Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hallo mamitas 🙂
U nas dziś pięknie słonecznie i cieplutko 🙂
Zaraz śmigamy na sniadanko, znowu pewnie pęknę 🙂

Anetka dawaj potem znać jak na 4D ja mam za tydzień 🙂
Tysia tys normalnie stworzona do roli mamy 🙂 Wózek czadzik 🙂

Emi jeszcze raz 100 laaaaaat 🙂 Ogromne buziaki 😘 dla Ciebie i Henia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane 🙂
jak zwykle tony do nadrobienia 🙂 doszłam tylko do pościeli którą Anetka wstawiłaś, bardzo ładna, słodziutki misio 🙂
Justyna wuzio fajowy 🙂 takie kolorki będziesz miała?

u mnie już chata wysprzątana, zostało tylko odkurzyć, obiad już zrobiony (dziś bioderka kurczaczka ze śliweczką) i zbieram się zaraz na miasto na ploteczki. Przyjechała kumpelka z Warszawy a potem jak wróce druga przychodzi....jak nikt niema w tygodniu czasu to niema, ale jak się zwalą to wszystkie na raz 🙂 🙂

pewnie coś pominęłam ale jak wieczorem pewnie będzie dwa razy tyle do nadrabiania więc już nie nadrobię.
Mam nadz że wszystkie dobrze się czujecie.
u nas śliczne słoneczko to i spacerek na bulwarze będzie miły 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
dzien dobry 🙂a wlasnie jem sniadanko pozniej szybki prysznic i lece na 4D 🤪 🤪 🤪 mam nadzieje ze pokaze buzie a nie dupke 😁 😁 juz od rana z nim rozmawialam zeby psikusa mamie nie zrobil 😁


🤪 🤪 🤪trzymam kciuki za śliczną fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

Pisze szybko, a potem wracam Was nadrabiac.

Witam nowa Mamuske 😘

Milalam zwariowane dwa dni - normalnie jakies fatum nade mna chyba wisi. Moj mezulo zlamal palec u nogi - jak to mowi - mial przyspieszony kurs latania ze schodow 😁 Dzis juz sie z tego smieje, ale przed wczoraj w nocy nie bylo mi do smiechu. Wczoraj natomiast prawie wszystkie swiatla w samochodzie sie zbuntowaly i co drugie nie dziala. Wspominalam kilka dni temu, ze kontrolka swiaci, iz jakas zarowka jest przepalona. To pojechalam kupic tylko te przepalona, bo co to za filozofia dla faceta wymienic zarowke. Patrzymy na ten samochod, a tam co druga nie dziala - kierunkowskaz lewy tylni, prawy przedni boczny, swiatlo stopu z przodu, wsteczny i inne jakies - istny cyrk!!! 🤢 Martwie sie teraz bo jak dojechac do serwisu. Zabiija mnie na tej ulicy jak tylko co druga lampa dziala... 😲 😲 😲 Tak sie zdenerwowalam wczoraj, ze w pewnym momencie oddychac nie moglam. Czulam sie jakby ktos mi obrecz na pluca zalozyl. 😞 😞 Tak wiec sie opiekujemy z mezulem soba nawzajem, chociaz dzis juz pojechal do pracy. Mamy smiecha, ze super trio stanowimy - matka ciezarna, ojciec kuternoga i nienarodzone dziecko z ADHD 😁 😁 😁

Ide dzis zobaczyc mojego syneczka. Mam wizyte umowiona na wieczor w pol klinice. 🙃 🙃
Dziewczyny czy jest sens robic 4D w 29tyg? Kiedys ktos wspominal, ze na pewnym etapie ciazy nie ma sensu, bo nie widac za duzo czy cos w tym stylu. 🤔 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
midorada nie zazdroszczę przygód 🥴
sandra ja jechałam rodzić w momencie kiedy odeszły mi wody i jeszcze się kłóciłam,że nigdzie nie jadę bo nic nie boli,więc mam czas,w końcu na siłę zostałam zawieziona na porodówkę a bóle się zaczęły dopiero 2 godziny później 😉
Kasia jak tam z mamą? mam nadzieję,że jakoś się wszystko wyjaśni 🙂
Anett mam nadzieję,że się wszystko uspokoi z tymi lekami a dzidziuś pokaże śliczną buźkę 🙂
u nas wymiary łóżeczka standardowe,bo najłatwiej potem dokupić wszystko do łóżeczka 🙂
wczoraj musiałam jechać do żywca i zabrać auto bratu bo pojechał w trasę i jeśli nie wróci do jutra to zdążę jutro załatwić dentystę i oddać krew do badań,bo w poniedziałek wizyta a mąż nie da rady mi zostawić auta 🙂 niby miało być tydzień przed wizytą ale nie miałam czasu ☺️ no i moja młoda też musi profilaktycznie oddać krew i mocz bo miała ostatnią szczepionkę niedawno i następna dopiero za ponad 3 lata więc jeśłi nie będzie chorować to nie będzie odwiedzać (prócz bilansów pewnie) lekarza więc chcą jeszcze sprawdzić czy wszystko ok 🙂
szok,brat ma sportowe auto i ono tak pali,że jak tankowałam to nawet wskazówka nie drgnęła 😮
dzisiaj mam jakiś napływ energii pewnie przez słoneczko więc korzystając z tego latam po mieszkaniu i ogarniam wszytko 🙂
ciotki i babki które g... wiedzą o dzieciach mówiły mi przy biegunkach i wymiotach że się nie znam,że to nie ząbki tylko rotawirus 😮 kolejne z cyklu-jako matka gówno wiesz,a ja jako stara panna która oglądała dzieci tylko na obrazkach wiem najlepiej 😮 no więc ten ich rotawirus rozwinął się u Klaudii tak,że własnie przebija dziąsełko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada ja ide na 4D za tydzień i bede w 27tc 🙂 lekarz mówił, że jak najbardziej można, a że moja niunia nie jest jakaś ogromna to na pewno cyknie jej kilka fajowych fociaków 🙂
taką mam nadzieje 🙂

Widze, że dziś wszędzie piękna, słoneczna pogoda 🙂 Wiosnaaaaaa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na 4D raz byłam w 23 (Adaś świecił dupskiem, i kręgosłupem) a raz w 24 tyg i wtedy miał swoje 2 minuty gdzie widziałam buziuchne 😁

mi lekarz mówił ze najlepiej miedzy 22/24 się robi ale ja wtedy chciałam odrazu połówkowe ,żeby mi tam wszystko sprawdził ale widziałam u niego w gabinecie foty i były takie nawet w 39 w 5 d i były boskie te fotki takie "żywe" jakbym już tą dzidzie widziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Emi" jeszcze duużo zdrowia i spełnienia marzeń 🙂
Aniu tak to jest z babami nie z tej epoki, mi ostatnio babcia męża zaczeła dobre rady dawać, a raczej narzucać jak to mam odżywiać się i co robić w ciąży i jak się ubierać, bo wg. tunika i leginsy są za ciasne i powinna takie luźne z falbanami sukienki nosić jak ona- myślałam że pęknę ze śmiechu gdy mi to powiedziała-na szczęście był przy tym mój mąż i ukrócił wszystko, więc babcia nic już nie mówi tylko pyta jak się czuję 🙂

Spodobał mi się wózek ten http://kaps3.artin.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=45&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=206&lang=pl
i chyba go kupię, bo dla mnie najważniejsze by miał duże pompowane koła, bym po schodach go nie musiała nosić, po za tym ma fajne wyposażenie 🙂

Niedawno wstałam po przebojach nocnych z kręgosłupem, na szczęście już nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie teraz w nocy straszne skurcze w nogach łapią, a biorę magnez 1 dziennie, nie wiem może powinnam więc go brać???

Anetka: czekamy na fotkę
Nenia: Wózio bardzo fajny 🙂, u nas dużo takich jeździ, jednak dla mnie to te modele są trochę za niskie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no tak 🙂 ja rozumiem jeszcze kobietę która jest matką,ale jeśli tu są 2 stare panny i babcia która ostatnie dziecko miała koło 50 lat temu i będa mi mówić że lepiej wiedzą to ja dziękuję 😮 no i pokazałam tego "rotawirusa" wczoraj mężowi i mówi...o ząbek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Midorada ja ide na 4D za tydzień i bede w 27tc 🙂 lekarz mówił, że jak najbardziej można, a że moja niunia nie jest jakaś ogromna to na pewno cyknie jej kilka fajowych fociaków 🙂
taką mam nadzieje 🙂

Widze, że dziś wszędzie piękna, słoneczna pogoda 🙂 Wiosnaaaaaa 🙂 🙂


Ja niestety nie wiem jak duzy jest juz moj klopsiu. Nie powiedzli mi nawet na polowkowym (to ostatnie usg jakie mialam robione). 😞 Mam nadzieje jednak, ze nie jest juz bardzo duzym dzieckiem i zdjecia wyjda ok. 🙂 Swoja droga Maja - jesli twoja Pola jest taka kruszyna i zostanie do konca ciazy to moze przesle ci troche ubanek, ktore niechcacy kupilam na tiny baby. No chyba ze Domniczek tez bedzie tiny, ale patrzac na moj brzuchol to raczej nie 🥴 🥴 🥴

Tysia wozeczek bardzo ladny, nie krzykliwy inie super skromny, taki w sam raz. 😉

Kozinka te Twoje babcie i ciotki... Masakra jakas 😠 😠 😠 Nie sluchaj starych panien, rob to co uwazasz za stosowne, bo ty jestes matka i wiesz lepiej co robic. Bedzie dobrze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Mnie teraz w nocy straszne skurcze w nogach łapią, a biorę magnez 1 dziennie, nie wiem może powinnam więc go brać???

Anetka: czekamy na fotkę
Nenia: Wózio bardzo fajny 🙂, u nas dużo takich jeździ, jednak dla mnie to te modele są trochę za niskie 🤢

ja biorę też raz dziennie i też łapią skurcze,czasem zdążę się przebudzić i pokopać nogą zanim mnie do końca złapie 🥴 lekarz mi mówił,że jeśli raz dziennie nie pomaga to można nawet do 3 razy brać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Mnie teraz w nocy straszne skurcze w nogach łapią, a biorę magnez 1 dziennie, nie wiem może powinnam więc go brać???

Anetka: czekamy na fotkę
Nenia: Wózio bardzo fajny 🙂, u nas dużo takich jeździ, jednak dla mnie to te modele są trochę za niskie 🤢

ja biorę też raz dziennie i też łapią skurcze,czasem zdążę się przebudzić i pokopać nogą zanim mnie do końca złapie 🥴 lekarz mi mówił,że jeśli raz dziennie nie pomaga to można nawet do 3 razy brać


Nie chcę za bardzo przesadzać z tymi tabletkami poczekam do wizyty. Już za 5 dni 🙂
Super że Klaudiusi kolejny ząbek idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Mnie teraz w nocy straszne skurcze w nogach łapią, a biorę magnez 1 dziennie, nie wiem może powinnam więc go brać???

Anetka: czekamy na fotkę
Nenia: Wózio bardzo fajny 🙂, u nas dużo takich jeździ, jednak dla mnie to te modele są trochę za niskie 🤢

ja biorę też raz dziennie i też łapią skurcze,czasem zdążę się przebudzić i pokopać nogą zanim mnie do końca złapie 🥴 lekarz mi mówił,że jeśli raz dziennie nie pomaga to można nawet do 3 razy brać


Nie chcę za bardzo przesadzać z tymi tabletkami poczekam do wizyty. Już za 5 dni 🙂
Super że Klaudiusi kolejny ząbek idzie 🙂

no ja biorę raz dziennie,bo mnie budzi uczucie,że zaraz mnie skurcz złapie ale jak pokopię nogą to przechodzi,czasem tylko złapie i wtedy muszę aż zatykać buzię poduszką by nie obudzić dziecka bo są tak silne 😞 ale,że przeważnie zdążę kopać i to pomaga to nie biorę więcej magnezu skoro skurcze nie dochodzą raczej do skutku 🙂
a ząbek to dopiero będzie 13 więc jeszcze sporo ząbków przed nami 🥴 no i u nas jest tak,że biegunki,wymioty,gorączki,rozdrażnienie,a ząbek wychodzi jakies 2 tyg później,teraz też jeszcze się nie przebił do końca ale jest już całkiem widoczny,więc pewnie w ciągu 2-3 dni powinien się przebić,a po nim pewnie pójdzie kolejna trójeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...