Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

No nie narzekam na nude :P zawsze raz na 2tygodnie gdzies tam jedziemy 🙂 czasem aby meczace bo akurat teraz wyjatkowo jechal sam wiec jechalismy vanem z firmy a tak jak jezdzi z kims to ja musze sie tluc sama taki kawal ;> ale ostatnio obiecialam kolezanka ze starej pracy ze je odwiedze wiec mysle ze za tydzien sie wybiore do Dublina 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

W koncu sie wykapiesz? 😁 hahaha ale len no:P no dzis wracamy Mariusz ma zawsze weekendy wolne wiec weekendy w domciu jestesmy 🙂 raz na kilka miesicy zdarzy mu sie jaka sobota czy niedziela ale to sa wyjatkowe sytuacje 🙂 jutro jedziemy gdzies na klify bo ma byc piekna pogoda 🙂 nie moge sie doczekac az troszke wyjde z domciu chociaz jedyny minus to to ze musze do wc co godzine ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
W koncu sie wykapiesz? 😁 hahaha ale len no:P no dzis wracamy Mariusz ma zawsze weekendy wolne wiec weekendy w domciu jestesmy 🙂 raz na kilka miesicy zdarzy mu sie jaka sobota czy niedziela ale to sa wyjatkowe sytuacje 🙂 jutro jedziemy gdzies na klify bo ma byc piekna pogoda 🙂 nie moge sie doczekac az troszke wyjde z domciu chociaz jedyny minus to to ze musze do wc co godzine ;>


Tak napisałam jak bym w domu nie miala lazienki i bym do sklepu chodzila na kapiele hahahah :P:P ale glopol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie wolno sie kapac tylko prysznic 😞 no ale coz Dzidzia wazniejsza 🙂 co do ciuszkow to ja mam dwie siatki i tak sobie czasem ogladam i tak mi sie milusio robi 🙂 takie slodziutki sa i wogole!!!juz chce Dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tu jeszcze tyle miesiecy :P no toaleta to drugie obok kanapy miejsce gdzie siedze haha :P
najgorzej jest w nocy bo czasem sie budze z tak pelnym pecherzem ze az mnie boli ;> no ale coz zrobic trzeba sie przemeczyc 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja widzialam jackassow i tam koles poszedl do sklepu i zrobil .... kupe w toalete ktora byla na sprzedaz :P to sa takie swiry nie wiem czy to kiedys widzialyscie czasem na MTV leci :P
Dodi spoko spoko nikt Cie nie podejrzewa o to ze nie masz lazienki w domciu 🙂 ale zabrzmialo to smiesznie 🙂
ja ide do sklepu i poczytam sobie jakas gazetke na dworze bo jest ladna pogoda a ja sie kisze w domu zamiast korzystac 🙂
Bede pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam prysznic , nie mam wanny,ale troche mi gorzej sie przyzwyczaic bo do maja mialam wanne w wynajmowanym mieszkaniu, a na nowym mamy prysznic z glebokim brodzikiem,bo wanna by sie zmiescila ale taka mmniejsza,isie zastanawiam jak dzidzia bedzie starsza to chyba bedzie remont i wanna ,chyba ze w brodziku bedzie sie pluskac.
CO DO SIKANIA-to mnie tez boli czasem caly brzuch po nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki kochane ja tez ide, do tegfo sklepu , wykapac sie, i tez na laweczke chyba usiade chociaz przed blokiem na placu zabaw, popatrze sobie na bobaski 🙂
dzieki za mile poranne pogaduchy,(w sumie juz popoludniowe )

U mnie znowu 23 stopnie ,jeszcze lato 🙂
ruszam tylek z celulitem 😞 papa brzuchatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi Ty to smieszne jestes haha 🙂 🙂 🙂 no ja wyszlam z domku a tu Mariusz dzwoni ze bedzie po 2giej i wyjezdzamy do domciu hurrrrrraaaaaa 🙂 bylam na chwilke w centrum handlowym bo tu jest jakies 2min na nogach no i nie moglam sie opanowac kupilam 10body 🙂 no bo byly w paczce i takie fajne 🙂no i zjadlam bagietke z kielbaska serem i majonezem tak jak wczoraj i juz wrocilam bo zaraz jedziemy 🙂no zesmy sobie pogaduchy urzadzily 🙂 ale co tam mamy czas i powody 🙂
Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja jeszcze kilka słówek napisze. Otóz gulasz zrobiony, golonka sie robi w piecyku, kilka kg pomidorów ze skórki obrana. Skad ta energia tak nagle sie pojawiła???
Dodi moze jak zaczniesz mówic do celulitu to bedzie powoli znikał:P Ja tez zaczne :P
Anitek znów w drodze ach jak fajnie 😁 Skusiłas sie na body 🙂 Pewnie sa super!
Dobrze wracam dalej do moich zajec 🙂 Papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale slodkie to Malenstwo to wkleilas haha 🙂 a to ja myslalam ze Ty gotowana robisz :P uwazaj tylko zeby Ci sie przypalac nie zaczela bo to typoowe jak na piekarnik :P no body fajne 🙂 a co tam pierwsza rzecz ktora kupilam do Dzidzi 🙂
zaraz sie zbieram 🙂 a teraz mam ochote na loda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, ja wrocilam z przychodni bylam na badaniach krwi ,moczu,i dopiero zjadlam sniadanko bo przeciez na czczo bylam.
U mnie dzis leje deszcz.Samopoczucie ok,chociaz od wczoraj dziwnie boli brzuszek, jakies takie skurcze dziwne tylko z lewej strony, mam nadzieje ze przejdzie.
A ja wczoraj z paka chipsów i czekolada siedzialam z 2,5 godz na lawce, potem obiad i zakupy, a teraz odpoczywam przed tv,
Skórka ciesze sie ze golonka sie udała.Milej sobotki, potem zajrze jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...