Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
isoptin leci pierwszy pozniej fenoterol...dziwnie ze tak Ci dawali nawet kiedys Sandra pisała ze trzeba robic przerwe....

no ale od skurczy jest fenoterol,bo ispotin to ten łagodzący chyba,bo nawet położna się mnie pytała czy biorę isoptin czy sam febnoterol,bo że ona brała sam fenoterol to dopiero nią trzęsło 🥴 a mi w szpitalu na dwóch różnych oddziałach i róznych zmianach podawali razem,więc pewnie co szpital to reguła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Aniu zastosuj może tak jak Aneta pisze i zobacz czy poskutkuje bo skoro te tabletki mówisz ,że nic nie działają to może jedna eliminuje drugą nie wiem nie znam się ☺️ ☺️

isoptin jak czytałam na ulotce obniża chyba trochę ciśnienie,uspokaja kołatanie serca itd... więc pewnie gdyby miał mi pomóc to by mi to uspokoił nawet jakbym go wzięła po fenoterolu,bo po nim trzepie mnie kilka godzin,a on by zaczął działać też po jakiś 40 minutach,a że nic nie uspokaja to widocznie tak ma być 🥴 nie każdym ten ispotin pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ!

Bylam z mloda u pediatry, okazalo sie ze to jakis wirus i jak wysypka nie zejdzie w ciagu tygodnia to berdziemy pobierac krew i szukac przyczyny ale mam nadzieje, ze sie bez tego obejdzie. Ja sie wysmarowalam tym kremem i tylko mnie swedzi z jednej srony jeszcze wiec sie dosmaruje tam bo sie zadrapie przez noc. Biedatcwo moje ma tak wielkie afty i tak bolesne ze lekarka zalecila diete lodowa, dobrze ze lodow nie lubie bo bym pewnie je zjadla zanim by je maja sprobowala 🙃

Zycze wam przespanych nocek, ide sie polozyc bo ledwie patrze na oczy a nogi mam jak klody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
ale sie w nocy meczylam moze w sumie spalam 4godziny..
teraz pije kawke,juz sie wykapalam i lece na grilla 😎
jak pomysle ze mam wsiasc do tego nagrzanego auta i usiasc na ta gorącą skore to mnie skreca,bo klima pewnie zacznie dzialac po paru minutach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Dzis noc przespana 🙂 Ale pogoda taka jak 2 dni temu - znow szaruga... 🥴 Slonce ma przez chwile poswiecic, ale zobaczymy jak to bedzie w rzeczywistosci...
Czuje sie dobrze - nawet bardzo dobrze - nic nie boli, nic nie doskwiera - jest git 😉 😉

Odpoczywajcie Brzusie - milego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaś się męczyłam w nocy , wczoraj mieliśmy ognisko z sąsiadami 🙂
Poźniej szybko spać bo Mężul na rano do pracy....
i tak muzyka z tyłu domu leciała aż do 2*30 w nocy 😮 😮
Mały nie kopał, był grzeczniutki 🙂 no ale zaś muzyka 😮
jak nie urok to sraczka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 ja w miarę wyspala chodź rozmawialam bardzo długo z moim mężczyzna przez tel ( bo aż po 1 w nocy skonczylismy rozmowe ) jest w UK bilet ma kupić na 16 maja mam nadzieje że spokojnie zdarzy na poród 🙂 u mnie Piękna pogoda 🙂 dobrze przygrzewa 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...