciekawe czy ma skurcze.

Ja mialam tragiczna noc, czyscilo mnie przez caly czas, ledwie sie przekrecalam z boku na bok ze wzgledu na bol brzucha, w dodatku boli mnie wzgorek lonowy jakby mial peknac na pol. Od rana mam brzuch jak kamien, nie wiem co jest grane, tak jeszcze nigdy nie mialam. Nie moge chodzic tak mnie boli krocze i ciagnie brzuch 🥴 Zaraz wezme nospe bo nie podoba mi sie takie cos, mam nadzieje, ze nie szykuje sie juz do porodu. 🥴



ojjojoj Wiola, oszczędzaj się dzisiaj , bo groźnie brzmi to co napisałaś :/
Mnie tak wczoraj bolało krocze .... łaziłam jak kaczka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Czarna a spinal Ci sie brzuch przy wstawaniu albo jakimkolwiek ruchu? Bo ja np. jak siesdz4e czy stoje to czuje taki tepy bol a jak mam sie ruszyc to zaraz boli mnie cala kaczucha i dol brzucha spina sie i ciagnie.




Dokładnie mam to samo a parę dni temu wstałam w nocy z takim bólem brzucha, leciałam do kibla i tak mnie przeczyściło ,że myslalam ze z kibelka nie zejde ☺️ ☺️ 🤔 🤔 🤢
Nospa pomogła tak ,że chociaż mogłam zasnąć.
A ból krocza tylko wtedy jak wstaję i chodzę, jak siedzę to nieczuję bólu 😮 no i spinanie brzucha tak samo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Czarna a spinal Ci sie brzuch przy wstawaniu albo jakimkolwiek ruchu? Bo ja np. jak siesdz4e czy stoje to czuje taki tepy bol a jak mam sie ruszyc to zaraz boli mnie cala kaczucha i dol brzucha spina sie i ciagnie.




Dokładnie mam to samo a parę dni temu wstałam w nocy z takim bólem brzucha, leciałam do kibla i tak mnie przeczyściło ,że myslalam ze z kibelka nie zejde ☺️ ☺️ 🤔 🤔 🤢
Nospa pomogła tak ,że chociaż mogłam zasnąć.
A ból krocza tylko wtedy jak wstaję i chodzę, jak siedzę to nieczuję bólu 😮 no i spinanie brzucha tak samo ...


Tzn. ze nie ma co panikowac skoro nie tylko mi si etak robi. Dzwonie do gin ale ma wylaczony telefon 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂Emi według mojej gin termin mialam na 30.05 z om wiec ciecie mam 8 dni wczesniej 🙂
Kasia no wlasnie takie wyciaganie maluszka z brzucha gdy sie tego nie spodziewa musi byc straszne ale co zrobic takie życie...
Ania Ty odpoczywaj a nie maratony kilometrowe strzelasz 😠
u nas gorączka ale ja sie nigdzie nie ruszam bo mi słabo w taki upał ogarne dzis troszke bo wczoraj tylko sypialnie posprzatalam 🙂moze tak kolo 18-19 wyjde na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuszki 🙂
siedze w domu póki co. Mój man pojechał na uczelnię bo kończy studia lada moment, cały dzień na wykładach i cwiczeniach. A ja od 9 do 12 sprzątałam, później posiedziałam z ciocią i bratem ciotecznym, LOOOODY były więc humor się poprawił. A teraz zabieram się za prasowanie, jest tego tyle, że aż słabo mi sie robi na samą myśl, nie muszę nawet tego oglądac. Ciuszki dla Julcia będą prane pewnie za tydzień jakoś, więc kolejna porcja prasowania będzie pewnie dla naszego malenstwa. Lubię prasowac, wiec czemu mi się nie chce tyle czasu odwlekam? oj, tak sobie myślę, że coś z grilla bym zjadła....
spacerek wieczorem będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
38 stopni w cieniu? Tego jeszcze nie bylo 😁

Vera jak tam?
Anka Ty chyba naprawde chcesz urodzic...
Wiolka ja tak samo mialam jak Ty tydzien temu i w dodatku mnie palilo w dole dziwne uczucie mialam 🤢 a z kibelka tez nie schodzilam 😁
Maly tak mnie skopal ze az sie wystraszylam 🤢 zbyt gwaltowne to bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Emi i jak myslisz ta hustawka jest warta tych pieniedzy???Ty dostalas to inna kwestia ale jak juz ja widzisz to jest godna polecenia???


Nowej bym raczej nie kupiła, bo 600 zł to mysle ze warta nie jest, ale za uzywana to 300-400 zł mozna dac, mysle ze 300 zł to jest warta, kuzynka kupiła tez uzywana i jak nowa była i jesli ta babka sprzedawała ja tylko po 1 dziecku to zobacz juz 3 dziecko bedzie sie w niej bujac i mysle ze starczy jeszcze spokojnie na nastepne 3 dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Ech no i mam jechac do szpitala pod wieczor, takmi powiedziala gin, mam nadzieje, ze mnie nie zostawia, wezme tylko jakas pidzame, kapcie i recznik. Dzisiaj ma dyzur lekarz ktory ma mi robic cc wiec super. Brzuch mam znowu twardy 😞


Wiola informuj na bierzaco, bedzie dobrze, a co z Majeczką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...