Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry 🙂
Piękna pogoda dziś u mnie, słoneczko potem burza i rześkie powietrze że od razu lepiej się człowiek czuje 🙂
Zauważyłam że moja Hania po zjedzeniu przez mamusię lodów dzikie harce odstawia 😁
Jutro rano do znajomych na wieś jedziemy, nie wiem kiedy wrócę.
Ja jeszcze skurczy bolesnych nie odczuwam, czasem brzuszek mi twardnieje ale zaraz przechodzi. Siary jak nie było (poza kilkoma kropelkami) tak nie ma 🙂
Mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojna bo wczoraj co chwilę się budziłam mała po pęcherzu naparzała i wydawało mi się że chcę siku 🙂

Wiolka szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i Majeczki.
Aniu oby Karolinka poczekała z przyjściem na świat do swojego czasu 🙂
Tysiu nie dotarł do mnie mms, też nie wiem co się mogło stać. Najważniejsze że z Tobą wszystko dobrze i z Adasiem 🙂

Dobrej nocki hipciowate brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam i stwierdzam ze nie żyje 🤢
niby tylko lezalam na lezaczku a nogi i tak spuchly...dzisiaj mialam jakies dziwne plamienie ale nie krwiste tylko takie pomaranczowo delikatnie różawe kurcze jakies takie nie umiem opisac ,chodzic nie moglam mam wrazenie ze maly ma glowke tuz nad pesserem i boli mnie podbrzusze nie jak na okres tylko taki zwyczajny bol 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A widać majówka na całego 🙂 ja szczerze to juz jestem zmeczona ta majówka i tym grilowaniem.
Jutro odbieram wynik na paciorkowca 🤢
U nas niestety nie bylo burzy nawet przez 5 min dalej duchota 🤢

Aneta kurcze niezbyt fajnie to brzmi 🤢 kiedy masz wizyte u gin?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
te uplawy mialam tak w poludnie zaczym wyszlam z domu a teraz znowu wydzielina jest normalna...ale boli mnie to podbrzusze odrazu nad kaczuchą...pesser sprawdzalam jest na miejscu....


Może to takie o po prostu uplawy były, ale lepiej obserwowac, w razie co jedź na izbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wchodzac tu dzis - a nie było mnie 3 dni, myslałam ze pewnie WIELKIE nadrabianie mnie czeka, ale widze, ze słoneczna pogoda skutecznie odgoniła nas od komputera 😁
u nie tez upał, nogi puchna, brzuszek twardnieje co i rusz, dzidzia kopie po żebrach - wiec chyba zadnej nowosci nie wniose 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziele taki gorąc że zasnąć się nie da :\
Nie potrzebnie zjadłam na wieczór sernila ma zimno bo mi teraz Hania balety odstawia-auć.

Anett oby to był jednorwzowy przypadek.
Tysia bez zmian-nadal super wyglądasz 🙂

Idę próbować zasnąć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Anetka jak sie dzis czujesz? Jeszcze kilka dni i zdejma ten passer. Bedzie dobrze - poki co nie wychodz moze na te goracz. 🥴 🥴

Ja tak ubolwalm, ze macie ladna pogode, ale widze, ze nie za dobrze ona na Was wplywa... Wczoraj mialam 17 stopni - bylo bardzo przyjemnie. Po poludniu slonko wyszlo i troche optymistyczniej sie zrobilo. Ale widac juz efekty tej depesyjnej pogody w zachowaniu ludzi. U meza w pracy ludzie gadaja do siebie 😮 a co gorsze strasznie przeklinaja. Co prawda sobie pod nosem, ale ponoc to sie wczesniej nie zdarzalo 🤢 Wszyscy maja dosc tej szarugi... 😞 😞

Tysia daj znc jak KTG.

Wczoraj zrobilam juz prawie ostatnie zakupy - kupilam wanienke dla malego, termometry, sterylizator i lezaczek (chociaz wciaz sie zastanawiam czy bedzie mi on az tak bardzo potrzebny 🤨 ). Jedyna rzecz jaka mi zostala, to staniki do karminenia. Nie ma ich nigdzie w okolicy, szykuje sie wiec jakas wieksza wyprawa... Zauwazylam, ze nie ma u nas koszul do karmienia, ale chyba sie bez tego obejdzie. 😉

Dziewczyny trzymajcie sie. Na opuchlizne chlodny prysznic i masaz gabka od kostek w gore - to moj sprawdzony sposob. A potem na kanape i nogi do gory... Milego dnia. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...