Skocz do zawartości

Pogaduchy:) | Forum o ciąży


skorka

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha sorrrki ale to smieszne bylo :P ja wiem ze czasem to juz takie jazdy ze brak slow ale czytalam ze to normalne. Poza tym martwimy sie bardziej niz zwykle a to akurat jest odzwierciedleniem w snach i nic na to nie poradzimy bo przeciez martwic sie bedziemy :P
Ciekawe jak tam Dodi 🙂
fajnie gdyby wiedziala kto mieszka w brzusiu 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Ty juz 28sty tydzien wiec na pewno jestes bardziej niecierpliwa niz my wszystkie w ok 20stym hehe 🙂
no ja mam jeszcze 3tygodnie dokladnie i bede wiedziec 🙂 🙂 🙂
juz sie nie moge doczekac ale wiem ze minie szybciutko 🙂
No Dodi pewnie opija jakims soczkiem hehe 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym lewym boku slyszalam ale ja jakos nie umiem spac na lewym bo wtedy brzusio mnie boli ;> wole na prawym albo na pleckach na brzuchu bym sie polozyla ale nie chce bo Dzidzia!
Ach no nie wiem czy bedzie widac mam tylko taka ciuchutka nadzieje :P w razie czego bede kaszlec u lekarza tak dlugo az sie odwroci haha :P
a jest zywiolowe bo ostatnie dwa usg to ciezko bylo zlapac tak sobie podskakiwalo 🙂
oj jak ja Kocham to Dzieciatka nie wazne czy tam Synus czy Corcia 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaki slodki ja nie moge 🙂 🙂 masakra hahaha...ech no mozna sie zakochac od pierwszego wejrzenia takie te ciuszki slodkie sa 🙂
ja mam przeczucie na Synusia ale oczywiscie moge sie mylic no i tak jak mowisz zdrowie na pierwszym miejscu 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo biala tylko bez zadnych grudek. ech jak jest zielona to swiadczy o infekcji. a dopiero jakies 3tyg temu bralam canesten na to!!! wszystko bylo w porzadku do czasu tego cholernego wymazu w niedziele! juz sobie nie dam zadnego wymazu robic!!!








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie mowi ze byle zeby bylo zdrowe ale mysle ze kazda z Nas pocichutku liczy na Coreczke czy Synusia 🙂 🙂 🙂
ja juz sie nie mog doczekac a tu jeszcze 3tygodnie 😞
ach ciekawe co u Dodi na gg tez jej nie ma mam nadzieje ze wszystko w porzadku ona jeszcze biedna z ta dziura po zebie ;>








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamusie 🙂
Ja oczywiscie spac nie moge wiec wstałam, zjadłam sniadanko, przejrzałam katalog, wyprowadziłam psa...no i siadłam przed kompem 🙂
Dodi nie dała znac!
Anitek spi 🙂
Emii chyba tez 🙂
Juz nas o jedna wiecej do wymieniania 🙂
Dajcie znac 🙂 Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Doberek 🙂 sampoczucie bardzo dobre dzisiaj pogoda sliczna 🙂 wlasnie posprzatalismy caaaale mieszkanko i odrazu lepiej 🙂 No wlasnie Dodi sie cos nie oddzywa zaczynam sie martwic bo przeciez zawsze na necie sie pojawiala ;> Hmmm no chyba ze zostali u rodzinki na noc albo cos takiego i przez to cisza...Czekamy dalej 🙂p.s. co do zdjec w galeri naszej na profilu Piotrek admin odpisal ze rzeczywiscie maja z tym problem i jeszcze troszke potrwa naprawa tego i juz niedlugo bedzie dobrze 🙂 🙂 🙂








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Amii pytasz o zdrówko. Jest mi dzis zle. Mdli mnie i brzuszek pobolewa. Ale jutro ide do lekarza wiec powiem mu o tym.
Dzidzia buszuje w brzuszku az brzuch sie rusza. I to mnie pociesza 🙂
Anitek nie przemeczaj sie tymi porzadkami 🙂A Dodi moze komp sie popsuł albo net padł, bo rzeczywiscie ona zawsze zagladała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam te lekkie porzadki a Moj cala reszte 🙂 ech no ale Dodi jest online od wczoraj non stop chyba ze kompa nie wylaczyla...Hmm no coz trzeba czekac 🙂 my wlasnie po sniadanku 🙂
zastanawia mnie w ktorym miejscu w moim brzuszku jest teraz Dzidzia no bo chyba juz jej nie ma nad wzgorkiem lonowym nie?









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...