Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
A mi juz od godziny brzuszek cały czas deba staje i lekkie bule są w podbrzuszu i krzyżu, przed wyjsciem meża do pracy jeszcze baraszkowalismy i tak mysle czyżby w koncu cos zruszył 🤢 😮

może może 🤪
choć ja takie bóle i stawianie się brzucha mam bardzo długo już 😁
ale Ty na dniach albo godzinach porodu jesteś,więc pilnuj i bądź czujna 🙂
w razie czego,to wiesz-smska komuś poślij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
A mi juz od godziny brzuszek cały czas deba staje i lekkie bule są w podbrzuszu i krzyżu, przed wyjsciem meża do pracy jeszcze baraszkowalismy i tak mysle czyżby w koncu cos zruszył 🤢 😮

może może 🤪
choć ja takie bóle i stawianie się brzucha mam bardzo długo już 😁
ale Ty na dniach albo godzinach porodu jesteś,więc pilnuj i bądź czujna 🙂
w razie czego,to wiesz-smska komuś poślij 🙂


Pewnie że poślę, najgorzej ze mezul poszedł na nocke a ja w razie co musze tate sciagac a nie chce robic tez fałszywego alarmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LEA jest przecudna, 😘 😘 😘 😘
(dzięki za fotki)

Wiola właśnie napisała że dali jej taką mieszankę przeciwbólowych że jest na takim haju że hej 😁 😁 😁 a jutro ma wstawać i młodą przystawiać do cyca. no i oczywiście wszystkie pozdrawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale piękniutka Lea 🙂 A łóżeczko jakieś takie dziwne 😉

A ja jestem przez ten upał taka dziś zmęczona, że myślałam, że nie dojadę do domu od rodziców, a samochodem mam z 10 minut, może mnie. Po drodze wkurzyłam kierowców jadących za mną bo żółwiłam się mocno, no ale w końcu dziś święto żółwia podobno więc jestem usprawiedliwiona 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczniutka Lea-Wiola gratulacje 😁

Dziś kupiłam truskawki i się obżeram w lodówce dojrzewa serniczek z truskawkami , a moja mała dzikie harce odstawia, wierci dupcia kochana 🙂
Wszem i wobec ogłaszam, że w końcu mam ciuszki poprane i poprasowane, ładnie poukładane leżą i czekają, jutro zacznę pakować torbę-a niech sobie stoi 🙂

Dobrej nocki brzucholki 🙂
Dobranoc mamusie 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
wlasnie wcinam sniadanko. Ja na noc dzis nie moge narzekac spalo mi sie swietnie i tylko 2 razy sie obudzilam na siku. Po wczorajszym maratonie zakupowym i dlugasnym chodzeniu padlam jak mucha. Watpie by cos mnie toche ruszylo brzuch nie bolal w nocy, mala wierci sie odrobinke ale tez byla wczoraj chyba padnieta po tych goraczkach.
Dzis chlodniej i fajnie sie dzien zapowiada ale ja dzis siedze w domu i bede sie lenic.
To ktora teraz bedzie sie rozpakowywac? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Ja wstałam zaraz trzeba coś wtrynić, bo mała tak szaleje w brzuchu, jakby dawała mamie znać, że coś trzeba zjeść 🙂 hihih
Dzis kosmetyczka 🤪 🤪
u nas słonecznie, ale wieje chłodny wiaterek więc milusińsko 🙂

Tysia jeju to juz 2 tygodnie minęły.. a pamiętam jak przeżywałysmy, że na porodówce jesteś 🙂
a w międzyczasie 3 dzieciaczki się wykluły 🙂

No mi zostało ok 30 dni 🙂 więc dziki szał 🤪 🤪

Miłego dnia Hipcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...