Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzusie 😘

ja dzisiaj humorek nieco lepszy....

Kasiu jak mama? byłam w szoku jak przeczytałam ,że odeszła od taty i nie chce wrócić i masz do niej nie pisać bo musi przeymysleć swoje zycie... ale wiadomo pod wpływem emocji rózne rzeczy się mówi... miejmy nadzieje ,że dzisiaj juz ochłonęła...

ja na szczęście z moją nie mam problemów jest dla mnie jak przyjaciółka zawsze razem... dlatego mieszkam z rodzicami bo wiem ,że zawsze mogę na nich liczyć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Tysia i Kasia mam nadzieje, że z Wami juz lepiej 🙂 Nie smutać się, bo Maluchom w brzuszkach też smutno!

Ja z moją mamą to generalnie dobrze, chociaż czasami za bardzo chce sie wtryniać, ale na posterunku jest mój mąż 🙂 Wiec daje rade 🙂 Rodziców mam takich, że zawsze moge na nich liczyć 🙂

My po cudownym śniadanku zaraz ruszamy na spaceros 🙂
Miłego dnia Brzuchatki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Przesłuchajcie sobie - kumpela poleciła i normalnie jak przesłuchałam to się popłakałam:

http://www.youtube.com/watch?v=2XDmimpyhRA


🙂 bardzo ładna i mądra piosenka, bo ja to że jestem mamą traktuję jako mój największy sukces 🙂 nie są ważne szkoły jakie się skończyło czy praca ale rodzina, czyli nasze dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):


🙂 bardzo ładna i mądra piosenka, bo ja to że jestem mamą traktuję jako mój największy sukces 🙂 nie są ważne szkoły jakie się skończyło czy praca ale rodzina, czyli nasze dzieci 🙂


dokładnie najwazniejsza rodzina i to co sami zbudowaliśmy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki!

Co to za smuty, rany! Kasia jak mama, odzywala sie?

Ja z moja jestem calkiem spoko, chociaz chyba lepiej sie z tata dogaduje od kiedy sama zalozylam rodzine 🙂 ale wioadomo mama to mama 🙂

Niestety Maja wczoraj zasnela o polnocy a na nogach byla juz o 6.30, nei wiem co ja napadklo z tak wczesnym wstawaniem 😮 🤢 Teraz wstawilam kuraka i od rana sprzatam bo mimo ze sprzatam codziennie to i tak mam burdello 😠 Cale szczescie ze mam psa w domu to maja z nim szaleje opd rana a ja moge sie zajac chalupa 🙂

Wczoraj bylam na glukozie i na szczescie cukier w normie 🤪 naczczo 4,4 po 2 godzinach 6,5 a norma jest do 7,8 🙂 wcale nie bylo takie zle na poczatku, ostatnie 2 lyki byly obrzydliwe bo nie dala mi wcisnac cytryny fuuuj.

Niestety teraz czekaja mnie badania na tarczyce wiec jutro robie hormony bo u mnie w rodzinie prawie wszyscy maja problem z tarczyca oprocz mnie poki co ale moze sie to pokazac dopiero w ciazy i najprawdopodobniej tak jest. Trafilam na fajna endokrynolog i mam do niej z wynikami przyjechac od razu, bez kolejki gdzie normalnie sie czeka po pare miesiecy, jak bylam u niej to ludzie sie na konsultacje zapisywali na SIERPIEN 😮 😮 😮 😮

Lece dalej do sprzatania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek 🙂super pioseneczka tez mi łezka poleciala 🙂jakos obeszlo sie w nocy bez zawirowan 🙂wstalam raniutko bo musialam autko zaprowadzic na probe szczelnosci bo gdzies mi woda sie dostaje do bagaznika i zamek sie non stop psuje mam dosyc tych wydatkow motoryzacyjnych 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki
co do mamy to sie nie odzywa ja sie domyslam gdzie ona jest ale nie bede jej szukac ani nic. Nie chce to nie sama sie odezwie i wroci do domu jest dorosla niech robi co chce, ciocia (jej siostra) powiedziala ze wczoraj mama miala taki dobry humor i nawet komus powiedziala ze musi isc do domu bo Andrzejek wrocil(moj tata) a tata kase przyniosl jak jej dal to ta poleciala Bog wie gdzie Ciocia mowi ze ten wyjazd mama na pewno juz miala zaplanowany poprostu jak sa jakies klopoty to ta sie urywa i ma wszystko gdzies, szkoda slow na jej loty. Tata sie martwi teraz bo mama zabrala rachunek za swiatlo do zaplacenia i miala zaplacic a nie zaplacila a tak to on by zaplacil gdyby wiedzial ze jej cos od***ie.
Aha ogolnie to z mama mialam dobry kontakt czesto rozmawialysmy i mi sie zwierzala...

Rany jaki mialam dzis straszny sen dlugo sie pozbierac po nim nie moglam 🥴 🥴 Snilo mi sie ze jechalam autobusem i krew ze mnie wystrzelila i stracilam moje dziecko mies przed porodem, potem ze bylam w domu rodzinnym i nie moglam sie po tym pozbierac i ze nie dam rady bo nie mam juz swoejej coreczki 🥴 🥴 JAk sie przebudzilam to nie moglam dojsc do siebie mialam wrazenie ze brzucha wogole nie mam ale mala sie ruszyla i ufff jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tam sny w ciazy zawsze sa popier.... jakbym tak miala kazdy sprawdzac w senniku to bym sie wykonczyla 😉

Mi sie chyba wczoraj snilo ze kogos zabilam, pocwiartowalam i jak policja szukala ciala to ja szukalam miejsca gdzie by upchnac dlon bo mi sie do torby nie zmiescila i wsadzilam ja za piec. 😁 😁 😁 😁 Ciekawe co by na to sennik 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Wiola ale mi ogień sni sie prawie co noc od poczatku ciazy wczesniej w zyciu nie mialam takich snow 🤢a ja wierze w sny bo jak śp.babcia mi sie sni to cos sie stanie ostrzega mnie i to sie zawsze sprawdza ale na szczescie babcia sni mi sie 1-2 razy do roku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
no tak Wiola ale mi ogień sni sie prawie co noc od poczatku ciazy wczesniej w zyciu nie mialam takich snow 🤢a ja wierze w sny bo jak śp.babcia mi sie sni to cos sie stanie ostrzega mnie i to sie zawsze sprawdza ale na szczescie babcia sni mi sie 1-2 razy do roku 🙃


😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wruciłam 🙂 zjadłam hot doga na stacji, miałam ochotę na 2 ale się opanowalam, bo wczoraj jak stanełam na wgę to się przeraziłam mam już 13 kg na plus a tu jeszcze całe 2 miesiące prze de mną 😮
Jeśli chodzi o sny to ja wierzę bo czasem się mi sprawdzają, ostatnio jak śnił mi się mój śp. dziadek to tydzień później byłam w szpitalu a to było dopiero 2 raz w życiu jak mi się śnił.
Na uroczysty obiadek kupiłam pstrągi, zrobię z masełkiem czosnkowym, frytaskami i białą kapustą, do tego zamiast wina sok z wyciskanych pomarańczy 🙂, a potem na urodzinki do teścia, kupiłam mu koszulkę i już nie mam weny myśleć nad nim a i u nas w mieście nie ma za bardzo wyboru 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy głodomoraki 🙃
ja sie skuszę na jabłuszko, bo jeszcze po śniadanku jestem pełna..
Mąż poszedł na okład borowinowy.. mi nie zrobią 😠 W ciąży nie można.. przynajmniej wiem, ze tu wrócimy, by móc skorzystać z tych dogodności 🙂

Jak wróci śmigamy na basen 🙂
Ja czytam \'Mamo to ja\' bo mi kilka artykułów zostało 🙂

Już nie mogę się doczekać następnęgo weekendu, bo jedziemy na shopping dla Poli 🙂 Mam nadzieje, że nie wyniose pół sklepu 😁
A w ten weekend biba time 😁 18stka kuzyna, którego szykuje na chrzestnego dla Poli 🙂
Nawet wymyśliłam sama wiersz-życzenia 🙂
I męza koleżanka, która robi kartki, zaprojektowała specjalnie kartkę dla niego, więc dziki szał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie naszła chęć na sałatkę z piersi kurczaka i właśnie wróciłam, a raczej dotachałam się z zakupami, bo do tego puszka kukurydzy, ananasy,majonez i weź to wszystko tachaj plus reszta zakupów...ale piersiczek już się gotuje więc niedługo sałateczka będzie 🙃 🙃 mniam mniam 🙂
Wiola fajnie że wyniki dobre 😉
Aneta, dobrze że nocka bez sensacji 🙂
Kasia co do mamy to faktycznie jest dorosła i musi sama stwierdzić co i jak. a sen....br...aż mnie zmroziło, straszny. ale ja raczej w sny nie wierzę, może nie zastanawiam się zbytnio co mogą oznaczać.
Emi ty jak zwykle kusisz pysznościami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja pozbieraj wszystkie możliwe informacje i po powrocie prześlij szczegóły na priva, jak jesteś na miejscu to spytaj o zajęcia dla 10latków hm?bo oglądałam stronkę tego hotelu i bardzo mi się podoba, i tak wiadomo że przed rezerwacją się zadzwoni ale co innego jak jest ktoś na miejscu 🙂 nawet myślałam o majówce tam ale skoro piszesz że w ciąży tyle fajnych zabiegów cię omija to faktycznie lepiej odłożyć na relax już po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...