Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
dzięki Aniu, intuicja podpowiada mi ze nic sie nie stało, jeśli coś mnie zaniepokoi to pojadę na izbę, a jak będzie ok to i tak w razie co pujde do nas do osrodka w poniedziałek. moja teściowa z moim M też spadła ze schodów w 38 tyg i za 2 dni urodziła 🙂


To moze u ciebie tez przyspieszyc porod, czyzbys chciala byc zaraz w kolejce po Tysi? No w sumie i tak na ciebie teraz kolej 😁

ha ha to by była niespodzianka 🙂
też w poniedziałek mam wizytę 🙂
ciekawe czy ostatnia czy nie,zależy od tego lekarza,ale w pierwszej ciąży byłam też początkiem 37 tygodnia i kolejną wyliczyli mi za 2 tyg w 39 tygodniu,ale już zamiast do poradni trafiłam na porodówkę 😁
a teraz jak mi wpisze 36/37 tydzień i każe przyjść za dwa tygodnie to wtedy będę już na dniach i mogę też nie dotrwać 😁chyba,że z racji mojego otwartego kanału każe się pokazać wcześniej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
dzięki Aniu, intuicja podpowiada mi ze nic sie nie stało, jeśli coś mnie zaniepokoi to pojadę na izbę, a jak będzie ok to i tak w razie co pujde do nas do osrodka w poniedziałek. moja teściowa z moim M też spadła ze schodów w 38 tyg i za 2 dni urodziła 🙂


To moze u ciebie tez przyspieszyc porod, czyzbys chciala byc zaraz w kolejce po Tysi? No w sumie i tak na ciebie teraz kolej 😁

ha ha to by była niespodzianka 🙂
też w poniedziałek mam wizytę 🙂
ciekawe czy ostatnia czy nie,zależy od tego lekarza,ale w pierwszej ciąży byłam też początkiem 37 tygodnia i kolejną wyliczyli mi za 2 tyg w 39 tygodniu,ale już zamiast do poradni trafiłam na porodówkę 😁
a teraz jak mi wpisze 36/37 tydzień i każe przyjść za dwa tygodnie to wtedy będę już na dniach i mogę też nie dotrwać 😁chyba,że z racji mojego otwartego kanału każe się pokazać wcześniej 🥴


No nie dziewczyny troche przystopujcie 🙂 Teraz czas na Emi potem na Anete jesli sie nie myle. MOwie zerkajac na tabelke 😁

A mam pytanie nie kojarze Marty89 kto to jest bo chyba sie juz nie udziela u nas? Czy przegapilam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od nas ale się nie udziela,jak wiele innych dziewczyn,o których pamiętam,ale niestety nie wiadomo co u nich 🥴
ja się nie spieszę z dzidzią 😉 zastanawiam się tylko czy po tej wizycie będzie kolejna czy powie mi,że ciąża donoszona i następna wizyta na porodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
ja już niby miałam swoją ostatnia wizytę ale w takiej sytuacji idę w poniedziałek ale nie do swojego gina tylko do nas do osrodka aby tylko sprawdzić

no bo właśnie z tego co wiem,to niektórzy lekarze po 37 tygodniu już nie umawiają na wizyty jak jest wszystko ok,ciekawe czy mój też do takich należy 🙂 w sumie mogłabym jeszcze wizytę mieć,bo zawsze po badaniu wiem na czym stoję,a nie tak w ciemno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Aneta ma cesarkę 22 mają o ile sie nie mylę więc teoretycznie jest prze de mną 🙂


Haha to sie okaze 🙂 dobra ide spac bo znowu glodna sie robie a jadlam juz kolacje 😁

ja też lecę bo zjadłam,a głód dalej ☺️ no i mam taki cholerny ucisk na pęcherz,że chodzę co chwilę po parę kropel popuścić a siedzę dość długo przy tym na wc i czekam na cud,a co wstanę to znowu zaboli jakby pęcherz pełny i powrót na wc ☺️ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że większość z nas w poniedziałek ma wizytę 🙂
Mo lekarka na ostatniej wizycie wyznaczyła 2 co 2 tygodnie.
Mała uwiera mnie w prawy bok, że aż boli i nie chce się obrócić, chyba zjem coś co by się poruszała bo mam taką gule po prawej stronie.

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Myślę Aniu ze Ty będziesz jeszcze miała wizytę po tej teraz, a jak nie to popros gina by Ci jeszcze wyznaczył byś sie nie denerwowała 🙂

ja się już nie denerwuje,dochodzę do tygodni w których dziecko może się powoli zbierać na drugą stronę brzuszka,więc jest ok 🙂 tylko wolałabym wiedzieć czy np. rozwarcie się robi itd...myję się po 3 razy dziennie bo kanał otwarty to łatwo o infekcję i dlatego wolałabym wiedzieć czy tam na dole wszystko jest ok żeby nie było niemiłych niespodzianek przy porodzie 🙂
no i ciekawe czy kanał otwarty jest bardziej...może bo dzisiaj rano obudziłam się mokra,potem znowu śluzu ze mnie wylazło...kto wie czy to nie czop na raty,bo przed wizytą na izbie też miałam taki śluz i się okazało,że kanał się otworzył na palec...może teraz jest na dwa palce 😜 😁
ale to zależy od rozmiarów palca lekarza 😁 bo w szpitalu był jeden taki który palec miał jak kiełbasa gruby,więc on to chyba tylko pełne rozwarcie stwierdza 😁
a z ciekawości weszłam na necie sprawdzić ile to jest 1 palec i pisze,że 2cm... nie chce mi się wierzyć,że mam taki postęp 😉 oby tylko nie szło za szybko,bo jak to będzie jak zrobi mi się pewnego dnia pełne rozwarcie a skurczy nie będzie mocniejszych bo jeszcze leki mam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka czasem i 2cm rozwarcia w drugiej ciazy moga byc juz okolo 25tygodnia ciazy...choc trzeba wtedy miec na uwadze, czy taka natura czy nie potepuje...

A co do kanalu, dopoki nie ma peknietego pecherza plodowego, to nie ma wiekszego ryzyka zakazenia, przez to, ze masz rozwarcie... wiec z tym myciem nie przesadzaj 🙂 bo zaraz dojdzie do tego, ze zmyjesz naturalna flore bakteryjna i dojdzie w wyniku tego do infekcji ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas słonecznie ale chłodno 🥴
sandra ja się myję często bo mnie swędzi,lekarz mówi,że tam infekcji nie ma ale jak tylko się troszkę przypocę to zaraz mnie piecze tam ☺️ dlatego nie chcę sobie narobić jakiegoś zapalenia bo swędzieć bez powodu nie powinno 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa, no chyba, ze...
moze krocze juz troszke obrzekniete i sobie bielizna podrazniasz ;//

Ale wiesz, jak to jest, czeste mycie skraca zycie 😉) Kazdy ginekolog ci to powie 😉) hehe...
Wiecie o co chodzi? Nie, zeby sie nie myc 😉 Ale jakby nie patrzec to do krocza najlepsza zwykla woda.. choc tez uzywam preparatow do mycia krocza.. ale one niestety wyplukuja dobra flore bakteryjna i jakby ktos mial sklonnosci do grzybic pochwy, to wogole nie ma opcji, zeby uzywal tego typu preparatu...

A my czekamy na kuzyna i doczekac sie nei mozemy ;/// Msza sei zaczela 10 30, wiec duza czesc nas ominie 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

my od wczoraj walka z pokoikiem (drzwi meeeega zajebiście wyglądają 🙂 🙂 🙂 🙂 ) teraz malowanie i tapetowanie ale idzie wolno bo pierwszy raz robimy a robimy sami....co prawda jest tak jak Wiola i Aneta piszą że siedzą a chłopy działają....to i ja siedzę i jest mi mega dziwnie że za bardzo nic nie mogę pomóc...wczoraj choć pokoik Marcycha wysprzątałam ale kręgosłup od razu dał o sobie znak 🤢 🤢 🤢

Sandra odpoczynek Ci się należy więc korzystaj no i trzeba plusów szukać 🙂 może więcej tutaj z nami posiedzisz 🙂
Emi....gapciaku kurcze uważaj na siebie....dobrze że nic się nie stało

Justyna 🙂 super że już w domku 🙂 ależ Ci zazdraszczam 🙂

ja przy moim nie mogę nic już mówić na temat tego że do 38 tyg jak donoszę to niech sie dzieje co chce...bo on się wkurza że mam przestać że mam donosić do końca....hehehe to ja mu na to: to sobie przyczep 5kg worek z wodą i wszystko z tym rób to pogadamy czy tez byś nie chciał już mieć tego za sobą....ale wam mogę powiedzieć 😁 że też już czekam do tego 38tyg 😉 mi mija 22.05 i wtedy właśnie mam wizytę i gina i będzie pobierał mi na tego paciorkowca

miłego dzionka wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...