Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Czarna jak wybieralam imię to zapomniałam o Poli z przepisu, nowa ramówka zaczęła się w marcu i tak oglądałam i się z meżem śmiejemy, że jak nasza Pola taka bedzie to będzie kupa śmiechu 🙂 hihi

aaa u nas sąsiadka ma syna Borysa i teraz Olafek w styczniu się urodził 🙂



no jak taką Polę bedziecie mieli to będzie zapewne ciekawie 😁 😁 😁 😁


W serialu JULIA też jest Pola i jest świetna uwielbiam ją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneta aż brak słów na tych konowałów.....
aaana ja mam pełno ciuszków po moim pierwszym synku i o tym pisałam że stoją i czekają 3 pudła 😁
Maja dzięki, z młodym lepiej, myślę że ta nocka będzie też ważna, dałam mu fervex ale ponieważ spał dziś do 13 to teraz oglądamy na tvn kobietę kot bo szybko nie zaśnie 😁

kurcze jak ktokolwiek się odezwie w sprawie Ani dajcie znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Aneta aż brak słów na tych konowałów.....
aaana ja mam pełno ciuszków po moim pierwszym synku i o tym pisałam że stoją i czekają 3 pudła 😁
Maja dzięki, z młodym lepiej, myślę że ta nocka będzie też ważna, dałam mu fervex ale ponieważ spał dziś do 13 to teraz oglądamy na tvn kobietę kot bo szybko nie zaśnie 😁

kurcze jak ktokolwiek się odezwie w sprawie Ani dajcie znać


No to dobrze kochana 🙂 mam nadzieje, ze przez weekend się wykuruje 🙂 Ty też na siebie uważaj 🙂

Właśnie, dawajcie znać jak ktoś coś się dowie o Ani!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przebudzilam sie na siusiu wchodze patrze a tu 20 stron normalnie ksiazka :P
Sandra gratuluje corci najwazniejsze ze zdrowe 🙂
Wiola pampersy sa w duzych paczkach ale te kupilam na promocji 🙂
Ojej biedna Ania oby z Karolcia bylo wszystko ok i posiwdziala jeszcze w brzusiu.zdrowka! Ehh bidulka to na bank przez ten stres 🤢

Wczoraj nie wchodzialam bo tescie wpadli kupili nam ogromny tv do pokoju i tak jakos czas zlecial 😁 teraz maly kopie jest 4 a ja znowu lece siku a czy zasne to nie wiem bo maly sie chyba wyspal i szaleje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Wstałam bo mnie głód obudził, już po owsiance i myślę sobie zajrzę tu 🙂
Niezbyt dobre wieści od Ani, oby Karolcia jeszcze posiedziała w brzuszku. Justyna zgadzam się z Tobą że to wina stresu. Teraz najważniejsze by było wszystko dobrze.
Moja malusia się jak zwykle wierci 🙂 Ale spróbuje zasnąć bo potem będę nieprzytomna 🙂
Do potem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze odpocznie troche w tm szpitalu, choc pewnie bedzie zestresowana, ze Klaudia zostala bez niej w domku... ehhh i tak to juz jest jak sie ma dzieciaczki zawsze jest sie o kogo martwic...Ale najwazniejsze, ze poejchala.. Mala dostala Celestone, wage tez ma juz ladna, choc fajnie by bylo gdyby do 2500g dobila...

Ciekawe kiedy biedna wypuszcza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
ale u nas ponura pogoda brak sloneczka ale wazne ze nie pada. Ma byc niby dzis z 15stopni ciekawe.
Ja wlasnie popijam kakao moze moja mala troche sie rozrusza po nim bo martwi mnie ze ona ostatnio taka malo ruchliwa. Co sie obudzilam w nocy to nie czulam by sie ruszala ale maz mowi ze jak spalam to przywital sie z Ania i jak to powiedzial uprawiala dżu-dżitsu a ja tego nie czulam dziwne;/

Ania niech malutka jeszcze posiedzi w brzusiu.
Mowilam wam wczesniej ze kolezanka z innego forum w 31tc ur synka z tego co wiadomo wszystko jest ok, a teraz nasza Ania ma zagrozenie wczesnym porodem. No co sie dzieje? Aniu trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂obudzilam sie 15min temu i tu takie wiesci 😞
mogliby jej załozyc pesser i puscic do domu chociaz mała by mame widziala,ja tez dostalam sterydy na rozwój płucek zawsze jakies zabezpieczenie dla malucha jest...ciesze sie ze jakos sie udalo dotrzec do Ani i wiemy co sie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
dobrze że coś już wiadomo o Ani...
Justyna ja jak na razie też obowiązkowo raz w nocy muszę na siusiu wstać więc pewnie częstsze latanie mnie jeszcze czeka 😉

młody miał noc spokojną nie ma gorączki więc gitara 🙂 🙂

pogody niema i nic mi się przez to nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mozliwe ale to by musiala miec krótszą niz 5 milimetrow bo ze mna lezala dziewczyna i zakladali jej wlasnie na 5mm ale co szpital to inaczej...ale tak czy siak dobrze ze jest juz pod kontrolą lekarza ...
dziewczyny czy brzuszek pokazuje ukonczony tydzien ciazy czyli jak ja dzis mam w profilu 33tydz to teraz zacznie sie 34?ale mam zajawke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie, tak wlasnie 🙂)

Oooo to Ci powiem, ze sie nie spotkalam, ale co szpital co inaczje.. no i w sumie im wyzsza ciaza, tym mniej chca ingerowac, bo czasem wystarczy i lezenie i leki.
Wazne, zeby bylo wszystko dobrze.
Z jenej strony lepiej ze zostala w szpitalu, bo nie beda jej te picze denerwowac.. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...