Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hi 🙂

nie było mnie tu parę godzin a tu takie wieści 🙂 🤪 zaczynamy się rozpakowywać 🙂
Wiolka ale mnie zaskoczyłaś 🙂 🙂 🙂 to fajnie już za 4dni będziesz miała swoją Małą Kruszynkę 🙂 nie mówię już o Anetce 🙂 no i czekamy jeszcze na Emi bo tez już tuż tuż i Katia zresztą też 🙂 ALE WAM ZAZDROSZCZĘ 😞 😞 😞 😞 ja tez chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się w 2paku 🙂
skurcze mam dzisiaj przez cały dzień co kilka minut i jak chwyci to trzyma przynajmniej z pół minuty i dłużej niektóre też,ale nie są bardzo dokuczliwe,to znaczy,że albo czuję nieprzyjemny skurcz ale nie boli,albo boli tak,że da się wytrzymać 😉
jutro pewnie będziemy poza domem,więc jakbym się nie odezwała to znaczy,że mnie nie ma 🙂 gdyby coś się działo to dam znać przez tel 🙂
ale skoro chodzę cały dzień z takim skurczami to jeszcze pochodzę,bo nie są porodowe,więc jak nie jutro to odezwę się na brzuszku w pon 🙂
miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny Aneta i wiola fajnie macie ze juz tuz tuz bedziecie mialy swoje skarby na swiecie.
Czarna moja sie nie spieszy a do terminu jeszcze 3 tyg wiec pewnie sobie poczekam. Nie mam zadnych objawow na zblizajacy sie porod moze raz dziennie lekko zaboli podbrzusze ale to takie tylko na pare sekund i przechodzi.

Dzis rano pojechalam do galerii odwiedzilam kolezanki z pracy a potem prosto z galerii pojechalam do tesciow. Autobus nam sie zepsul i musielismy z dobre 20min jak nie pol godz czekac za kolejnym zastepczym, ale jakos w koncu dotarlam na miejsce 🙂

Dowiedzialam sie ze meza kuzyn zostal ojcem jego narzeczona miala termin na 1 czerwca a urodzila corke 11 maja. Dali na imie Florentyna 😮 😮 ale dobrze ze maja juz zdrowa core bo wczesniej Marysia stracila dwie ciaze, jedna poronila z blizniakami a druga musieli przerwac w 25tc bo mala i tak by nie przezyla za duzo wad genetycznych miala. Teraz w koncu ciesza sie skarbem 🙂
Ja ciagle czekam i mam nadzieje ze po nastepnym weekendzie cos sie w koncu u mnie ruszy. Lece spac Buziaki i do jutra 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
melduję się w 2paku 🙂
skurcze mam dzisiaj przez cały dzień co kilka minut i jak chwyci to trzyma przynajmniej z pół minuty i dłużej niektóre też,ale nie są bardzo dokuczliwe,to znaczy,że albo czuję nieprzyjemny skurcz ale nie boli,albo boli tak,że da się wytrzymać 😉
jutro pewnie będziemy poza domem,więc jakbym się nie odezwała to znaczy,że mnie nie ma 🙂 gdyby coś się działo to dam znać przez tel 🙂
ale skoro chodzę cały dzień z takim skurczami to jeszcze pochodzę,bo nie są porodowe,więc jak nie jutro to odezwę się na brzuszku w pon 🙂
miłej niedzieli 😘


Aniu to daj znac jakby sie cos u ciebie ruszylo i na porodowce bys wyladowala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
melduję się w 2paku 🙂
skurcze mam dzisiaj przez cały dzień co kilka minut i jak chwyci to trzyma przynajmniej z pół minuty i dłużej niektóre też,ale nie są bardzo dokuczliwe,to znaczy,że albo czuję nieprzyjemny skurcz ale nie boli,albo boli tak,że da się wytrzymać 😉
jutro pewnie będziemy poza domem,więc jakbym się nie odezwała to znaczy,że mnie nie ma 🙂 gdyby coś się działo to dam znać przez tel 🙂
ale skoro chodzę cały dzień z takim skurczami to jeszcze pochodzę,bo nie są porodowe,więc jak nie jutro to odezwę się na brzuszku w pon 🙂
miłej niedzieli 😘


Aniu
uważaj na siebie i nie chodź po górach 🙂 bo jeszcze nie zdążysz zejść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ja już bez tabletek,w poniedziałek kończę 37 tydzień i zaczynam 38 więc już spokojnie mogę 🙂 jeśli takie bóle i skurcze będą się utrzymywać to napewno nie będę leżeć tylko postaram się przyspieszyć to i mieć za sobą 🙂 w końcu miałam dotrzymać do 20 maja a to już jutro 🤪
odezwę sie w poniedziałek,a gdyby się działo coś to napewno poślę smsa 🙂
trzymajcie się,a jakby któraś miała się niespodziewanie rozpakować to życze powodzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski,

Wiolka jak masz fajnie!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Jak tez tak chce!!!!!!! To w tym tygodniu dwie z nas beda mamami - po raz drugi zreszta 😁 😁 Jeny ale Wam zazdroszcze.
Ja sie mecze z moim brzucholem, spac nie moge, kazda pozycja niewygodna, a maly za zadne skarby swiata nie chce wyjsc. Zostalo mi tylko 12 dni!!! 🥴 🥴 Oczywiscie objawow zblizajacego sie porodu kompletnie brak 🤢 🤢
Kozinka daj nam znac koniecznie jakby cos zaczelo sie dziac. Ty teraz bez tabletek to nie znasz dnia ani godziny. Jeszcze urodzisz przed dziwczynami - ale by bylo 😁 😁 😁
Emi czekamy na relacje z urodzin taty i jego reakcji na tort. 😉 😜
Tysia sliczny Twoj Adasiek... Taki malutki szkrabik... 🙂

W ogole tak jakos malo wczoraj pisalyscie. Chyba wiekszosc gdzies wybyla na weekend...
Trzymajcie sie laseczki... Zerkne do Was wieczorkiem. 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry laski!

Cala noc mecza mnie biodra, musialabym chyba spac podwieszona jak nietoperz, zeby mnei nic nie bolalo no ale juz tylko troszke! 🤪 Troche w szoku jestem , wiecie? Jakos do mnie nie dochodzi jeszcze 😮 🙃

Ciagle zachodze w glowe jakby tu rozwiazac kwestie starszej corci bo jak sie przeniose z mala do 2 pokoju to moze sie czuc opuszczona, przez tydzien mnei nie bedzie w domu a przeciez nigdy jej nie zostawialam nawet na 1 dzien. Wyjdzie chyba na to ze pierwsze pare dni bedziemy spac wszyscy razem w 1 pokoju, najwyzej jedna druga bedzie budzic, w koncu maz bedzie w domu to mozemy troche poszalec w nocy 🙃 🙃 🙃 😉 😜

Dzisiaj jedziemy na urodziny kolerzanki, zeby mloda troche pojezdzila na kucykach pony albo chociaz je zobaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry urodzinki taty sie udały najadłam sie jak dziki bak, torta jak tato zobaczył to cieszył sie jak dziecko ze ma chociaż raz murzynkę i udawał ze całuje ja po kaczusce i masuje cycusie he he 🙂 w smaku też torcik niczemu sobie 🙂
u mnie wczoraj pojawiły sie delikatne bóle promieniujace od krzyża ale szybko przeszły i dalszych oznak porodu nie ma, ja coś czuje ze u mnie to na wywoływaniu sie skończy.
Wiola super ze tak szybko masz cc w tym tygodniu kolejne dwa skarby:*
U nas gorąco stopy już zaczynaja puchnac. Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Dzien dobry laski!

Cala noc mecza mnie biodra, musialabym chyba spac podwieszona jak nietoperz, zeby mnei nic nie bolalo no ale juz tylko troszke! 🤪 Troche w szoku jestem , wiecie? Jakos do mnie nie dochodzi jeszcze 😮 🙃

Ciagle zachodze w glowe jakby tu rozwiazac kwestie starszej corci bo jak sie przeniose z mala do 2 pokoju to moze sie czuc opuszczona, przez tydzien mnei nie bedzie w domu a przeciez nigdy jej nie zostawialam nawet na 1 dzien. Wyjdzie chyba na to ze pierwsze pare dni bedziemy spac wszyscy razem w 1 pokoju, najwyzej jedna druga bedzie budzic, w koncu maz bedzie w domu to mozemy troche poszalec w nocy 🙃 🙃 🙃 😉 😜

Dzisiaj jedziemy na urodziny kolerzanki, zeby mloda troche pojezdzila na kucykach pony albo chociaz je zobaczyc 🙂


Wiolka musze przyznac, ze masz z Majka nie lada problem... 😞 Obawiam sie, ze corcia moze czuc sie odrzucona jesli teraz, nagle przeniesiesz ja do drugiego pokoju, a za kilka dni nowy domownik sie pojawi... 😞 😞 Moja kuzynka miala dokladnie taka sama sytuacje. Jej synek spi i urzeduje w swoim pokoju juz od 2 miesiecy. Nie chciala by dziecko ktore bylo dotychczas jedynakiem przechodzilo traume... Koniec koncow kazde dziecko jest inne - jedne dobrze ptzrchodza takie zmiany inne gorzej. Jestem pewna, ze ostatecznie znajdziecie jakies rozsadne rozwiazanie.
Bawcie sie dobrze na urodzinkach

Teraz na serio juz znikam. Slysze juz, ze rodzinka na nogach.
papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
Emi sniłas mi sie dzis ze leżalysmy w szpitalu i w sklepiku szpitalnym kupowalysmy parowki i pomidory 😁 😁 😁
i znowu noc nie przespana przez nos ja jestem ciekawa jak oni mnie na stole poloza przeciez ja sie udusze 🥴
Tysia no to Adaś bardzo ladnie spiocha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry urodzinki taty sie udały najadłam sie jak dziki bak, torta jak tato zobaczył to cieszył sie jak dziecko ze ma chociaż raz murzynkę i udawał ze całuje ja po kaczusce i masuje cycusie he he 🙂 w smaku też torcik niczemu sobie 🙂
u mnie wczoraj pojawiły sie delikatne bóle promieniujace od krzyża ale szybko przeszły i dalszych oznak porodu nie ma, ja coś czuje ze u mnie to na wywoływaniu sie skończy.
Wiola super ze tak szybko masz cc w tym tygodniu kolejne dwa skarby:*
U nas gorąco stopy już zaczynaja puchnac. Miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj laski 🙂

Ja wczoraj dzień spędziłam z mężem w gdańsku na shoppingu.. krzyż od chodzenia mnie tak bolał, że myślałam, że się położe i nie wstane 😮

ale dla Poli już jest wszystko 🙂 juuupi 🙂
Nawet wpadliśmy do Lilou i mąż zakupił dwie bransoletki 🙂 jak stwierdziła jedna od niego i Poli na Dzień Mamy ☺️ a drugą dostanę na urodzinksy 😁 😁
Jeszcze wieczorkiem byliśmy na koncercie organizowanym przez miasto - Ryśka Rynkowskiego 🙂 wzięliśmy moją mamę i git malina, ale komary cięły jak szalone 😠 😠 😠

WIola ale super info 🙂 to nas mile zaskoczyłaś 🙂
Anetka to już pojutrze!!!! Ps. Śliczny kącik dla Oskarka 🙂
ależ Wam zazdroszcze 😘 😘 już Wasze Misie będą z Wami 🙂

Emi tort czadzio, zdolna z Ciebie bestia i t w 9tym miesiącu ciąży.. 🤪 🤪 dziki szał 🙂
Tysia dziś śliczna pogoda, to pewnie pośmigacie z Adaśkiem, co nie?

U nas dziś szykuje się upał 🙂 Wybieram się z kumpelą na lody 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczadzieć idzie z Wami tyle piszecie 😜
Zauważyłam ostatnio u siebie coraz częstsze skurcze, piekący ból od pępka w dół i stawianie się brzucha. Byłam ba KTG ale wszystko w normie, 29 maja kolejna wizyta u ginekologa. Myślę że te skurcze to z nerwów bo w przyszłym tygodniu mam kolejna rozprawę w sądzie Pracy z moim pracodawcą. Na szczęście nie muszę na niej być, wystarczy obecność mojego adwokata. Sędzina sama powiedziała na ostatniej rozprawie, że powinnam stresów unikać i przesłucha mnie gdy urodzę 🙂

Anett, Wiola ale wiadomości już w przyszłym tygodniu będziecie miały swoje Skarby poza brzuszkiem 🙂
Tysia ciekawe jak długo Adaś taki grzeczny będzie, życzę by ja najdłużej 🙂
Emi torcik świetny 🙂

Idę obiadek powoli szykować. Przez te opuchnięte ręce jestem taka niezdara że wszystko mi leci a czynności które zajmowały mi chwilkę teraz trwają w nieskończoność.

Udanej niedzieli 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki,
wyjechaliśmy na weekend z Warszawy, siedzimy sobie 20km od niej w Sulejówku. Komary szaleją, nie nadążam się opędzac. Rozłożyliśmy dzis na dworzu łóżeczko przenośne i wystawiliśmy karetę dla małej - niech się wszystko wietrzy, bo pogoda sprzyja takim akcjom. Mam straszną chec na kiełbaskę z grilla, ale kiełbaski w domu brak, a chęci pójscia do sklepu niewielkie zdaje mi się. U mnie nic ciekawego poza tym, więc sie odmeldowuję.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...