Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wlasnie zastanwiam sie co do usg połowkowego to kiedy mi jez zrobi, bo wizte mam za tydzien sobote, a potem opiero za miesiac,no ciekawe, ale ten czas leci.
U nas juz nie pada ,ale zapowiadali caly dzien przelotnych opadów.
Dzis na obaiad robie udka z kuraka z frytkami, a mojego lubego wzielo na robienie salatki warzywnej, akiej tradycyjnej z groszkiem.
Mielismy jechac na myjnie auto ,ale w taka pogode to chyba dzis nie juz nigdzie nie wybierzemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lekarz już ostatnio mnie opukiwał bo miałam podobne bule tyle że lżejsze i na całym brzuchu i nerki to nie są, usg robił i też chyba nic nie widział podejrzanego, a skoro i was też to dziś dopadło to może jakiś wpływ pogody. Zobaczę czy będzie mnie jeszcze bolało jak przestanie działać tabletka wtedy pomyślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
ciagle cos boli, ja to juz nawet wyrostek podejrzewalam ale jst z prawej strony tazke odpada,dzis to mialam ochote wejsc do mojego lekarza na chwile bo byl w przychodni,ale juz nie bede panikowac i poczekam do za tydzien i zalatwie wszytko na raz.

Wiesz ja tez tak mam, boje sie ze wyjde na panikare...podobno wszystkie kobiety ciezarne cos boli. Nic dziwnego bo rosniemy. Szczególnie te chude przed ciaza. Przeciez dzidzius musi sie gdzies zmiescic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
ciagle cos boli, ja to juz nawet wyrostek podejrzewalam ale jst z prawej strony tazke odpada,dzis to mialam ochote wejsc do mojego lekarza na chwile bo byl w przychodni,ale juz nie bede panikowac i poczekam do za tydzien i zalatwie wszytko na raz.

Wiesz ja tez tak mam, boje sie ze wyjde na panikare...podobno wszystkie kobiety ciezarne cos boli. Nic dziwnego bo rosniemy. Szczególnie te chude przed ciaza. Przeciez dzidzius musi sie gdzies zmiescic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 z wycieczki na klify lipa... tak mnie bolal brzuch ze na pogotowaniu wyladawalam!!!mam to samo co Wy! kluje mnie z lewej strony w okolicy gdzie jest kosc miednicy i promienuje do nerki nie moglam spac w nocy nie moglam nawet lewa noga ruszac! Ale to tylko z lewej strony. Jak w nocy wstawalam do wc to na czworaka prawie 🙂 takiego bolu jeszcze nie mialam jak zyje 😞 cos okropnego!!!a do tego po powrocie do domu dopadla mnie biegunka ale tak jednorazowo i przeszlo!!! ale mysle ze to sernik na zimno do tego lod i popilam gazowanym ;> na pogotowaniu dostalam antybiotyk na nerki! wyniki moczu byly dobre ale Pani stwierdzila ze te objawy sa identyczne jak na infekcje nerki a wyniki moczu moga byc dobre. wykupilam antybiotyk ale teraz sie zastanawiam! Ty masz to Dodi w 18stym tyg. jeszcze jedna Mamusia w 16stym! czytam w mojej ksiazce ze to moze byc bol wiezadla obłego! I podobno to jest wlasnie starszny bol albo ostry albo tepy w dole brzucha badz w pachwinie!tyle ze mnie jeszcze ta nerka boli! nie wiem co mam robic czy brac ten antybiotyk chyba ze poczekam do jutra bo mam wizyte u gina polskiego pokaze mu ten antybiotyk i moze on zdecyduje. Z Dzidzia ok byscie musialy widziec jak sobie fikala! Pani mowi ze az sie dziwi ze nie czuje jeszcze bo tak figluje, ale mowi ze czasem jak jest za daleko od wierzchniej skory to moge nie czuc! teraz nadal sie zwijam jest lepiej niz w nocy ale nadal czuje okropny bol przy stawaniu! nie moge wogole lezec na lewym boku ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...