Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej wiedziala ze jestem, bo zalozyla mi wczesniej juz 2 plomby,w sumie babka byla mila, mówiła co robi, ale denerwowala sie bo znieczulenie nie działało, a ona mi dala takie dla ciezarnych bez adrenaliny i po 20 min juz schodzilo, dostalam z 10 zastrzyków masakra,teraz leze i jem kaszke dla dzieci bo glodna jestem.A do tego bzuch mnie boli, nie wiem czy sie sama tak nakrecilam, czy to przez to zdenerwowanie.
Boje sie ze cos nie tak z dzidzia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja mam w sobote wizyte 🙂 mam nadzieje ze mi widok mojej kruszynki zrekompensuje wszystkie bóle 🙂
Ja to bym nawet i gdzies poszla ,ale ta stomatolog powiedziala zeby dzis odpoczac lepiej.
A wogole to dzis zaoszczedzilam 150zł bo okazało sie ze w tym moim pakiecie medycznym usuwanie zeba jest za darmo, i moge tą kaske wydac na cos dla dzidzi , albo sobie kupic jakis łaszek ciazowy,moze juyto sie wybiore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fajnie Dodi. Wiesz co ostatnio znów zawiodła mnie słuzba zdrowia. Dowiedziałam sie ze dzidzius mojej kolezanki chciał juz sie urodzic. Lekarz nie chciał dopuscic jeszcze do tego porodu. Na 5 tygodni wsadzili jej krazek. Odbyło sie to w szpitalu Kazali jej zapłacic 200zł. Co za kraj. Przeciez oni powinni ratowac zycie!
U nas tez wyrywaja zeby za darmo.
A pewnie idz i sobie popraw humor zakupami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daj spokój wogole,ja to sie boje jak mnie potraktuja przy porodzie ,jak bedzie cos nie tak to chyba im w tyłki nakopie,albo skarge napisze do Nfz, PORAŻKA.
Na szczescie mój gin jest w porzadku, chociaz tez czasem zakrecony.
Wiesz jakos mi przeczucie naszlo ze bede miala dziewczynke 🙂
Kurde niech szybciej ten tydzien leci.

p,s widze nowy suwaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A znalazłam jakis inny portal z suwaczkami 🙂 No i w ramach mojego wolnego czasu zrobiłam nowy 🙂
A ja mam zgage i pije rumianek. Tak mi tu ktos kiedys napisał ze to pomaga!
A kiedys pisałam, ze fajna jest gazeta M jak mama- polecam. Tam znajdziesz duzo fajnych artykułów. Ja dostałam stosik tego czytadła i studiuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie 🙂 no i po lekarzu! zadzwonilam na pogotowie wytlumaczylam co i jak i lekarz powiedzial ze nie musze przyjezdzac bo antyciala dostalam 3tyg temu (mam B rh -) no i ze jak nie ma swiezej krwi ani boli mocnych to moge byc w domu! pojechalam do mojego prowadzacego bo i tak wizyta mialam miec dzisiaj oczywiscie kolejne zwolnienie do 4listopada i wtedy kontrola no coz mysle ze juz do konca ciazy bede na zwolnieniu. Kupilam sobie magnez 🙂 dzis czuje sie dobrze brzuszek nie boli 🙂 plamienie jest maluskie i taki bardziej jasny braz prawie ze pomarancz wiec poczekam pare dni powinno ustac. Lekarka tez mi powiedziala ze to po badaniu bo jednak wymaz podraznia a do tego usg dopochwowe! co do lozyska to mam sobie polegiwac wiecej a i tak do 23tygodnia ciazy sie przesuwa wiec mam sie nie martwic tym ze jest obok szyjki jak narazie. a wiecie co mi w szpitalu powiedzieli na usg? ze mam lozysko na gorze i to dobrze. ciekawe gdzie oni je widzieli na gorze jak jest przy samej szyjce macicy ;> ach Ci lekarze irlandzcy...brak slow! ja dzisiaj kompletnie sama. mialam jechac do dublina bo Mariusz mial zostac do konca tygodnia ale sie okazuje ze jutro wraca wiec nie ma sensu zebym jechala teraz taki kawal i sie meczyla. odpoczne troszke w domciu...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie obijam 🙂 bylam w pracy zaniesc zwolnienie pogadac ze wszystkimi 🙂 a dzis lekarka dopplerem znalazla bicie serca Dzidzi na skorze 🙂 i mowi ze stetoskopem tez powinno mi sie to udac za jakies 2-3tygodnie 🙂 co do rozmairu brzucha powiedziala ze mam sie nie przejmowac bo jestem wysoka i szczupla i tak to wlasnie wyglada 🙂 gdybym miala 165cm to by bylo widac :P
Najwazniejsze zeby Dzidzi dobrze sie mieszkalo 🙂
Nastepne usg mam 10pazdziernika 🙂 wiec jeszcze prawie miesiac :p ciekawe czy bedzie widac co tam jest :P











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Dodi ja wlasnie przejrzalam ciuszki mam tyle body ze nie wiem kiedy ja to wszytsko temu dziecku zaloze :p aby musze sobie dokupic takie na odrazu po porodzie 🙂 ogolnie czuje sie lepiej 🙂 kupilam sobie magnez dzisiaj i zaczynam brac 🙂 zurawine tez biore zeby mnie zadna infekcja nerek nie dopadla :P leze i odpoczywam niestety sama Mariusz wraca jutro 😞 jakiegos dola mialam przed chwila poplakalam sobie i przeszlo troszku 🙂 ach te hormony :P ach wspolczuje Ci z tym zebem ja na szczescie mam zdrowe i wszystko ok wiec narazie mam spokoj 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂
Wstałam i nic nie robie. Zimno na dworze brrr
Co do ubranek to zawsze mozna dziewczynke ubrac na niebiesko z małymi dodatkami rózowego 🙂
Uwielbiam przegladac te ciuszki 🙂
A Anitek ja mam tez duzo bodów i chyba tez nie zdaze dzidzi załozyc, bo niektóre sa malutkie.
Skarpetki dla dzieci sa słodkie. Mam takie, które wygladaja jak biedronki, a inne maja grzechotke w paluszkach 🙂 Takie to smieszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny 🙂 My wlasnie jemy sniadanko z Dzidzia 🙂 tosty z dzemem jagodowym i mleczko zimne mniami mniami 🙂
pogoda hmm srednia jest slonko ale tez i chmurki. Mariusz wraca dzisiaj cale szczescie choc noc nie byla taka straszna obudzilam sie znow z tym bolem co w zeszly weekend ale juz jest dobrze 🙂 glowka troszke boli za to chyba ta pogoda ;>
Nio ciuszki sa super nawet mi nie mow bo jak na to wszystko patrze to z checia kupilabym pol sklepu:p pytanie tylko gdzie ja to wszystko zmieszcze hehe :P
wlasnie kupuje na allegro detektor tetna plodu 🙂 moja lekarka ma i odrazu znalazlam tetno Dzidzi 🙂 mozna nagrywac itd 🙂 niezla frajda pozniej dziecku puszcze jak bedzie starsze 🙂
ach nie moge sie juz doczekac!!!











Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczeta, widze ze dzis pustawo jakos ,ja dzis bylam w swojej pracy zalatwi pare spraw, potem pojchałam do fryzjera i obciachałam włosybz 4 -5 cm za ucho, sa zniszczone wiec je troche poratowałam, ciekawe co M.powie jak wróci ,juz sie go nie moge doczekac, zjadłam wlasnie ryz na mleku chlodnawy,bo przez zeba nie moge jesc stałych pokarmów jeszcze.
A ubranka sa słodkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...