Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wróciłam, zdjęcia nie mam, ale za to po podglądałam małą. Hania waży już 2900 i jest ułożona już główkowo. Wszystko jest w najlepszym porządku jutro jadę na KTG 🙂 Lekarz powiedziała że za 2 tygodnie mogę już rodzić 😁
A lekarz oceniła moją ciążę na 35 tydzień 🙂

Anett może nasiadówki z tantum rosa pomogą.

Idę obiad szykować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hehe Aneta to juz przyszedl ten czas dla cory ze trzeba sie golic 🙂 sprobujcie moze te nasiadowki z tamtum rosa slyszalam ze dobre sa. Ja nie pamietam kiedy pierwszy raz sie golilam tam ale pamietam jak nogi pierwszy raz golilam jako nastolatka to tak sie zacielam ze kilka tyg mialam slad przy kostce. Teraz sobie nie wyobrazam zebym wogole sie nie golila "tam" i na nogach bo czuje sie zarosnieta i nieseksowna 😁 😁 😁 chociaz z brzuchem to juz tak sie nie chce meczyc ale przed kazda wizyta u lekarza trzeba sie zrobic na "bostwo" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zraaz jedziemy zamowic meble chyba 😉) I sama nie wiem czy wziac nadstawke na szafe, czy taki kolejny komin regalowy... 🙂)

Ehhh a z tym mieszkaniem to juz wogole, musze sie zabrac za to wszystko, bo tak sie wydaje a tu czasu coraz mniej i niedlugo zima nas zastanie ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
DorotaK napisał(a):
midorada, jak humorek? poprawił się?


Eh... Juz lepiej. Pospalam troche, ale pogoda wciaz dobiajaca... 🤢 🤢 Dzieki Dorotko za troske - bardzo mi milo 😘 😘


Jeszcze momencik i będziesz miałą swojego szkraba przy sobie, to i humorek będzie lepszy 😁 Jesteśmy tu też od tego, żeby się wspierac i troszczyc o siebie, nie tylko wymieniac się przepisami kulinarnymi i robic sobie smaka na różne cudeńka do zjedzenia 😁 Ale drzemka jak najbardziej wskazana. Ja nie wyłączyłam buzika z wczoraj i obudzona już jestem od 6.45 - masakra jakaś. NIe udało mi sie już zasnąc.

A ja dziś w sumie tylko poczłapałam do sklepu i tak się zmachałam, że nie wiem. Przesiedziałam w łóżku cały dzień, oprócz wkurzającej akcji z listonoszem (opisana na fb), teraz muszę podgotowac jakis obiad. Miałam tez wziac się już za pranie dla Juleńki, ale jakoś znów mi nie wyszło. Mamy w domu taki bałagan, bo nagromadzonych wiele niepotrzebnych rzeczy, a jakoś nie możemy się zmobilizowac, zeby wszystko niepotrzebne powywozic do teśció na strych. Mamy tylko jeden pokój, wiec ciezko się pomiescic, zwłaszcza jak teraz łóżeczko stoi na środku i łóżko rozłożone bo ja dużo poleguję. Ale jak juz powywozimy, to ruszam do mega prania i prasowania - już się nie mogę doczekac przekładania i układania rzeczyków dla małej. Ale ja sama gigantycznej szafki z książkami nie opróżnię, nie ma opcji. Muszę Bartka zmobilizowac, ale ma w piątek ważny egzamin z psychologii więc zakuwa ostro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
My zraaz jedziemy zamowic meble chyba 😉) I sama nie wiem czy wziac nadstawke na szafe, czy taki kolejny komin regalowy... 🙂)

Ehhh a z tym mieszkaniem to juz wogole, musze sie zabrac za to wszystko, bo tak sie wydaje a tu czasu coraz mniej i niedlugo zima nas zastanie ;//


Oj czas pędzi jak szalony, zleci nie wiadomo kiedy. Lepiej się już zabrac na spokojnie za pewne rzeczy jak można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po lekarzu 🙂
wchodzę na fotel,lekarz ogląda moje krocze i mówi-pani zaraz rodzi 🤪 nie wiem co to znaczy u niego zaraz,ale już mnie nie umówił na wizytę...mam zaklepaną wizytę 11 czerwca czyli dzień po terminie gdybym nie urodziła 😉 kanał otwarty bardziej niż ostatnio,czyli postęp 🤪
poszłam do kumpeli na kawę,wzięłyśmy dzieci na spacer,brzuch boli jak nie wiem co,stawia się jak szalony i w dodatku znowu zeszła ze mnie kolejna dawka śluzu,więc pewnie wszystko idzie w jedną stronę...
aaa no i mogę rodzić bez obaw 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokaldnie... a jeszcze z tymi urzedami, to ju wogole.. oni na odpowiedz na pismo zawsze maja czas..;//
A chce podpytac czy istnieje mozliwosc przestawienia pieca kaflowego na koszt administracji...
bo sie dowiedzialam, ze to jedynie 2500tys...

A chcialabym zeby to bylo zrobione przed malowaniem....

Kozinka no to super 😁 Choc wytrzymaj do skonczonego 37tc ;D Ale fajnie, ze i u Ciebie juz tuz tuz 😁
A rozwarcie czy cos mowil Ci ile nasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
ja po lekarzu 🙂
wchodzę na fotel,lekarz ogląda moje krocze i mówi-pani zaraz rodzi 🤪 nie wiem co to znaczy u niego zaraz,ale już mnie nie umówił na wizytę...mam zaklepaną wizytę 11 czerwca czyli dzień po terminie gdybym nie urodziła 😉 kanał otwarty bardziej niż ostatnio,czyli postęp 🤪
poszłam do kumpeli na kawę,wzięłyśmy dzieci na spacer,brzuch boli jak nie wiem co,stawia się jak szalony i w dodatku znowu zeszła ze mnie kolejna dawka śluzu,więc pewnie wszystko idzie w jedną stronę...
aaa no i mogę rodzić bez obaw 😜


Wyścig o trzecią pozycję urodzenia maluszka wśród naszego grona widac trwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
No dokaldnie... a jeszcze z tymi urzedami, to ju wogole.. oni na odpowiedz na pismo zawsze maja czas..;//
A chce podpytac czy istnieje mozliwosc przestawienia pieca kaflowego na koszt administracji...
bo sie dowiedzialam, ze to jedynie 2500tys...

A chcialabym zeby to bylo zrobione przed malowaniem....

Kozinka no to super 😁 Choc wytrzymaj do skonczonego 37tc ;D Ale fajnie, ze i u Ciebie juz tuz tuz 😁

A rozwarcie czy cos mowil Ci ile nasz?

nie mówił ile ale pytał,który doktor mnie badał na izbie (pewnie ta informacja była mu potrzebna żeby określić rozmiar palca 😁 😁),ale ja wybuchnęłam śmiechem,jak ledwo co weszłam na fotel,rozkroczyłam nogi a ten patrzy i mówi,że poród za chwilę 😁
a po badaniu stwierdzil,że kanał postępuje z otwarciem tyle,że nie powiedział jak bardzo,w sumie to czułam,bo już dwa razy odeszło mi dużo śluzu na raz,tak na oko po łyżeczce,a dzisiaj po badaniu i krótkim spacerze kolejna dawka,więc pewnie jest teraz bardziej otwarty niż do południa na badaniu 🤪
ale skoro mogę rodzić to ok,wpisane mam,że skończyłam 36 tygodni,więc git 😜
no i teraz na już muszę mieć spakowaną torbę,bo narazie wszystko leży obok niej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Czyli masa tez ladniutka 😉)
To oczekiwanie jest niesamowite....

a z mojego oczekiwania na meza zaraz mnei krew zaleje...;//

ja tam staram się o tym nie myśleć,bo z tego co on mówił,to wygląda na to,że w każdej chwili to może być,a takie czekanie i doszukiwanie się objawów to jest najgorsze,dlatego przyjęłam do świadomości,przygotuję się do końca i potem postaram się o tym zapomnieć 🙂 a jak nadejdzie czas to nadejdzie 🙂
póki co mam obserwować skurcze itd... tylko,że może być i tak,że przenoszę jak mi wszystko się zatrzyma w miejscu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota - z tym wyścigiem dobrze powiedziane 😁 😁 🤪 🤪

Ania - to mała fajnie juz sobie waży 🙂 coś mi się wydaje ,że już niedługo nadejdzie Twój moment 🙂

Wiolka - kupilam te osłonki standard :/ zobaczymy , jak nie to kupie małe , kosztowały w sumie 18zł .Mi sie wydawało ,że małe to takie specjalne to małych cycków 😁 😁a standard do normalnych, a jak ja mam miseczke C, a z pokarmem napewno bedzie D , to myślałam ze standard beda dobre.


Mam pytanko do spakowanych dziewczyn, czy macie juz spakowane osłonki i smoczki i czy macie już je wyparzone??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahah Czarna dobra jestes z ta wielkoscia cyckow i nakladek. Ja sie wlasnie pakuje i nie wyparzam ani oslonek, ani smoczkow ani laktatora bo i tak przed samym uzyciem trzeba to bedzie powtorzyc wiec po co.

Moja Maja ma temperature i jest niemozliwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hahah Czarna dobra jestes z ta wielkoscia cyckow i nakladek. Ja sie wlasnie pakuje i nie wyparzam ani oslonek, ani smoczkow ani laktatora bo i tak przed samym uzyciem trzeba to bedzie powtorzyc wiec po co.

Moja Maja ma temperature i jest niemozliwa 😞



Biedna Maja - życzę zdrówka Małemu Loczkowi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny a ja dzis caly dzien w lozku nie liczac tego ze troche posiedze przy kompie. Mam ochote na cos do zjedzenia ale na wszystko co jest mnie mdli 🥴 🥴 zjadlabym rosol ale nie ma kto ugotowac a i tak warzyw nie mam.

Wiolka wspolczuje temp u Majki.
Ania ty to scigasz sie z Aneta o 3 miejsce w tabelce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...