Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hello 🙂


Ja już po obiadku, wybieram się na spacerek 🙂
śniły mi się takie pierdoły ,że szok 🤪
Ze wybudziłam się z narkozy i nawet nie wiedziałam ze zrobili mi cc !!!
W dodatku leżałam na sali niewyremontowanej, starej szarej, z 2 babkami, z czego jedna paliła w łózku papierosy 😁 😁 😁
skończyło się na tym ,jak posłałam Męża żeby zobaczył wogóle nasze dziecko
i zeby chociaż zrobił mu zdjęcie ,
chciałam chociaż wiedzieć jak wygląda, bo się ruszyc nie umiałam i tyle z mojego snu 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej my tez dzis spacer zaliczylismy maly i wstapilismy na lody teraz dzien nam mija tak spokojnie ze az nudno. Siedzimy muzyki sluchamy i ksiazki czytamy nic sie nie chce robic.
Juz jedna drzemke przed poludniem zaliczylam nie bede sie teraz klasc bo jak usne to znowu bede nie przytomna chodzic. Chyba namowie jeszcze mojego na maly spacer chociaz widze ze nie chce mu sie za bardzo
Milego popoludnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój jakos nie daje się namówic na żaden spacer, mimo, że rano obiecał.... A ja nie chce siedziec całe dnie w domu, jeszcze się nasiedzę... Kurcze, to już ostatnie podrygi, żeby się gdzies ruszyc na spokojnie, bez dzidzi, powolutku, a my siedzimy, wlasciwie kto siedzi to siedzi, niektórzy śpią bo są zmęczeni. A ja mimo tego że cały czas cos mnie boli, kuje albo przeszkadza czy uwiera, jeszcze bym poczłapała. Chyba zaraz ucieknę do jakiegoś sklepu podjadę, bo mam tak bardzo ochotę na grilla a nie ma co na tego grilla zarzucic dzis... nie jest mi teraz najweselej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym banana z grilla z czekoladą zjadła 🙂

Bitwa z prasowaniem wygrana, dziś poszła ostatnia partia-śpiochy, body, kaftaniki poprasowane i leżą czekając aż Hania je ubierze. Sama zaczęłam powoli szykować wyprawkę do szpitala dla siebie i małej 🙂

Ostatnie pranie to pościel małej, ale prasowanie mnie nie obchodzi bo to zadanie mężowatego 🙂
Na sam koniec zostawiłam sobie sukienunie do wyprania- te sama chcę wyprasować 🙂
Ehhh za dobre serce mam bo mąż sam miał wszystko prasować, ale wyszło tak że na raty większość sama poprasowałam.
Siedzę teraz i czekam na męża aż wróci z pracy to na spacer pójdziemy.
Pogoda wprost wymarzona do puchnięcia :/

Idę zjeść arbuza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj drugi raz nie dal namowic sie na spacer ale za to poszlam sama do sklepu po lody, jakies chipsy i twixa. Loda zjadlam, twixa zjadlam i wypilam pol szkl Coli i zgaga piecze. Zaraz cos w necie bede szukac co moze jeszcze mi pomoc na zgage. Mleka mam dosc a reni gowno daje...

Dziewczyny szkoda ze nie jestesmy z jednego miasta wybralybysmy sie taka grupa ciezarnych na spacer, to by sie ludzie dopiero dziwili 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widze dziś większość leniuchuje 🙂
Mój mąż dziś zabrał mnie i mamę nad jezioro do Iławy na Mazury 🙂
jak miło i wesoło spędziliśmy czas 🙂

oczywiście zjedliśmy pysznie, ja jeszcze lody wtryniłam 🙂
teraz leniuchowanie w domciu 🙂
mama dała nam ogóry małosolne 🙂 mniam mniam mniam 🙂

miłego wieczorku mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Ja bylam caly dzien poza domem, Maja pojezdzila na kucyku, pobawila sie z dzieciakami a mamusia sie opychala 😉 😉 😉 😜

Najlepsze ze byla tam laska, ktora miala pol roku temu cesarke i okazuje sie ze sporo sie pozmienialo, otoz zniczulenie zewnatrzoponowe a nie podpajeczynowkowe, na 2 dzien trzeba wstac a nie 3 i najlepsze,ze mala dostane do cyca od rzu na 2 dzien i beda ja przynosic do karmienia a nie dawac sztuczne mleko jak majce!! Aaaaa i jak bede dobrze dochodzila do siebieto puszczaja 5dnia! Bosko 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Ja bylam caly dzien poza domem, Maja pojezdzila na kucyku, pobawila sie z dzieciakami a mamusia sie opychala 😉 😉 😉 😜

Najlepsze ze byla tam laska, ktora miala pol roku temu cesarke i okazuje sie ze sporo sie pozmienialo, otoz zniczulenie zewnatrzoponowe a nie podpajeczynowkowe, na 2 dzien trzeba wstac a nie 3 i najlepsze,ze mala dostane do cyca od rzu na 2 dzien i beda ja przynosic do karmienia a nie dawac sztuczne mleko jak majce!! Aaaaa i jak bede dobrze dochodzila do siebieto puszczaja 5dnia! Bosko 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Super wieści tuż przed samą cesarką. Najważniejsze, że maleństwo będzie od razu z Tobą, no i wczesniej Was wypiszą 🙂 Teraz już można w sumie odliczac godziny a nie dni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fajnie Wiolka, ze z mala mozna kontakt juz wczesniej zalapac 🙂)

My po calym dniu na dzialce wykonczone 🙂) Jutro nie ajde, nie powtorze bledu, co by mi znowu skora nie schodzila 🙂)

Bardzo ladnie sie opalilysmy i mam nadzieje, ze nie bede cierpiec jak ostatnio 🙂))

Heheh, no wiecie jak na nas sie ludzie patrzyli jak szlysmy w 5 sztuk z brzuchami 😁D

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/641/dscn4082j.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5509/dscn4082j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Pozdrawiamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Wiolka super wieści 🙂
U Reni wszystko dobrze, widziałam ją ostatnio, była na spacerku z córcią 🙂

Teraz ja po całym dniu wybieram się na spacer.
Dobranoc 🙂


A to dobrze, bo mnie zastanowiło, że milczy 🙂 Udanego spacerku, a po nim - kolorowych i spokojnych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski :*

My dzisiaj byliśmy z Adaśkiem na dwóch spacerkach 😁 potem wyrwałam się na zakupy normalnie czułam się jak dziewica orleańska 😁 bez dziecka i bez brzucha :d hahahaha nakupywałam znowu małemu pełno niezbędnych rzeczy i git malina 😁 teściowie i pra babcia Adasia wpadła więc teraz dopiero siedze i odpoczywam 😁 Mały spi od 3-5 godzin kręci się tylko jak ma mokrą pieluchę i jak głodny :d aniołek 😁 dzisiaj już ma wysypkę nieco mniejszą więc miejmy nadzieje ,że to były potówki a nie żadna skaza 😜 jutro mamy wizytę położnej pewnie jedną z ostatnich 🙂

Aneta śliczny kącik dla Oskarka jeszcze chwilka i wyjdzie maleństwo! koniecznie daj znać 🙂
Wiolka super wieści odnośnie cesarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Dobry dzien 😁
Wstawac laski 🙂 ja juz od godz nie spie i zastanawiam sie czy klasc sie jeszcze czy juz nie. Zapowiada sie dzis goracy dzien wiec zakladamy sukienki i na miasto 🙂
Buziaki

ja od 4 nie spałam,bo mąż mnie obudził jak wychodził i już nie spalam 😠 a teraz stwierdzam totalne pustki w domu i zaraz idziemy z małą po jakieś zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...