Użytkownik

poczatek | Forum o ciąży

ładuję...

TEMAT: poczatek

 
poczatek
toosia
(Użytkownik)
Oklaski: 3
Chciałam po upływie długiego czasu powiedzieć że mój pierwszy trymestr zakończył się dobrze. Teraz już o wiele spokojniejsza, przyzwyczajona do mysli, że będę mamusią i przeszczęśliwa z tego powodu jeszcze raz dziękuję za wsparcie na początku. Papierosa nie zapaliłam ani jednego hura hura hura... Pewnie tez nie zapale, bo miałam chwilę zwątpienia kiedy wzięłam papierocha do ust ale i tak nie byłam w stanie go odpalić. mam taką cudowną blokadę psychiczną i oby tak dalej. Dzieciątko jak na swój wiek ok, ze mną też dobrze. zaparcia ustąpiły, mdłości rzadkie i tylko mięcha mało jem bo koszmary z pierwszych tygodni powracją
 
poczatek
Anulka81
(Użytkownik)
Oklaski: 320
Na początku ciąży, a właściwie przez I trymestr podobno wystarczy brać sam kwas foliowy, bo dziecko wcześniej nie potrzebuje witamin. Teraz będą fajne letnie miesiące, więc będzie dużo warzyw i owoców, więc witaminy będą również zbędne, no chyba że zaleci lekarz. Ja od II trymestru brałam witaminy na polecenie lekarza, bo był to okres jesionno-zimowo-wiosenny i już biorę do końca ciąży.

Toasia - senność niebawem minie, może wrócić w III trymestrze, ale nie musi. A o zaparciach jest wątek, więc możesz poczytać sobie o sposobach radzenia sobie z tą przypadłością.
 
Brak dostępu do wybranej części serwisu
 
 pamiętaj