Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
skórka napisał:
Dodi_W napisał:
nie mam 😞

Wkleje ci jeszczeraz [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image015-98874bb8d61427c1da3c29ffe02e2334.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />



jest jest !! ale pepulinka 🙂 super, ja to kiedys jak moja mama bylo w ciazy a ja bylam troche mniejsza, to balam sie ze jej sie rozwiaże hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja tez mam taka talie...wcieta strasznie w brzuchu na wysokosci pepka :P ale jakas tam pileczka rosnie z tego co widze jeszcze kilka tygodni i Was dogonie :P wczoraj zakupilam spodnie i jestem z nich taka zadowolona mialam je w pubie takie luzne i fajne 🙂 az milo...o moich jeasnach moge pomarzyc narazie ale to dobrze to znak ze sie brzusio powieksza a co za tym idzie ze Moja Dzidzia rosnie sobie 🙂 tak mysle pewnie juz ma ok 11cm 🙂 ale fajowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnych takich kont usunelismy oboje bo co chwile ktos zaczepial i zaczelo Nas to meczyc... Zreszta NK sie zrobila jak jakis portal randkowy powoli;> mnie zaczepiali ludzie ktorych nawet nie znalam. A teraz mamy spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Nie mam zadnych takich kont usunelismy oboje bo co chwile ktos zaczepial i zaczelo Nas to meczyc... Zreszta NK sie zrobila jak jakis portal randkowy powoli;> mnie zaczepiali ludzie ktorych nawet nie znalam. A teraz mamy spokoj 🙂

Ja mam jeszczekonto ale chce je zlikwidowac, tylko chce kilku osobom dac inne namiary na mnie. Szkoda mi kilku kontaktów. Macie racje NK zrobiła sie taka nudna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to takie chyba popisy troszke kto gdzie byl na wakacjach jakie auto ma jaki dom itd. nie dla mnie takie cos :p sledzik haha niezle nazwa a tak apropo to zjadlabym sobie teraz sledzika w smietanie 😁 mmmmm
ja sobie swoje kupilam w New Look chyba w wawce jest ten sklep jak sie nie myle. ale w H&M sa swietne ciuszki dla ciezarnych 🙂 ja sie mieszcze bez problemu w swoje bluzeczki te luzniejsze wiec narazie daje rade :P kurtke tez mam na jesien wiec jeszcze powinna byc dobra 🙂 a na zime sobie jaki plaszczyk kupie taki odcinany od piersi 🙂 Mielone w sumie nie glupi pomysl ale Moj nie przepada on tam raczej w kotletach, roladach, pieczeniach sie kocha 🙂 ostatnio mu zrobilam zeberka na ostro w sosie BBQ bylam w szoku dobrze ze kupilam 2kg zeberek :P a pan sie w sklepie smial bo sie pyta na ile osob mowie ze na 2 + 3cia w brzuszku a on eee spokojnie wystarczy...a tu po objedzie kosci zostaly :p sama jadlam jak nigdy :0



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to juz sobie nic nie kupuje do ubrania. Chodze w tym co mam. Kupiłam długi sweter, kupie getry, botki juz tez mam i jakos przechodze jesien. A po domu to w dresik i stary sweterek 🙂 A na po nowym roku musze sie wyposazyc w jakies mniejsze łaszki 🙂
Chociaz pewnie jak cos zobacze to bede chciała miec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj zeberka ,ja sie przyznam ze nie robilam, bo mój nie lubi nic z tłuszczykiem, ale ja bym zjadla, kolezanka mi mówila ze w miodzie sa dobre jeszszce.
Aja zrobie spagetti,tylko ja robie z miesem mielonym po swojemu.
Skórka-jesli masz ochote poogladac foty na nk to Ci wysyłam prywatna wiadomosc z danymi, jak chcesz to prosze bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w miodzie moga byc pyszne ale znowu Moj nie lubi na slodko :P ja tez tluszczu nie jem ja nawet zylke z kurczaka wykopie :P zawsze sie moj Tato smial jak ja to widze w tym kurczaku. ale Ci powiem ze ja kupilam te zeberka i byly bardzo chude chyba zalezy tez gdzie kupujesz :P oczywiscie ja zjadlam moze z 7 ale polowa z tego szla do Mojego bo oczywiscie odkrajalam jak jakie tluste bylo :P co do ubran to znowu ja nie kupuje nic co na nie ciezarne bo mam tyle tych rzeczy w szafie ze dam rade przetrwac a wlasnie nie mam ciazowych a przeciez zbliza sie jesien :P jakie sobie ostatnio dwa dluzsze sweterki kupilam i sukienke taka jesienna 🙂 a i getry mam chyba z 5par 🙂 po domu to w dresikach oczywiscie najwygodniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci kupuje :P faceci jak maja kobiety w ciazy wydawac by sie moglo ze bardziej sie o nas martwia :P ja to czasem mowie:ach zimne mam stopki...i juz za chwile mam skarpetki zalozone i kocyk przyniesiony a jak nie bylam w ciazy to slyszalam " to idz sie ubierz" :P hehe no coz trzeba wykorzystac to troszeczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...