Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Bezalkoholowe nie ma smaku piwa wogole.

EMi aaaaa ukatrupie Cie za tego desperadosa 🤢 😁 🙃


a mi tam takie też smakuje jak piwo 🙂 lepsze takie niż żadne 😁 😁

oj tak desperados pychotka.

zaraz napiszę do Majki, już się do tego zbierałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Bezalkoholowe nie ma smaku piwa wogole.

EMi aaaaa ukatrupie Cie za tego desperadosa 🤢 😁 🙃


No nawet łyczka nie chce próbowac bo wiem ze jak bym sie dossała to całą butelke na raz bym wytrąbiła. Ale jak urodze to sobie raz pozwole chociaż sciąne w tedy pokarm dla małego by miał co jesc ja sobie wypije i znów sciągne by nie pił cyca z piwem hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może faktycznie Maja do szpitala pojechała.
Emi ale masz pomysły na połączenia, nutella ze szczypiorkiem 🙂
Ja dzis na kolację zrobiłam pastę jajeczną z twarogiem i jogurtem naturalnym i pietryszką plus sól i pieprz przepis z SFD-nawet nie sądziłam że to takie dobre wyjdzie, no i ma dużo białka co jest wskazane w naszym stanie 🙂
Spokojnej nocki brzuchate hipcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Może faktycznie Maja do szpitala pojechała.
Emi ale masz pomysły na połączenia, nutella ze szczypiorkiem 🙂
Ja dzis na kolację zrobiłam pastę jajeczną z twarogiem i jogurtem naturalnym i pietryszką plus sól i pieprz przepis z SFD-nawet nie sądziłam że to takie dobre wyjdzie, no i ma dużo białka co jest wskazane w naszym stanie 🙂
Spokojnej nocki brzuchate hipcie 🙂


Nie no jednego rogalika miałam ze szczypiorkiem a drugiego z nutella 🙂 nie to ze na jednym rogalu to i to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Bezalkoholowe nie ma smaku piwa wogole.

EMi aaaaa ukatrupie Cie za tego desperadosa 🤢 😁 🙃


No nawet łyczka nie chce próbowac bo wiem ze jak bym sie dossała to całą butelke na raz bym wytrąbiła. Ale jak urodze to sobie raz pozwole chociaż sciąne w tedy pokarm dla małego by miał co jesc ja sobie wypije i znów sciągne by nie pił cyca z piwem hehe 🙂


Mam taki sam plan ahhaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Nenia napisał(a):
Może faktycznie Maja do szpitala pojechała.
Emi ale masz pomysły na połączenia, nutella ze szczypiorkiem 🙂
Ja dzis na kolację zrobiłam pastę jajeczną z twarogiem i jogurtem naturalnym i pietryszką plus sól i pieprz przepis z SFD-nawet nie sądziłam że to takie dobre wyjdzie, no i ma dużo białka co jest wskazane w naszym stanie 🙂
Spokojnej nocki brzuchate hipcie 🙂



ale w brzuchu sie wymieszało 😁 😁 😁

Nie no jednego rogalika miałam ze szczypiorkiem a drugiego z nutella 🙂 nie to ze na jednym rogalu to i to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na balkonie cala skrzynke piwka ale opczywiscie nie ruszam. Ja bede karmic raz dziennie sztucznym wiec luzik, piwko sobie wypije. Emi po butli to bedziesz pijana przez dwa dni po takim dlugim okresie nie picia.

Z Maja mowilam to samo, wypije cala butelke a po 2 lykach juz mialam taka srube ze mialam dosyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Ja mam na balkonie cala skrzynke piwka ale opczywiscie nie ruszam. Ja bede karmic raz dziennie sztucznym wiec luzik, piwko sobie wypije. Emi po butli to bedziesz pijana przez dwa dni po takim dlugim okresie nie picia.

Z Maja mowilam to samo, wypije cala butelke a po 2 lykach juz mialam taka srube ze mialam dosyc 😁


Pewnie tak bedzie hehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
więc Maja siedzi w domu, czuje się dobrze i młoda puka.
ja to bym chyba jechała. no ale skoro ona czuje się spokojna no to najważniejsze,


No podziwiam Maję za taki spokój, opanowanie i nastawienie, ja to bym chyba zwariowała jak bym sie nie zabadała na jej miejscu, ja jak plamienie miałam w 23 tyg. to od razu jechałam do szpitala wiozła mnie w tedy teściowa, zanim po mnie przyjechała to mineło ze 20 min to juz nie mogłam wytrzymac ze tak długo na nia czekam, a potem ze w szpitalu jeszcze musze czekac a nie biora mnie od razu na badanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
więc Maja siedzi w domu, czuje się dobrze i młoda puka.
ja to bym chyba jechała. no ale skoro ona czuje się spokojna no to najważniejsze,


No podziwiam Maję za taki spokój, opanowanie i nastawienie, ja to bym chyba zwariowała jak bym sie nie zabadała na jej miejscu, ja jak plamienie miałam w 23 tyg. to od razu jechałam do szpitala wiozła mnie w tedy teściowa, zanim po mnie przyjechała to mineło ze 20 min to juz nie mogłam wytrzymac ze tak długo na nia czekam, a potem ze w szpitalu jeszcze musze czekac a nie biora mnie od razu na badanie.


ja też bym raczej pojechała zwłaszcza że to nic nie płacisz tylko jedziesz mówisz co się dzieje i jesteś spokojna, poza tym nie mam daleko do szpitala więc na pewno bym jechała.
napisała mi jeszcze ze z 3 lekarzami to uzgodniła i powiedzieli jej że nie ma co panikować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
więc Maja siedzi w domu, czuje się dobrze i młoda puka.
ja to bym chyba jechała. no ale skoro ona czuje się spokojna no to najważniejsze,


Ja pierdziele...... brak mi slow po prostu.....

Nie kumam Maja jaki masz problem zeby pojechac i sie przebadac? Za daleko masz do szpitala czy co? Nie potrafie Cie zrozumiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Kocik napisał(a):
więc Maja siedzi w domu, czuje się dobrze i młoda puka.
ja to bym chyba jechała. no ale skoro ona czuje się spokojna no to najważniejsze,


No podziwiam Maję za taki spokój, opanowanie i nastawienie, ja to bym chyba zwariowała jak bym sie nie zabadała na jej miejscu, ja jak plamienie miałam w 23 tyg. to od razu jechałam do szpitala wiozła mnie w tedy teściowa, zanim po mnie przyjechała to mineło ze 20 min to juz nie mogłam wytrzymac ze tak długo na nia czekam, a potem ze w szpitalu jeszcze musze czekac a nie biora mnie od razu na badanie.


ja też bym raczej pojechała zwłaszcza że to nic nie płacisz tylko jedziesz mówisz co się dzieje i jesteś spokojna, poza tym nie mam daleko do szpitala więc na pewno bym jechała.
napisała mi jeszcze ze z 3 lekarzami to uzgodniła i powiedzieli jej że nie ma co panikować.


Ja takiemu gadaniu lekarzy to nie ufam bo co moze mi lekarz powiedziec bez zbadania mnie??? Skąd mogą mieć pewność ze nic sie powaznego nie dzieje??? Dziwne to dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Maja zycze wszystkiego najklepszego, mam nadzieje, ze to nic takiego.

Czarna nie pamietam jak z tym piwem bylo 🤔 😉


No ja mysle ze tak od wypica to trzeba ze 4 godziny poczekac, sciagnąc pokarm i go wylac i dopiero nastepnym pokarmem co sie nazbiera karmic dopiero, najlepiej to wypic wieczorem, a rano sciagnac ten pokarm z piwem bo w tedy w sumie pewnosc ze sie przetrawiło, mi tak sie zdaje bynajmiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Siostrzenica uspiona 🙂wzięło mnie dzisiaj na zmiane i jestem ruda jak marchewa kila wyszła ujemna a zoltaczka 0.22... cokolwiek to znaczy 😞

Maja do szpitala!
Ana suuper wiesci :*


Tysia ty to byś mi się podobała w takich włoskach http://roxx-kokardka.blogspot.com/2012/03/ombre-hair.html Masz piękne dłuuuugie włosy i pasowałoby Ci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...