Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Praca super, szczegolnie jak dla kawalera : 🙂 A z dzieciaczkami i zona to juz inaczej..
Ale on marynarz 😁 czy pracuje na stateczku?
Az mi sie przypomniala Tunezja tegoroczna 🙂

Rowniez sluze radami jako mamusia no i przede wszystkim jako polozna 😁 Tyke ci wiem to pomoge 😁

Po 9 dniach usunelam tydzien ciazy..ehhh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Statek cargo to statek towarowy, wielki i brudny, w niczym nie przypomina wycieczkowych, pozatym wtedy maz nei mialby dla mnie wogole czasu to co mi po takiej podrozy poslubnej.

A ja się pytam gdzie to jest 😁 😁 😁 😁 😁 Ot głupia ja 😜 😜 😜 Nie wiedziałam co to za słowo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Statek cargo to statek towarowy, wielki i brudny, w niczym nie przypomina wycieczkowych, pozatym wtedy maz nei mialby dla mnie wogole czasu to co mi po takiej podrozy poslubnej.

A ja się pytam gdzie to jest 😁 😁 😁 😁 😁 Ot głupia ja 😜 😜 😜 Nie wiedziałam co to za słowo 😁 😁 😁


Hahahah spoko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
Spoko 😉 🙂 heheh ano bede pisac 🙂

Po wizycie u gina jestem nasatawiona baaardzo optymistycznie 😁 tak, wiec moze juz za 2- 3 miesiace bede z Wami przezywac 🙂

Na pewno szybko do nas dołączysz 🙂 bede za to trzymac kciuki 😉 😉 😘
Sandra a jak długo goi się rana po nacięciu krocza? Bo mnie nacinali i mam nadzieję że żadnych niespodzianek nie bedzie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
Spoko, nie bedzie problemu przy porodzie 😁

No mam nadzieję i tak mi się marzy żebym znów nacinana nie była 😉 ale to chyba nie realne, przynajmniej nie w moim szpitalu bo tam to praktycznie każda rodząca tego doświadcza ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie wiem,bo Klaudie miałam na 3600g i nie byłam nacinana ani nie pękłam może i teraz się tak mi poszczęści? bo wtedy to jak tylko urodziłam to już mnie nic nie bolało,a jednak nacięcie potem się musi goić wtedy położna mowiła,że muszę z nią współpracować to się uda ale nie zawsze trafi się na taką,zresztą nie wiem gdzie będę rodzić bo mój obecny lekarz pracuje w innym szpitalu niż wcześniej rodziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
a ja nie wiem,bo Klaudie miałam na 3600g i nie byłam nacinana ani nie pękłam może i teraz się tak mi poszczęści? bo wtedy to jak tylko urodziłam to już mnie nic nie bolało,a jednak nacięcie potem się musi goić wtedy położna mowiła,że muszę z nią współpracować to się uda ale nie zawsze trafi się na taką,zresztą nie wiem gdzie będę rodzić bo mój obecny lekarz pracuje w innym szpitalu niż wcześniej rodziłam

Widzisz to Ci się udało a u nas w szpitalu nacinają rutynowo, nie ważne czy pierworódka czy wieloródka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
podobno drugi poród jest łatwiejszy choć to tylko SŁYSZANE. jak będzie to zobaczymy w trakcie 😁 ale liczę,że te posłuchy o drugim porodzie się sprawdzą 😜

Ja też tak słuszałam choc różnie to bywa, przeżyjemy zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co,chodziłam za kapciami dzisiaj dla małej,żeby miała na zimę ciepłe,jest tyle pięknych bucików ale tylko na ozdobę,bo większość nie trzyma się nogi,kupiłam więc balerin-kapcie cieplutkie ze ściągaczami na nogę,żeby się trzymało...no i dupa bo się nie trzyma a wymienić mi nie wymienią bo to nie wada buta 😠 i jestem zła bo chciałam jej kupić fajne kapcioszki a kupiłam badziewie,w sklepi trzymały się idealnie a w domu jakby je szlag trafił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Kurcze, nie mam siły czytać co naskrobałyście na tym forum. Trochę się tego uzbierało, a ja zdecydowanie należę do leniwców (przynajmniej ostatnio).
Ależ jestem zmęczona. Od 6 rano Igor daje mi w kość, ten facet chyba nie zna żadnych granic...
Potem o 8 do przedszkola, gdzie spędziliśmy 2 godziny, bo mojej rojberki wychowawczyni mamusię na dywanik wezwała...;/
No i zakupy, odwiedziny u dziadzi i baby, no i do domu wróciliśmy dopiero o 15 (a wyszliśmy o 7.30) a po drodze złapał nas grad, a za chwile się deszcz pojawił. Potem do kościoła... chociaż tam odpoczęłam.... No i zaraz chyba idę z kumpelą na drinka (bez %)... Trzeba się odprężyć. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz takie rzeczy robią żeby zaraz nowe kupowac! Ja dla swojej też ostatnio miałam problem bo musiałam kupic ciepłe skarpetki tylko takie żeby nachodziły na gips i też nie mogłam znalesc ale w jednym sklepie się udało. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandroos napisał(a):
Ja wykonczona po zakupach... obkupilam moje dziecie...

A sprobij poprosic przy porodzie, a nuz sie uda....
Ja rodzilam nadusie bez naciecia, ale to zasluga mojej wspolpracy i super poloznej... rodzilo sie troszke dluzej, ale warto bylo 😁

A czemu dłużej??? Jak sobie przypomnę wstrzymywane skurczów partych to mnie ciarki przechodzą!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
nie, nie chodzi o wstrzymywanie, ale zeby glowka nie doprowadzila do popekania krocza.. rodzi sie troszke wolniej... prze sie nie na calym skurczu... i glowe powiedzmy zamiast na jednym rodzi sie na trzech.. dziekitemu nawet nie peklam...
jedynie jedno naczynie wewnatrz

ja miałam to samo,nic nie pękło tylko jedno małe naczynko w środku,założyli mi szew rozpuszczalny czego nawet nie poczułam i jak tylko zaraz po porodzie leżałam już na łóżku na sali to już mnie nic nie bolało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam partych tylko 2 a jakieś dwa parte kazali mi wstrzymywac i naprawdę nikomu nie życzę 🥴 Masakra jakaś i ból niesamowity!!! No niby mnie nie dużo nacieli, tak później mówili ale przez dwa tygodnie siadac normalnie nie mogłam, tak wszystko tam ciągło strasznie 😞 Chodziłam jakbym coś w gaciach miała 😁 No ale dziewczynki tak myślę że o takich sprawch bedziemy gadac w czerwcu no może w maju a narazie sobie tym głowy nie zaprzątajmy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...