Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej laski 🙂

My jeszcze w PIle, ale dziś zawijamy się do domku 🙂
Mąż właśnie zabawia 5letnią Krysie i 2,5 roczną Marysię 🙂
Dwójka dzieci to dziki szał, melodyjki, zabawki wszędzie dookoła, gry, zabawy.. 😮 😮

Czas się przyzwyczajać 🙂
Tutaj równiez ukrop.. wczoraj miałam tak spuchnięte kostki u nóg, jakby mnie osy pożarły!!! Z rana dzis normalne, ale w upale znowu pewnie spuchną..
Okropne to!!!!

Tysia śliczna mamcia 🙂
Wiecie, że ja jeszcze nie zaliczyłam grilla, a tak mi się go chce, że szooook 🙂

Miłęgo odpoczynku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

]U mnie dalej taki upał, dalej nie puchnę, ale sapie jak jakaś krowa 😁
Byłam przed chwilką u mamy na spacerku i w sklepie po żurek śląski na obiadek i ledwo doczłapałam do domu.
Rano o 8-mej ledwo wstałam z kibelka - dostałam takiego skurczu ,że ruszyć się nie mogłam 🤢
Później poszłam do biedronki i nie miałam ciężkich zakupów a ledwo co umiałam je podniesć 🤢
Coś czuję ,że bedzie coraz ciężej...
Tysia piękna Mamusia z Ciebie
Maja odpoczywaj 🙂
Aneta mi też się wydaje ,że płód zaczyna naciskać na pesser, jeszcze parę dni musisz wytrzymać\
Midorada z miłą chęcią wpadłabym do Ciebie się ochłodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

U mnei wysypka sie juz prawie wchlonela, we wtorek przylatuje moj maz wiec mam nadzieje, ze do tej pory sie wchlonie calkowicie. Ciekawe jak zareaguje na taka slonice 🤢 w koncu w ciagu 3.5 miesiaca niezle uroslam 🥴 🥴 🥴

W zadnej aptece nie bylo mojego kremu na rozstepy i babka mi zrobila jakis laboratoryjny, kurrrrrrrrrwa! Wchlania sie juz chyba z godzine takie to tluste jakby sama gliceryne mi dala. Masakra a podobno jakies cudo aptekarskie 🤢 Ja podziekuje za takie cudo jak trzeba 2 godziny na golasa latac 😁

Midorada ja wlasnie siedzuialam z girami w zimnej wodzie a pozniej zrobilam sobie pedicure co juz nie jest latwa sprawa, niezle sie nagimnastykowalam az mi sie kawa cofnela 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 u mnie też duchota .... zaraz ide pod prysznic bo zwariuje ... nie ma czym oddychać...
Wiola Mój przyjeżdża dopiero 16-18 maja , my sie nie widzielismy 4 miesiace jak mnie widzial to prawie nie bylo nic widac a teraz brzuch mam jak na bliźniaki nie wiem czy się mnie nie przestraszy z lekka bo przez skype to nie to samo jak w real ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka znam bol "ogarniania siebie" podczas ciazy. Dwa dni temu wlasnie zrobilam sobie dzien pieknosci. Zajelo mi to baaaaardzo duuuuuzo czasuuuu 🤪 🤪 🤪 Sapalam niesamowicie... 😁 Dobrze, ze chociaz widze moje brwi w lusterku i paznokcie u rak jestem w stanie sobie pomalowac 🙃 🙃. Cala reszta to juz gimnastyka na wyzszym poziomie 😁 😁 😁 😁
Super, ze maz wreszcie przyjedzie. Jestem pewna ze bedzie szczesliwy widzac jak coreczka juz urosla (jedna i druga). Potem wyskoczycie na koncowe zakupy i tylko czekac Wam zostanie... 😉

Czarna zapraszam do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga737 napisał(a):
o kurde to bd cięzko u mnie w takim razie ja sama koncowke przyjezdza na porod , mam nadzieje ze zdarzy... ale boje sie ze tez sie mnie porzestraszy to bd nasze pierwsze dziecko


Bedzie dobrze - przeciez nie raz i nie dwa widzial juz babeczke w ciazy... 😉 Jestem pewna, ze bedzie szczesliwy. Mam nadzieje, ze nie wybiera sie do UK z powrotem, tylko zostanie z Wami jak najdluzej. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Giga ja bede miala cc wiec najpozniej maja mnie rozpruc 01.06 ale jeszcze konkretnej daty nie mam.

Midorada zostalo na prawde niewiele do kupienia, chyba tylko kosz do spania z posciela, moze jeszcze jakies ciuszki i tyle. Reszte sama kupilam. Moj niestety spada spowrotem na statek na poczatku lipca 😞 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
dzisiaj wpada do mnie kumpela,więc tylko na chwilkę wpadłam,żeby powiedzieć,że wszystko ok u mnie 🙂
polecam zimne prysznice lub takie letnie 🙂 tylko też nie za bardzo żeby nie przesadzić ze zmianą temperatury 🙂
wszystkim mamuśkom ze złym samopoczuciem posyłam buziaki żeby pomogło 🙂
ja do moich bóli chyba się już przyzwyczaiłam 🥴 🙂 no i mieszkanko mi lśni w końcu się wzięłam za mycie podłóg,bo gorąco jak cholera to i kurzu w domu pełno,a tak to świeżutko 🙂
właśnie pod lodowatą wodą umyłam włosy i super uczucie chłodzenia mam 🙂 planuję jeszcze prysznic wziąć ale woda za zimna chyba i boję się,żebym czasem jakiś skurczy od tego nie dostała,więc chyba jednak odpuszczę 🥴
no i zaczęły mi puchnąć nogi na tych upałach,ale cóż zrobić 🥴
miłego dzionka laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Eee to lepiej jak na sam porod, jak zobaczy malenstwo to go nie bedzie ineterere jak mamuska wyglada 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😉


Matko jedyna - Wiolka jestem pewna ze wygladasz dobrze!!!!!!! Jestes w ciazy - to jak masz wygladac, jak modelka o rozmiarze 6???? Eh... mezulo powinien byc z Toba, czulabys sie pewnie lepiej gdyby codziennie patrzyl jak sie zmieniasz, ale co zrobic, taka ma prace. Poza tym jestem pewna, ze nie bedzie robil uwag, ze sie zaokraglilas - trudno przeciez miec plaski brzuch bedac w ciazy. Bedzie dobrze. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Giga ja bede miala cc wiec najpozniej maja mnie rozpruc 01.06 ale jeszcze konkretnej daty nie mam.

Midorada zostalo na prawde niewiele do kupienia, chyba tylko kosz do spania z posciela, moze jeszcze jakies ciuszki i tyle. Reszte sama kupilam. Moj niestety spada spowrotem na statek na poczatku lipca 😞 😞



Wiolka, na jakich on statkach pracuje - jesli mozna spytac? Czy nie mogl ubiegac sie o dluzsza przerwe w takich okolicznosciach? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada moj maz pracuje na statkach wycieczkowych i niestety nie da rady tym razem przedlyc pobytu bo wlasnie wraca wczesniej ze wzgledu na egzaminy a wczesniej byl dluzej w domu ze wzgledu na szkole i tak sie wsztystko zlozylo ze nie moze teraz nic zrobic jak sie malenka urodzi. Pogadamy jeszce o tym, wysle zapytanie do firmy moze jednak sie uda chociaz 2 tygodnie dluzej zostac w domu. Na dzien dzisiejszy nie ma takiej opcji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej...
ale sie umeczylam cala noc ...przy kazdej zmianie pozycji skurcz i on idzie od krzyza do podbrzusza masakra taki tępy bol w pewnych momentach myslalam ze wymiekne i juz zadzwonie do salve ale nie chce tez robic afery jak to jakis falszywy alarm....
corke wyslalam na poczte i na zakupy ,a opuchniete nogi posmarowałam altaziają ale nic nie daje...u nas w nocy popadalo nawet nie 5 min...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do mnie jakaś burza zmierza, muszę szybko czmychnąc po zakupy jakieś najpilniejsze bo głoda, a jak się rozpada i rozburzuje to nosa z domu nie wystawię. Ale jak tu szybko w 8 miesiącu zrobic zakupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola biore leki rozkurczowe gowno daja ...jeszcze sie wkurzylam bo Milence na poczcie paczki nie wydali bo jest niepełnoletnia a dalam dziecku dowod i upoważnienie tylko tyle dobrego ze zwolnienie mi wyslala do firmy i zakupy zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam takie wlasnie bole...
ROZSTĘP SPOJENIA ŁONOWEGO
Objawia sie bolami w okolicy spojenia lonowego. Jego przyczyna sa zmiany hormonalne, ktore prowadza do rozejscia sie chrzasttki, laczacej dwie kosci spojenia lonowego. Bol nasila sie podczas chodzenia, wstawania, podnoszenia ciezkich przedmiotow, dzwigania oraz przy lezeniu na boku. Czesto promieniuje do uda i do kosci krzyzowej, moze tez pojawic sie uczucie rwania w nogach. Niektore ciezarne maja trudnosci z poruszaniem sie-kolyszacy sie, niepewny, tzw. kaczy chod oraz problemy przy wchodzeniu na schody. Co moze zlagodzic te dolegliwosci? Lekarze zalecaja oszczedzajacy trych zycia, ograniczenie wysilku, chodzenia i dzwigania. W sporadycznych przypadkach zaklada sie opatrunek uciskowy, ktory tworzy pas na wysokosci spojenia lonowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...