Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Jejku, ja moge 🙂) ja dzis chyba litr coli wypilam pierwszy raz w ciazy 🙂
No dzisiaj wysiadam 😞(( ale krowke jeszcze zmieszcze 🙂

i jeszcze bym chciala zjesc bagietke czosnkowa 😁


hmm bagietki nie mam ale mam mandarynki, banany, jablko i gruszke 😁 no i krowki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja super fotki 🙂 no i ten płaszczyk...extra 🙂
Sandra nie żałuj sobie 🙂 i sto lat dla mamy 🙂
Justyna to lepiej że ciepła woda leci niż zimna bo musiałabyś z garami latać i podgrzewać 🙂

Ja dziś też objedzona, sałateczka pyszna 🙂 teraz chłopaków wysłałam standardowo po twixy i po lody 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
a u mnie barszczyk bialy obiad na dwa dni z glowy 🙂wiecie co nie moge patrzec na słodkie 🤢


oj też jak robię zupki to na dwa dni bo co dzień nie chce mi się przy garach sterczeć 🤢
a ja na słodkie właśnie odwrotnie...aż się sobie dziwię bo tak to ja za bardzo za czekoladą nie przepadam a zdarza się że potrafię całą pochłonąć 😮 😮 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Anett napisał(a):
a u mnie barszczyk bialy obiad na dwa dni z glowy 🙂wiecie co nie moge patrzec na słodkie 🤢


oj też jak robię zupki to na dwa dni bo co dzień nie chce mi się przy garach sterczeć 🤢
a ja na słodkie właśnie odwrotnie...aż się sobie dziwię bo tak to ja za bardzo za czekoladą nie przepadam a zdarza się że potrafię całą pochłonąć 😮 😮 🙃 🙃


No ja wlasnie tez za slodyczami nie przepadam a teraz wpierniczam jak idzie 😁 twixy sie przejadly teraz przezucilam sie na lizaki chupa chups 😁 Co do obiadow ja tez gotuje na dwa dni bo nie chce mi sie sterczec w kuchni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...