Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Widzę że dziś pierwsza się z wami witam 🙂
Mąż wrócił z nocki, kupił świeże pieczywko, więc już po śniadanku, ale skorzystam i jeszcze sobie pośpię jak mam okazję 😁
Miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Maja mi od jakiegos tygodnia robi pobudki o 6.30....to dziecko nie ma litosci 🥴

Calymi dniami nie ma nas w dopmu bo jest przepiekna pogoda, wczoraj chyba 10km zrobilysmy i dzisiaj nigdzie nie ide bo nie mam sily.

Kuzwa nawet w spokoju nie moge zjesc sniadania bo dziecko na mnie wlazi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
jak zwykle tomy do czytania 🙂
cofnęłam się jedynie do zdjęciaAnety i napatrzeć się nie mogę, taki słodziaczek tam sobie siedzi 🙂 przecudny 🙂

wczoraj taki szalony dzień że nawet wieczorem nie miałam kiedy zajrzeć więc będę już śledziła na bieżąco

dziś piękna pogoda, widać że wiosna na całego 🤪 🤪 🤪extra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂
Ja wstałam, mąż poszedł na siłke 😎
niebawem smigamy na nasze ostatnie sniadanko tutaj 🙂 Popakuje nas, smigniemy 'pożegnać się' z morzem, ostatnie chlup chlup w basenie i o 14 wyjazd 🙂

odwiedzimy rodzinkę i jutro do domku 🙂 w sumie fajnie tu, ale już nam tęskno za domkiem 🙂
Pogoda przepiękna!!

Katia kiedy Ty masz ten pokaz mody? Ale z Ciebie odważna kobitka, ale jak ciuszki dadzą, to w ogole full wypas 🙂

Buziaki w brzusiaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jak Wam zazdroszce tego wyjazdu 🙂

Mozecie smialo polecic ten hotel, gdzie byliscie??? My ebdziemy ejchac pewnie w lipcu jakos 🙂


ze zdjęć wygląda bardzo obiecująco, też jestem na ten hotel napalona 😁 tylko że ja to chcę wyciągnąć rodzinkę już po porodzie bo z tego co Maja pisała to w ciąży połowa przyjemności ją ominęło. a tak zrobimy sobie relax może pod koniec wakacji,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Co do pokazu mody ciazowej to odbedzie sie on 20kwietnia podobno mamy dostac jakies ciuszki w prezencie ale jak to wyjdzie okaze sie pozniej zeby nie bylo ze dostaniemy jakas szmatke typu rajstopy :P
Zawsze chcialam w modelingu robic ale jakos zabrac sie za to nie moge bo mam wrazenie ze sie nie nadaje chociaz znam kilku fotografow co minie namawiali ale nie jestem przekonana zreszta teraz to i tak juz za pozno. 🥴
Wlasnie zjadlam sniadanie i powiem wam ze nudzi mi sie dzis cholernie i chyba sie ubiore i do CH pojade, musze jakies adidasy sobie kupic wiec chyba dzis polaze po sklepach. Do tego kupic jeszcze trzeba cos dla malej z kosmetykow. Jakiesj firmy polecacie kosmetyki Nivea czy Hipp lepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂Kasiu ja postawiłam na nivea bo tak dziewczyny podpowiadały i posłuchałam 🙂ja z modą nie mam nic wspolnego ale 7 lat temu ukonczylam kurs modelek z ocena bardzo dobrą i mam tylko certyfikat 😁 😁 😁 ale jak Wam wczesniej pisałam na 30-te urodziny robiłam sesje zdjeciową z ktorej jestem mega zadowolona 🙂dzis mi sie snila kupa pieniedzy ze je bralam garsciami puszczam totka na jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzusie 😘

Majka wracaj do nas 😁 przyznaj się ,że nie stęskniłas się za domkiem tylko za nami 😁 haha
Kasiu ja też mam całą wyprawkę z Nivea 🙂

dzisiaj taka piękna pogoda ,że już byłam na porannym spacerku chyba z 15 stopni juz ☺️

wstałam o 6:00 ale połozyłam się i zasnęłam znów 😁 mały caly wieczor wczoraj boksował ,że nie mogłam znaleźć odpowiedniej pozycji ,żeby się połozyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELP 😮
w maju mamy chrzest, męża siostra robi swojej córci i mam mega problem ze strojem. wiadomo że będzie mega ciepło, wiadomo że mój brzunio będzie już mega duży i co tu założyć????
jeśli macie jakieś niedrogie pomysły podrzućcie jakieś linki hm? ja nie mam jak na razie żadnego pomysłu, bo kupować sukni na jeden raz nie mam ochoty ani kasy na taki wydatek. bo przecież nie wyskoczę w leginsach i tunice? sama nie wiem 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

Raportuje szybciutko, ze u mnie wszystko dobrze. Szyjka mcicy ok - dluga. Synek ulozony glowa w dol, nie jest okrecony pepowina. Odczyn PH w pochwie do wyregulowania jogurtami, lalbo tebletkami, ktorych oczywiscie w UK nie ma 🥴 Lozysko nie przodujace - czyli dobrze. Jedyne moje rozczarowanie, synek byl odwrocony glowa w strone moich plecow, takze w ogole go nie widzialm i 4d nie mialo sensu. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...