Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia mam nadzieję że sprawa z mama się wyjaśni 🙂

Co do czekolady to ja dziś też całą tabliczkę zjadłam ehh.

Tysia a Lasanie robisz sama czy kupna? Ja lubię tą z Biedronki "Ze świeżych dań"

Laski zauważyłam dziś że zaczełam puchnąć!!! 😮 🤪 Palce u rąk masakra pierścionków noemalnie już nie ściągne, stopy też zaczyna dopadać ale nie tak bardzo jeszcze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
sandroos napisał(a):
ehhhhhhh.. ale poklocila sie z tata czy co?? moze do kolezanki pojechala??



Powiem tylko ze nie bylo jej az tak zle z tata bo tata to dobry czlowiek i zawsze przez te 30lat bycia razem robil wszystko w domu i jej nawet pod nos obiady podawal jak byla chora czy cos. Ja obydwojgu mowilam ze obydwoje sa dorosli niech robia co chca... ale zeby tak nagle wziac sie spakowac i odejsc? 😞 😞


może chce być sama 😞 miejmy nadzieje ,że tylko wyszła i ,że wróci do domu!!


napisala mi smsa ze odeszla od ojca i ze nie wroci do niego. Mam nadzieje ze to tylko jakies chwilowe zalamanie czy cos i zeby nic glupiego nie zrobila tylko. I kurna znowu bede pol nocy myslala


Kasiu mam nadzieję że to działanie mamy to pod wpływem emocji, ochłonie przemyśli i wróci, są dorosli muszą się jakoś dogadać, mam nadzieję że będzie dobrze, napisz mamie może że chcesz z nia porozmawiać i żeby odebrała teł bo pół nocy przez nia nie bedziesz spała, może dowiesz się coś więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie przyjemna sprawa... napewno się ułozy wkoncu są dorośli przeżyli ze sobą tyle czasu więc napewno dojdą do porozumienia... napisz jej ,że się martwisz a jesteś w ciązy i niech z Tobą porozmawia...

Emi lasagne tylko sama 😁 za kupną nie przepadam chociaż w piccolo mają pychaaa 😁 ale w biedronce też jest dobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie smutaj się tylko bo i Dzidzia będzie smutna, jakoś to sie ułoży 🙂

No a ja własnie cos szukam na jutrzejszy obiadek chcę zrobic bardziej uroczysty bo jutro nasza 3 rocznica ślubu cywilnego 🙂 i też urodziny teścia no i pomysłu na prezent też nie ma 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula smutna sprawa z mamitą, może wlasnie napisz jej, że sie denerwujesz, a to niewskazane w Twoim stanie, może się odezwie.. Kurcze najgorsze jest to, że nie wiesz, gdzie ona sie podziewa, niech chociaż Ci napisze, że jest cała i zdrów!

My po basenie 🙂 Pola tak fikała, że szok 😁 mam nadzieje, że jej się podobało 🙂
Ps. Widzę, że nie tylko ja potrafie całą czekoladę wtrynić 😁 Teraz zjem jabłuszko.. bo po basenie ssie mnie 😮

🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama mi napisala ze z nia wszystko ok, ze mamy jej nie szukac i ze mam nie pisac smsow bo mi nie odpisze bo musi najpierw przemyslec swoje zycie czyc cos. CO gdzie lub u kogo jest to moge sie domyslac ale nie dowiem sie bo to jakas mamy kolezanka co nagle staly sie przyjaciolkami (to mojego taty daleka kuzynka co oni wogole widzieli sie ponad 20 lat temu) a z moja mama sie nagle zaprzyjaznily i mam wrazenie ze mama jest u niej.
Wogole mam juz nerwy tak zszargane ze tylko ryczec mi sie chce i nie chodzi tylko o mame a ogolnie o wszystko juz. Wiem nie powinnam sie denerwowac bo to sie udziela malej ale latwo mowic. Troche z moim porozmawialam i mi lepiej troszke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
pokłociłam się z Robertem.. hormony mi buzują i od 10 minut rycze... 🤨 😮


ja tez rycze a moj nie wie czemu i mysli ze przez niego bo cos powiedzial a ja sie poryczalam... (ale to nie przez niego) A taki fajny dzien byl 😞
Te hormony ciazowe ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
kurcze moze głupio to zabrzmi ale mi nigdy by nawet jedna łza za matką nie spłyneła ale Ciebie rozumiem Kasia 😞Tysia nie smutaj się wiesz ze jak Ty płaczesz to Adaś tez 😞


Ja niby tez nie powinnam bo ona gra na naszych uczuciach i z tego co sie dowiedzialam nie raz w przeszlosci jej odwalalo i tak robila byle grala pierwsze skrzypce, ale jednak to matka... i jaka sie ma tak nic na to nie poradzi sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
kurcze moze głupio to zabrzmi ale mi nigdy by nawet jedna łza za matką nie spłyneła ale Ciebie rozumiem Kasia 😞Tysia nie smutaj się wiesz ze jak Ty płaczesz to Adaś tez 😞


Adaś nawet czkawki dostał 😞 idę z psiakiem na spacer i lulu do jutra przejdzie 😘 dobranoc misiaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh dziewczyny, witajcie z rana, mam nadz że nastroje już lepsze.
ja się w niedziele też poryczałam i synuś myślał że przez niego a ja już potem siedziałam i ryczałam że źle w ogóle do niego podeszłam i że to moja wina była, także nie jesteście same 🙂

co do mam to widzę że też nie tylko ja mam ze swoją problemy...nie potrafię się z nią dogadać i mamy wieczne niedopowiedziane żale do siebie które między nami krążą....ale to musiałby być stworzony chyba osobny wątek pt."nasze ogólne bóle i żale do mam" eh....

Aneta mam nadz że nocka spokojnie minęła, daj znać.

aaa na lody w czerwcu chętnie się też piszę 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...