Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

No ja bylam na duphastonie skonczyl mi sie ponad tydzien temu... Mam badanie w niedziele wymaz i boje sie ze znow dostane plamienia po tym badaniu :> co do luteiny to ja jej nie musialam brac bo wszystko bylo w porzadku. A te skurcze to jak to lekarz stwierdzil moze to byc rozciaganie sie wiazadel no bo nikt mi jeszcze nie odpowiedzial na pytanie jak czuc skurcze?tak jak na okres czy co? bo ja nie wiem skad mam to wiedziec. Czasem mnie boli chwile w brzuchu a za chwile w krzyzu i puszcza i po chwili to samo.ale po tej nospie o niebo lepiej bo z tego co pamietam to mialam tak prawie non stop na poczatku 😞 co do krostek to ja nigdy nie mialam problemow ze skora, czasem mi cos na buzi wyjdzie :P ale wiecie co zauwazylam wlosy mi szybciej rosna a do tego wyrosly mi wlosy na brzuchu kolo pepka ;>



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jakiego badania??? usg 3d4 zrob sobie ok 28tyg wczesniej podobno nie warto bo nie widac dobrze a poza tym jeszcze nie wszystko wyglada tak ladnie jak na obrazkach w ksiazce. tutaj kosztuje 150e troszke duzo ale ja zrobie na pewno! i bede miec filmik i pozniej mojej Dzidzi pokaze jak byla w brzuszku! niesamowita pamiatka wiec mysle ze warto 🙂 co do golonki to jak masz szybkowar to nawet krocej 🙂 a w normalnym garnku to tak nawet do 3h zalezy jaka wielka masz ta golonke :P w zasadzie ja jak robilam golonke to wrzucalam kostke rosolowa oczywiscie ziele angielskie lisc laurowy 🙂 jak ktos lubi to pod koniec gotowania mozesz wrzucic marchewke seler i pietruszke(ale bez pory bo raczej nie pasuje do golonki) i byla bardzo dobra 🙂 ja w sumie jestem dosyc dobra kucharka 🤪 to rodzinne :P
Co do poniedzialku to ja tez bede sama bo Moj jedzie do stolicy do pracy na 5popoludniu do ok 23-ciej wiec pewnie zostanie na noc bo przeciez nie bedzie wracal w nocy 250km chyba ze mu sie bedzie chcialo ;p niecierpie sama w domu zostawac;> ja tez pierwszy raz w zyciu zaczelam zostawac sama jak z nim zamieszkalam...Masakra nie moge spac a jak zasne to budze sie co chwile i obserwuje i nasluchuje...Ale przeciez co nam sie moze stac jestesmy w domku zamkniete 🙂 Glowa do gory 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skórka napisał:
Dodi chodzi o te wady ukryte, których ginekolog nie zobaczy. Jednak taka dziewczyna pisała ze była na 3d lekarz powiedział ze wszystko jest ok, a po porodzie okazało sie ze nie jest. Wiec nie ma reguły. Jak cos jest ukryte to róznie bywa.



Sorki to ja tempizna jestem , bo ja to sama nie wiem jakie te badania byc powinny..wiem ze mozna zrobic takie odplatne specjalne badania, czy dziecko nie ma zadnych wad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no to ty wprawiona kucharka jestes skoro golonke juz robiłas 🙂 Zrobie ja dzis. Zaraz miesko nastawie, jest go ponad 1kg. A potem bede doprawiac 🙂
Nienawidze spac sama. Mam pieska i dzidzie w brzuszku, ale to jest okropnosc. Juz wole jak mam mniej miejsca dla siebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sobie glowy zaprzatac jakimis wadami...Musimy byc dobrej mysli i bedzie wszystko ok 🙂ja mialam tylko przeziernosc karku robiona...teraz juz bedzie widac tez narzady wszystkie bo ostatnio w 12stym tyg to byl juz zoladek jelitka sie tworzyly, po 5 paluszkow u raczek i nozek 🙂 ja jedynie czego sie obawiam to zajecza warga...ale mysle ze to tez jakos genetycznie uwarunkowane jest. ale jak zrobie usg 3d4d to bedzie widac poza tym na usg z 12stego tyg widac cae ustka i wszystko wiec powinno byc w porzadku 🙂
Witaj Alexandra 🙂 ach Ty juz przy koncowce 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pieska ale w Polsce ;> tutaj niestety nie da rady nie moge miec. poza tym teraz to juz odpada wogole. Jak kupimy swoj domek to wtedy bedzie tez piesek 🙂no i Dzidzia bedzie wieksza 🙂 co do badan to slyszalam o tych testach pappa itd. ale podobno jak przeziernosc wychodzi dobra i jestes mloda to nie wysylaja na te badania 🙂 wiec trzeba spac spokojnie 🙂 ja niecierpie spac sama! bo i tak nie rozkladam sie na calym lozku tylko spie skulona gdzie w rogu...ale kocham czasem ten moment rano jak Moj wychodzi do pracy zawsze przychodzi dac buziaka przykrywa koldra a ja wtedy przeciagam sie na wszystkie strony i zasypiam smacznie dalej 🙂 ech Skorka golonka to jest nic ja tutaj takie dania wymyslam ze czasem az sama sie dziwie ze cos tak pysznego zrobie haha :P



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smacznego. Ja bym nie mogła bo ja mam prawdopodobnie uczulenie na truskawki 😞 Ostatnio zjadłam 3 truskawki i mało nie padłam trupem! [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Image015.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham truskawki... zreszta owoce wszystkie prawie,nie bardzo za jablkami przepadam czasem zjem ale nie zebym byla jakas mega fanka :P no gdzie te linki :P ja tam zadnej kreski nie mam 🥴 ja to wogole jakas inna jestem, brzuch maly, kreski nie mam, piersi urosly ale sutki sa w zasadzie prawie takie same ;> ja w sumie nie jadlam jeszcze sniadania. Zjadlam chipsy rano teraz ten sernik :P nie chce mi sie isc do sklepu po sniadanko ;p na obiad znow fast food bo wracamy dzis do domu wiec trzeba bedzie cos na trasie zjesc ;>



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...